Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zimowy zlot twardzieli


Artix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Wiec jak juz pisalem w poprzednim watku, prosze wpisywac pomysly i ewentualnie deklaracje na ten wspolny wyjazd, no i jak by nie bylo "zimowy mini zlot" dla ulatwienia podaje miejsce gdzie zaczelismy o tym rozmawiac ale prosze o kontynuacje w tym watku. Pozdrawiam

http://www.burgmania.net/forum/index.php?showtopic=44&st=30

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ultras

    13

  • Artix

    7

  • dr.big

    4

  • lamus

    4

Top użytkownicy w tym temacie

Miejsce, które proponuję to niedawno wybudowany hotel nad jeziorem Ro?. http://www.camp.com.pl/hotel/

Nie przestraszcie się cen na stronie. W ramach starych znajomo?ci ustalili?my nastepuj?ce mam nadzieję satysfakcjonuj?ce wszystkich ceny:

nocleg ze ?niadaniem 60 zł od osoby i dodatkowo obiadokolacja za 20 zł od łba.

Dodatkowo miejsce do zorganizowania ogniska. Wła?ciciel Pan Marek jest bardzo otwarty na propozycje więc je?li nam czego? będzie potrzeba, lub mamy chęć na jakie? dodatkowe atrakcje będzie można to zorganizować.

Łatwiej będzie jednak o tym rozmawiać, je?li zadeklarujecie kto chce się na taki zjazd wybrać. Miejsc w hotelu jest kilkadziesi?t, więc nie raczej ich powinno zabrakn?ć - sezon na mazury taki sobie.

Patrz?c na pogodę mam propozycję, aby?my startowali w sobotę rano, wyjazd w pi?tek wieczorem też fajny, ale skazujemy na jazdę po ciemku i lekkie ?pieszenie się. W sobotę w ci?gu dnia z pewno?ci? będzie nieco cieplej niż w pi?tek wieczorem i w nocy (choć nie koniecznie jeżeli jest tak pochmurno). Powrót jak s?dzę nast?piłby gdzie? w okolicach niedzieli.

Czekam na zgłoszenia ochotników zlotu.

Odnośnik do komentarza

Niestety w grudniu nie dam rady, ale jak bedziecie zadowoleni to mozna to powtorzyc w styczniu lub lutym :ph34r: .

Dopisane: Prosze dopisywac sie do chetnych, taka impra to istna gratka dla fanow skuteryzmu :D .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ultras mi odpowiada no i jako ze w sumie sam dalem ten temat wiec jestem jak najbardziej za tym wyjazdem. Sobota tez pasuje. Czekam wiec na dalsze zgloszenia, a jako ze Ultras juz zajal sie szukaniem noclegu, z cala radoscia zwalam ta przyjemnosc na jego barki :ph34r: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nocleg przyklepany. Co do innych atrakcji - czekam na propozycje. Do ?rody powninienem potwierdzić ilo?ć osób.

Zapraszam do wpisywania się.

Pogoda wg. telewizora dobra, bez ?niegu i mrozu, temperatura w okolicach 2 - 4 stopni.

-------------------------------------

Na li?cie:

Raven

x-bowman

-=Dee Jay=- + "plecaczek"

dacja bez maleństwa

ERMI + dobry humor autem z inkoguto :ph34r:

MariuszBurgi

lamus

Artix (?)

i ja :D

-------------------------------------

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nie wiem o jakim terminie rozmawiamy ale chyba nie muszę pisać, że moja obecno?ć jest 99%?

Jedynym powodem który uniemożliwi mi przyjazd będzie padaj?cy ?nieg b?dĽ nieprzychylne prognozy. Poprostu szkoda mi Burgiego katować po zasolonej drodze :)

Odnośnik do komentarza

Dla porz?dku:

- termin sobota i niedziela 18 - 19 XII (miejsce startu i godzina do uzgodnienia),

- lokalizacja http://www.camp.com.pl/hotel/ (zobowi?załem się podać ilo?ć osób do ?rody 15 XII),

- cena za nocleg ze ?niadaniem 60 zł,

- cena za obiadokolację 20 zł,

- nie ustaliłem innych atrakcji czy napitków, możemy zamówić jak?? beczkę czy có? :)

Chętnych dopisuję w poprzednim po?cie.

Odnośnik do komentarza

hejka

no to Ermiego w składzie 1+dobry humor można dopisać.

niestety bede autem i inkoguto :) (czyli w składzie 1 osoba) aby pomyłek nie było...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Melduje swoj? obecno?ć, muszę nadrobić moje ostatnie zaległo?ci :) .

