Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień 2018 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko w związku z piątkowym wyjazdem na majówkę;

czy każdy jedzie sobie sam, tak na hurra, czy może są tworzone jakieś podgrupy zależnie od godziny wyjazdu i preferencji przejazdu? Ja akurat niestety nie mogę jechać rano, lecz dopiero po pracy, ale fajnie byłoby wiedzieć co komu siedzi w głowie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja wyjeżdżam w piątek rano około godz. 10-ej. W czwartek, późnym popołudniem, jadę do Pogorzelicy samochodem.

Jeśli ktoś z Was planuje wyjazd w piątek, w godzinach porannych, jestem chętny do stworzenia grupy i wspólnej jazdy.

Pytanie do osób, które nie zapisały się na Majówkę?

Czy jeszcze ktoś planuje dojazd i kilkugodzinny udział gościnny...??? 

Proszę o informację zwrotną.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja jadę wczesnym popołudniem w piątek, myśle że nie później niż o 13.00. Wstępnie tworzę grupę z minimi. Jeśli pogoda będzie sprzyjająca, to chcę pojechać trasą alternatywną (nienawidzę S3 i zap...lania) :-)

Odnośnik do komentarza

Artur, alternatywną też można pozapie...lać . A tak na poważnie, to tak jak dzisiaj mowiłem Tobie Maciek, zamierzam jechać w piątek po pracy, pewnie koło 16-16:30, może być trasa alternatywną, wsie adno.

Odnośnik do komentarza



Jeśli pogoda będzie sprzyjająca, to chcę pojechać trasą alternatywną (nienawidzę S3 i zap...lania) :-)


Artur ostatnio jechałem puszką trasą alternatywną i strasznie telepało

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Rogierro napisał:

to tak jak dzisiaj mowiłem Tobie Maciek, zamierzam jechać w piątek po pracy, pewnie koło 16-16:30, może być trasa alternatywną, wsie adno.

Oki, będziemy w kontakcie ;)

kontakt.jpeg

Odnośnik do komentarza
Dnia 18.09.2018 o 10:03, Urbi napisał:

Ja wyjeżdżam w piątek rano około godz. 10-ej. W czwartek, późnym popołudniem, jadę do Pogorzelicy samochodem.

Jeśli ktoś z Was planuje wyjazd w piątek, w godzinach porannych, jestem chętny do stworzenia grupy i wspólnej jazdy.

Pytanie do osób, które nie zapisały się na Majówkę?

Czy jeszcze ktoś planuje dojazd i kilkugodzinny udział gościnny...??? 

Proszę o informację zwrotną.

Planuję w sobotę przyjechać na kilka godzin jak sprawy rodzinne pozwolą 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
9 godzin temu, Gregor998 napisał:

Planuję w sobotę przyjechać na kilka godzin jak sprawy rodzinne pozwolą 

Grzesiek, trochę późno się deklarujesz i może być problem z posiłkami... Ale może coś się jednak uda jeszcze załatwić po przyjeździe...

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Urbi napisał:

Grzesiek, trochę późno się deklarujesz i może być problem z posiłkami... Ale może coś się jednak uda jeszcze załatwić po przyjeździe...

Spoko dam radę :D

Odnośnik do komentarza
Dnia 18.09.2018 o 10:18, bilety napisał:

My wyjeżdżamy w sobotę wcześnie rano powiedzmy 7- 7:30 powrót myślę że około 21-szej

+ romeo1971 będę po nocce to godzina mi pasuje, średnia przelotowa? 110km/h chyba nie było by za zimno?dopisuję się do listy,

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
4 godziny temu, romeo1971 napisał:

+ romeo1971 będę po nocce to godzina mi pasuje, średnia przelotowa? 110km/h chyba nie było by za zimno?dopisuję się do listy,

Witam w gronie podróżników

Odnośnik do komentarza

ja niestety mam przechlapane w robocie i dlatego nie pisałem się na wyjazd, ale prawdopodobnie rano w niedzielę dojadę do was choć na chwilę pogadać zanim zaczniecie powrotne wyjazdy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, Rzelu napisał:

Czy to już sen zimowy?

Chyba jeszcze nie, jutro czwartek, jest szansa pogadać o spotkaniu w Pogorzelicy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja dziś w trasie, ale jesli tylko uporam się, to będę. Ok. 10 jadę do Ustki i wracam. Gps pokazuje mi prawie 4 godz w jedna stronę! !sciana

BD083BAD-7FF2-4D2E-A69D-477C84941B50.thumb.png.0e30a534e78d208a943764d5bf417395.png

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, Kamil an400 napisał:

Screenshot_20180927-080502_Facebook.jpg

Jak pogoda dopiszę to jadę na zakończenie ktoś jeszcze chętny? 

Ja jadę gruntownie pogoda obojętna

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...