Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Hulajnoga, monocykl, deskorolka z napędem elektrycznym


Rekomendowane odpowiedzi

W UK też jak w DE
Tylko po prywatnym terenie
Więc hulajnóg nie widać, raz do sklepu podjechał gość na Xiaomi jadąc po chodniku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

VW wchodzi w joint-venture z NIU. Ciekawe gdzie tym w DE będą jeździć -> KLIK

Odnośnik do komentarza

Ciekawe po co ta prędkość max. wynosząca 45 km/h jak dopuszczone będą tylko takie homologowane max. 20 km/h ?. Dobrym rozwiązaniem będzie wprowadzenie naklejki rejestracji i ubezpieczenia. Hulajki nie będą anonimowe oraz każda używana legalnie będzie ubezpieczona w razie wypadku jak pojazd w ruchu drogowym. Takie oznaczenie ułatwi też zdecydowanie kontrole przez policję. Naklejka jak wineta na szybie. Tu duży plus.

versicherungsplakette-e-scooter-deutschland-entwurf-2019-rcm992x0.jpg

Odnośnik do komentarza

A rowery?

Kto ma ubezpieczenie OC na nie?

Ja mam przy pakiecie ubezpieczenia domu, OC roweru i psa

:)

Ale w zasadzie to niektórzy moi znajomi nawet nie wiedzieli że takie w pakiecie jest

Ciekawe czy obejmuje moją Xiaomi

Muszę po weekendzie dowiedzieć się

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Dnia 11.05.2019 o 14:29, tomekmajesty napisał:

A rowery?

(...)

Każdy zdrowomyślący w De ma coś na kształt "ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej". U mnie pokrywa ono m. in. jazdę na rowerze i jej skutki.

 

PS. W De na psa miałem oddzielne i nie było takie tanie z tego co pamiętam. Droższe od OC człowieka. 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

W temacie -> KLIK

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Dnia 9.05.2019 o 11:30, dr.big napisał:

W Niemczech do tej pory jazda na hulajce jest nielegalna

Jest zmiana -> KLIK

Odnośnik do komentarza

Zmiana jest na razie "w toku" ? , w sprzedaży nie ma też jeszcze odpowiednich hulajek? . Ale kierunek zmian już znany i ich wdrożenie to kwestia pewnie kilku tygodni ? .

PS. Zeby nie było tak jak z Airportem Berlin ? .

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj kilka Xiaomi zauważyłem w Puli i Rovinj, więc nasi południowi bracia Słowianie też idą w dobrym kierunku
:)
Oczywiście bandy miłych Niemców na rowerach w tym co 5 elektryk tu szaleją
:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

E-hulajka od BMW -> KLIK

bmw-micro-mobility-e-scooter-1.jpg?auto=

Odnośnik do komentarza

A nawet nie wiem ? . Może składa do kupy ? ? Ogólnie w teście porównawczym była tragedia. Skutery, moto, niedługo pewnie samochody sprzedawane w UE przecież też jakieś "globetrottery" ? . To ja mam jeszcze takie połowiczne 4oo BMW wyprodukowane w USA?, bo niestety nigdzie więcej ich nie produkowali, a wtedy ten model bylo w hameryce korzystniej dla BMW.

PS. Ale salony mają ładne?. Takie ekskluzywne ?.

Odnośnik do komentarza

Ja mam 500X na wiagrze 100% made in italy
:)
Skuter Vespa 100% made in italy
Skyteam Dax 125 100% made in china
Yunbike C1 made in china
Xiaomi m365 made in china
:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zakupiłem garnek do jazdy na M365 w ulubionym zestawieniu kolorystycznym black matt Hi vis. Licho nie śpi, a głowę ma się ponoć jedną ?

image.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Na e-hulajce we dwóch po S8 ?

62309472_2816395315053793_84063762496387

Odnośnik do komentarza

W kwestii pochodzenia hulajnog i kraju produkcji...Jest na YT kanal jednego Polaka, ktory mieszka w Chinach i ogarnia kontrakty Pl-Chrl. W jednym z odcinków zwiedza fabryke hulajnog i wlasciciel twierdzi ze wszyscy "producenci" kupują u niego. Nie podaje ich nazw, ale widac np logo Renault.

U mnie w miescinie widać że byl szal na prezenty komunijne i koncoworoczne. Dzis widzialem trójkę dzieciaków w różnych miejscach miasta kazde na xiaomi. Swoja droga troche to niebezpieczne bo jezdza po ulicy i na skrzyzowaniach sie nawet nie zatrzymują. Aż dziwne ze 8-smio latek nie zna kodeksu ruchu drogowego ?

Odnośnik do komentarza

Cześć. Od wczoraj jestem zadowolonym hulajko-burgmaniakiem. Konkretnie m365. Fajna alternatywa na dojazdy do firmy i wogóle jest fun. Przejazd 5km chyba krócej niż maxi, no ale trasa też skrócona, bo chodnikami i ścieżkami rowerowymi.

Mam ból, gdyż walczę z apką mi home która po zainstalowaniu niby coś tam zadziałała, czyli odnalazła emkę i zrobiła aktualizację, co hulajka potwierdziła pikaniem i tyle.

Dalej już zero połączenia czyli jakichkolwiek odczytów dotyczących parametrów. Otwiera się ekran z piktogramem hulajnogi, ale w żadne opcje nie mogę wejść. Są nieaktywne, a chciałbym sobie poustawiać tempomat odzyskiwanie energi i takie tam.

Nie mam pomysłu co dalej trzeba zrobić, więc proszę Was o podpowiedź co i jak krok po kroku, bo do tej pory robiłem to intuicyjnie, czyli region Polska, jezyk polski, dostęp do lokalizacji itd. Logowałem się przez FB. Co ciekawę w apce zalecany region to Niemcy, ale i ta zmiana nie pomogła.

Odinstalowałem teraz apke i mam zamiar przejść przez cały proces jeszcze raz, ale skutecznie. Potrzebuję łopatologicznego manuala bo nie nadążam chyba za technologią ?

Hmm zastawia mnie też, że telefon w opcjach bluetoth (poza apką) nie widzi hulajki, a wszystkie dotąd zakupione gadżety są widoczne ? 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, stiopa napisał:

(...)Mam ból, gdyż walczę z apką mi home która po zainstalowaniu niby coś tam zadziałała, czyli odnalazła emkę i zrobiła aktualizację, co hulajka potwierdziła pikaniem i tyle.

Dalej już zero połączenia czyli jakichkolwiek odczytów dotyczących parametrów. Otwiera się ekran z piktogramem hulajnogi, ale w żadne opcje nie mogę wejść. Są nieaktywne, a chciałbym sobie poustawiać tempomat odzyskiwanie energi i takie tam. (...)

Zrobiłeś aktualizację aplikacji. A po niej właśnie tak jest. Musisz wrócić do wcześniejszej wersji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...