Skocz do zawartości
Forum Burgmania

X Mierzeja Wiślana 2018r.


siemik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tatko

    11

  • Jaco

    8

  • siemik

    7

  • PIN

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Sympatycy

W domku. Zaczepiliśmy jeszcze Stegnę, a teraz zimne EB.

Siemik Maleństwo pisze się na następną Mierzeję nawet z zamałym łóżkiem.

Dziękujemy za organizację !OKK.

Dziękujemy wszystkim za pogaduchy, śmiechy i wycieczki piesze.

Do następnego.

 

Zamawiajcie już teraz taką cudną pogodę na następny rok.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Domele również  dziękują za zajefajną imprezę.

Rodzinka Siemików, jak zwykle organizacja na medal , dziękujemy!!!

Czekamy na datę kolejnej imprezy :D

Odnośnik do komentarza

Siemik!!! Pierwszy raz na takiej imprezie, a tyle wrażeń i wspomnień. Moja Iwonka zauroczona i z pewnością chętna do następnych wyjazdów. Całej ekipie obecnej na Mierzei wielkie dzięki za wspaniałą atmosferę, a dla Siemika szczególne podziękowania za zorganizowanie takiego spotkania. Naprawdę było super. Tymczasem pozdro.

Odnośnik do komentarza

Subaraki również już w domku.

Wielkie dzięki całej ekipie za imprezę było jak zawsze zajebiście.Wielkie podziękowania dla siemika za organizacje.

Ps Siemik będziesz od marca męczymy telefonami co dwa dni od wszystkich aby była następna mierzeja.

Odnośnik do komentarza

doleciałem do domu. po drodze dołączyłem do grupy motocyklowej ze Stargardu i razem dogoniliśmy Marka i Zosię. A potem jeszcze wspólna kawa z ciastkiem, więc Marek znowu nas wyprzedził.

Impreza u Siemika musi być udana, nie ma innej opcji. Nie wiem jak wytrzymałem degustację cytrynówek Miga i duetu Tomek z Leszkiem:D. Mamy też niezłe wokalne talenty - czterej pancerni zaśpiewane w nocy męskim chórem to jest miód na uszy :lol::D

Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Foczka i Krzytro już dawno w domu.Siemik dziękujemy za fajną imprezę i super atmosferę. Mam tylko jedną prośbę,bardzo proszę uczciwego znalazcę o zwrot seledynowego szalika który został na stołówce w piątek.dla poprawienia pamięci dorzucę zdjęcie Agnieszki w tym szalua28d5cd3b7180b7b0e79fa21546f13d9.jpg

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

czadzo z całą watahą bezpiecznie dotarliśmy do bazy

Po drodze szturmem zdobyliśmy Malbork :horse::rifle: NO MOŻE NIE CAŁY A JEDYNIE ZAMCZYSKO

siemik, postać dopiero co poznana i to z tej najlepszej strony, zwłaszcza jako organizator (jeszcze nie wiem jakie ma gorsze :) )

Myślę że dla nas nie ma to żadnego znaczenia, gdzie i czy w ogóle będziesz pracował ale za rok Mierzeja musi się po prostu odbyć.

 

Oczywiście bardzo Wam wszystkim serdecznie dziękuję za gromkie sto lat dla mojej kochanej 40-stki, pomogliście mi sprawić jej ogromną przyjemność i totalną niespodziankę.

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My z Marzeną jesteśmy bardzo ukontentowani z imprezy. Dzięki Grzesiu-organizatorze za zapewnienie nam tak wspaniałego odpoczynku.

Ewikowi i Wrzoniowi dziękujemy, że nas przygarnęli do 4oo i dowieźli (Wiesiek dowiózł a Ewa się udzielała towarzysko) szczęśliwie w obie strony.

Naszych kilka fotek jest TUTAJ.

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy za wspaniałą imprezę i doskonałe towarzystwo !YES Dzięki wielkie za super pogodę :)

Sylwia i Grzegorz, niech Wasze marzenie się spełni i to w jak najkrótszym czasie. Życzymy Wam tego z całego serca i .... zazdrościmy ;)

W całej historii spotkań na Mierzei ominęliśmy dwa, z przyczyn różnorakich. Przepraszamy :ph34r:

Ale, mimo wszystko, mamy nadzieję, że jeszcze 10-kę zaliczymy.... :rolleyes:

 

PS Tomek: literka G, literka K, literka M.......... :P

Małgosia i Adam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wróciliśmy o 22:00. 10 Mierzeja była ekstra jak zawsze co prawda byliśmy na 8 z 10 (nie udało się być na wszystkich) Dziękujemy Siemikowi za super organizację (tort był smaczny) i całej obsłudze ośrodka oraz właścicielowi. Osobiście Dziękuję wszystkim którzy pomogli mi w dostaniu na plażę. Miło było zobaczyć znajomych ale jak zawsze było bardzo krótko czasu na wsystko. Pogoda dopisała i było  ciepło. Mamy nadzieję że uda nam się jeszcze spotkać z Siemikiem i jego  rodziną. Jescze raz dziękujemy.

 

Do zobaczenia na Burgmania 2019
P.S. A może ktoś podjąłby się przejęcia spotkań Mierzei w kolejnych latach i dalej kontynuował je? Pewnie sam bym spróbował tylko warunki na to nie pozwalają. Zawsze chętnie jechaliśmy nad morze bo była okazja do spotkania się ze znajomymi i zobaczyć polskie morze

Odnośnik do komentarza

Krzyżówka z Nastką i Olkiem dziękują za super spotkanie (mam nadzieję, że nie było naszym pierwszym i ostatnim). Miło było poznać nowych ludzi i zboczyć starych znajomych. Siemik Nasta czeka na kolejną Biesiadę i tańce z Tobą :P 

 

IMG_20181012_213310.jpg

IMG_20181012_213308.jpg

IMG_20181012_213300.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...