Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Hulajnoga, monocykl, deskorolka z napędem elektrycznym


Rekomendowane odpowiedzi

No i jest
W proline z europejskiej dystrybucji
Xiaomi M365 Pro
Czyli silnik 300w zamiast 250w, większa bateria a więc zasięg 45 zamiast 30 km no i rozbudowany wyświetlacz
Minus- czas ładowania 9 zamiast 5 godzin
Cena 2200 a zwykła 1600
:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wszystko dobrze i cieszmy się, że poprawiono popularną M365. Szkoda tylko, że przy tej okazji producent nie zmienił wykonanego z "plasteliny" zaczepu mechanizmu składania hulajnogi na taki wykonany z porządnego twardego metalu.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, tomekmajesty napisał:

No i jest
W proline z europejskiej dystrybucji
Xiaomi M365 Pro
Czyli silnik 300w zamiast 250w, większa bateria a więc zasięg 45 zamiast 30 km no i rozbudowany wyświetlacz
Minus- czas ładowania 9 zamiast 5 godzin
Cena 2200 a zwykła 1600
?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jest strona - towaru brak na magazynach. Także zakupu nie dokonasz. Jak kupowałem m365 i mieli mały stan to dostałem info że już nie ma. Także myślę, że na przełomie kwiecień -  maj coś się pojawi, gdyż już oficjalna prezentacja była ale w sprzedaży u nas w PL nie ma. Nawet zwykła m365 mnie dźwiga bez problemu i spokojnie ponad 20 km zasięgu. Tylko nie gaz do oporu non stop. 

Odnośnik do komentarza

A ja jeżdżę z gazem do oporu na tempomacie
Wazę 89 kg i jest super
Pro nie kupię póki co bo zwykła M365 mi starcza i szybko się ładuje
:)
Rozważam zakup drugiej żeby w maju na Chorwacji poszaleć z żoną
:)
Będę na Istrze a tam płasko wzdłuż wybrzeża


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Ja też śmigam i bez problemu jadę 25-27 km/h po płaskiej powierzchni, a emka ma limit obciążenia 100 kg, który sporo przekraczam. Także naprawdę jestem zaskoczony, że daje rade. Jak na obecną chwilę wszystkie luzy  w mechanizmie składania są jeszcze w zakresie regulacji śrubami i nic się nie wyłamało pogięło etc. Także ok. Jeśli będzie luz nie do ogarnięcia trzeba będzie kupić mocniejsze dorabiane elementy, jest tego w bród. Ogólnie polecam i dla starszych ?.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Dnia 20.03.2019 o 22:33, marcin62 napisał:
Także naprawdę jestem zaskoczony, że daje rade.

Daje radę bezproblemowo. Tu wypada pochwalić producenta za dobrze zaprojektowany i nieźle wykonany produkt.

Elektryfikację widać mocno na ścieżkach Stolicy. Dziś mijałem kilka "Emek" i widać tu tendencję wzrostową z sezonu na sezon. W centrum Lime'y na minuty opanowały chodniki.

Dziś miała być szybka akcja a finalnie wyszło 20 km po których zostało jeszcze ponad 20% Aku.

3db7df70a22c594427e7dda3ded8183f.jpg

ee4d390a0d11dabac5876f2ddfec3c9d.jpg

 

V-max odcinków 26.8 km/h

ca47d4d372e6229337e522dac670f234.jpg

 

No i pojawiło się pierwsze porównanie M365 vs polift M365 pro

 

Odnośnik do komentarza

Pytanko mam, jak ładujecie hulajnogi, częściej czyli nawet jak ma 80% to podładowujecie na 100% czy rzadziej tj. czekacie do minimum i wtedy na full? Czytam i opinie są podzielone. In plus na częstsze ładowanie.. Co sądzicie, jakie doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Moje doświadczenie z ładowaniem np. podczas sezonu zimowego. Co 2-3 tygodnie chodziłem do garażu podziemnego i jeżdziłem 10-15 minut, apotem ładowałem "Emkę" do pełna. Od wiosny do jesieni zasadniczo ładuję do pełna po każdej jeździe powyżej 6-10 km lub w zależności do potrzeb. Dziś nawinięte prawie 20 km. Poniżej staty z dziś

 

a8067092ec4142fb91c0eb6e199e97d4.jpg7a0fe942114356590260494c1563a74a.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza

Dnia 19.03.2019 o 22:19, tomekmajesty napisał:
"No i jest
W proline z europejskiej dystrybucji
Xiaomi M365 Pro
Czyli silnik 300w zamiast 250w, większa bateria a więc zasięg 45 zamiast 30 km no i rozbudowany wyświetlacz
Minus- czas ładowania 9 zamiast 5 godzin
Cena 2200 a zwykła 1600"

Jest jeszcze kilka innych różnic, zobacz:   https://nahulajnogi.pl/nowosc-xiaomi-mi-electric-scooter-pro-nowa-wersja-popularnej-hulajnogi-m365,2.html

Dnia 20.03.2019 o 00:18, marcin62 napisał:
"Także myślę, że na przełomie kwiecień -  maj coś się pojawi, gdyż już oficjalna prezentacja była ale w sprzedaży u nas w PL nie ma."