Miałam jechać w tym terminie na narty – ale chyba pogoda jest wybitnie bardziej skuterowa niż narciarska :) Przybęde autkiem lub jako plecaczek, gdyż moje maleństwo już ?pi snem zimowym :)

Ps – poproszę o rezerwację tego łóżka co jest na zdjęciach :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

emmm ..

oczywi?cie jeżeli nie macie nic przeciwko, to delegacja z 3miasta w postaci mnie i mojego plecaczka (co niektórzy zd?żyli J? poznać w Firleju) także pojawiłaby się na tym mini-zlocie !!

w razie czego poprosze o jedn? dwójke :)

Odnośnik do komentarza

Heja

Taka jedna pani, powiedziała mi że warto, więc się zapisałem i chciałym wyrazić szczer? chęć uczestnictwa w zimowym zlocie. Nie wiem czy wydębie od brata Burgiego, ale najwyżej podjadę Golfikiem :-)

Je?li potrzebne s? jakie? dane/zaliczka, to dajcie tylko jakie? konkretne info

Pozdrówka i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Heja

Taka jedna pani, powiedziała mi że warto, więc się zapisałem i chciałym wyrazić szczer? chęć uczestnictwa w zimowym zlocie. Nie wiem czy wydębie od brata Burgiego, ale najwyżej podjadę Golfikiem :-)

Je?li potrzebne s? jakie? dane/zaliczka, to dajcie tylko jakie? konkretne info

Pozdrówka i do zobaczenia

Czyżby zlot był powodem dla którego stałe? się użytkownikiem forum?

Za dużo to o sobie to nie napisałe?.

Odnośnik do komentarza

Pytajcie a będzie Wam dane ((a) odpowiedĽ)

Na burgmanie trafiłęm przez Dacje,

przez przypadek. Na razie nie mam jedno?ladu z silnikeim, ale na przysły sezon planuje choppera. (Dawniej dosiadałem Magny V45)

A na forum rzeczywi?cie trafiłem by jechać na zlot. Je?li co? nie tak , je?li nie dopełniłem czego?, to jedynie z niewiedzy i je?li tylko dacie mi szansę, to zaraz to naprawię.

Jesli macie jakie? pytanka to feel free.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ojej strasznie popularny się zrobił ten zlot :)

Albo mamy tylu twardzieli, albo naczytali się ludziska o Elefantentreffen i nie chc? być gorsi

:) , a co Polak też potrafi :)

może tak urozmaicimy o nocleg w namiotach :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Az nie wiem jak zaczac ten post :unsure: Ale obawiam sie ze z przyczyn moze i prozaicznych ale jednak istotnych nie bede mogl pojechac na ten wspanialy zimowy sped :( Wszystko okaze sie w czwartek i wtedy bede mogl dokladnie potwierdzic w 100 % obecnosc lub w 100 % odwolac moj wyjazd. Ale w sumie jestem na dobrej drodze zeby jednak nie moc jechac. Wiec dlatego wole poinformowac wczesniej. W czwartek dokladnie wszystko wyjasnie i zobaczycie ze powody bede mial naprawde bardzo mocne i w pelni mnie usprawiedliwiajace. :( Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Bzzzzzzz!!!!!!

Oj Ultras'ku. Pewnie że będę, jak mogłoby mnie zabrakn?ć w tak Zacnym gronie.

Stawię się na 100% i trzymam kciuki coby Arti pojechał z nami.

Do zobaczenia w czwartek.

Pozdrawiam, Bzzzzzzzz

Odnośnik do komentarza

Uzbierali?my się w niezł? gromadę (jak na zimow? porę).

Na li?cie:

Komar

Raven

x-bowman

-=Dee Jay=- + "plecaczek"

dacja bez maleństwa

ERMI + dobry humor autem z inkoguto

MariuszBurgi

lamus

Artix (?)

i ja

może szczegóły omówimy jutro w R66 (naturalnie kto będzie mógł dojechać).

pozdrawiam

u.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Mimo najszczerszych chęci chyba pierwszy raz w tym roku nie zaliczę jakiego? zlotu, spotknia z Wami :unsure::(:(

Spiętrzyło mi się dużo pracy i kilka spraw, które były nie do przewidzenia jeszcze parę dni temu.

Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić... Wypijcie za mnie kolejkę :(

Pogadamy jeszcze o tym jutro w Route66 o ile dam radę dojechać :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...