W maju powinna na 100% być, bo sklepy z hulajnogami w tym miesiącu mają najlepszą sprzedaż hulajnóg. Jak nie będzie w tym okresie dostępna w Polsce to zakupy przeniosą się do internetowych sklepów zagranicznych.

Dnia 19.03.2019 o 22:24, Piootr napisał:
"Szkoda tylko, że przy tej okazji producent nie zmienił wykonanego z "plasteliny" zaczepu mechanizmu składania hulajnogi na taki wykonany z porządnego twardego metalu."

Pewnie taki zaczep jest lżejszy niż gdyby był wykonany z "z porządnego twardego metalu". Dlatego taki jest.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
51 minut temu, Joki napisał:
Dnia 19.03.2019 o 22:24, Piootr napisał: "Szkoda tylko, że przy tej okazji producent nie zmienił wykonanego z "plasteliny" zaczepu mechanizmu składania hulajnogi na taki wykonany z porządnego twardego metalu."

 

Pewnie taki zaczep jest lżejszy niż gdyby był wykonany z "z porządnego twardego metalu". Dlatego taki jest.

 

Joki, mylisz się. Niestety zaczep to wada tej hulajnogi. A tak mały element wykonany z lepszego, twardszego materiału nie wpływa na wagę całej, dość ciężkiej 13 kilogramowej hulajnogi. Właściciele 'Emki" dzielą się na tych którym zaczep już pękł i tych, którzy na to czekają. Ja już porządny zamiennik kupiłem i wkrótce wymieniam. Lepiej zainwestować 100 zł w kawałek metalu niż potem szukać dentysty ?

dc36b092e9fcf2e9d28002f76ab56008.jpge1a79b802b758d2f212ecf8163c62d8c.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Jutro szaleje po Warszawie

Trasa z Dobrej na Chodkiewicza i może na Krakowskie...

Zobaczymy czy wiatr nie będzie zimny jak dzisiaj

A co do ładowania do słyszałem opinię że powinno się utrzymywać około 50% jak się nie jeździ dłużej

Natomiast ładowanie bez znaczenia bo te baterie nie są z tzw pamięcią czyli nie trzeba jak dawniej rozładowywać do 0 i ładować do 100 %

Kiedyś tak zalecano a teraz to wręcz szkodliwe

Miłego hulania kolegom życzę

:)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
23 godziny temu, marcin62 napisał:

Pytanko mam, jak ładujecie hulajnogi, częściej czyli nawet jak ma 80% to podładowujecie na 100% czy rzadziej tj. czekacie do minimum i wtedy na full? Czytam i opinie są podzielone. In plus na częstsze ładowanie.. Co sądzicie, jakie doświadczenia?

Generalnie doładowywanie nie szkodzi. Szkodzi skrajnie niski poziom długo utrzymywany. Jak jest możliwość to zawsze lepiej dobijać do 100 %.

BTW, pewnie nie każdy wie, że Mijia m365 jeżdżą w rent a scooter (m.in w Wiedniu) o nazwie Bird -> KLIK

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj jednym ciągiem z Dobrej na Powiślu do Centrum Handlowego w Jankach
:)
Bateria dała radę ale na parkingu centrum już jedna kropka i obniżyło mi moc
Ale jak na moją wagę prawie 90 kg i silny wiatr dzisiaj, ponad 20 km to chyba super wynik
;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Dali lepszą cenę bo Xiaomi Polska zeszło na 1599
:)
Tzw niewidzialna ręka rynku
;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dziś jechałem Emką, jakieś 10 km przez miasto w kompletnym rynsztunku moto. Łącznie z pełnym kaskiem. Nie powiem - ludzie się mocno oglądali ?

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, marcin62 napisał:

Już podnieśli na 1499, chyba mają dobrą sprzedaż.

MariuszBurgi, sam bym się oglądał na gościa w stroju moto i z kaskiem na hulajnodze ??

Odnośnik do komentarza

Na jadę na aplikacji Xiaomi MiHome i tam łącze się z hulajnogą

Mnie dane tam wyświetlane wystarczają

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza

Hehe
Ale usprawnia życie w mieście
Np niebawem jadę zostawić auto w serwisie, kilka godzin więc przez ten czas fryzjer, dwa spotkania i bank
W małym mieście Kielce (200tys) to około 15 km szybkich przejazdów między tymi miejscami
Poza tym do Starbucks czy do galerii wjeżdżam do środka i nikt na mnie nie krzyczy
:)
Na piechotę byłoby słabo a z kolei miejska komunikacja jak ktoś nie ma stałego biletu ... kłopot
Nie testowałem jedynie w warszawskim metrze, trzeba sprawdzić czy nie będą krzyczeć
;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...