Skocz do zawartości
Forum Burgmania

X Mierzeja Wiślana 2018r.


siemik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy
2 godziny temu, czadzo napisał:

W kwestii formalnej bo albo ślepy jestem, albo nie było do kiedy ostatecznie puszczamy przelewy za ów imprezę ??? 

Dopisałem. :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tatko

    11

  • Jaco

    8

  • siemik

    7

  • PIN

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Klubowicze

Siemiczku jeszcze 2 osoby z łódzkiego.

Sławek+Irena zakwaterowanie w miarę możliwości blisko grupy.

Przepraszam że nie wpisałem wszystkich w jednym poście ale napiszę jeszcze jeden kto przyjeżdża w czwartek.

Odnośnik do komentarza
Dnia 11.09.2018 o 09:32, czadzo napisał:

W kwestii formalnej bo albo ślepy jestem, albo nie było do kiedy ostatecznie puszczamy przelewy za ów imprezę ??? 

Witaj! W pierwszej wiadomości było napisane: "Termin zgłoszenia i wpłaty zaliczki na poczet zakupu żywności przez ośrodek upływa 15go września 2018 r. " Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza

Siemik przyjeżdżamy sorry ze tak późno decyzja ale praca .... praca .... praca....
Resenok
Kamila
Natalia (12)
Piotrek (10)
Jasiek (3)

Kasa poszła .....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Dnia 8.08.2018 o 09:44, siemik napisał:

Piątek - 1) obiad

Witam serdecznie. Małe pytanko odnośnie tego obiadu. Na którą godzinę przygotowany będzie ten posiłek, bo z pewnością przyjedziemy wcześniej od pierwotnych moich zamiarów. Szkoda siedzieć w pracy, kiedy nad Zalewem tyle się będzie działo. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam 

Pytanie do wszystkich 

W związku z przepiękną prognozą pogody w całym terminie naszej imprezy, wybiera się ktoś na 2oo ???????

Wiem że to typowo wyjazd rodzinny i ja sam planuję przyjechać rodzinnie na 4oo, no ale prognoza kusi !jump

Wsadzić żonę z dziećmi do auta, a samemu !scooter(czy komuś to jeszcze chodziło po głowie ????)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
10 godzin temu, Milimetr napisał:

Witam serdecznie. Małe pytanko odnośnie tego obiadu. Na którą godzinę przygotowany będzie ten posiłek, bo z pewnością przyjedziemy wcześniej od pierwotnych moich zamiarów. Szkoda siedzieć w pracy, kiedy nad Zalewem tyle się będzie działo. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam

Obiad w piątek to  może za dużo powiedziane lub napisane ale jedzenie będzie rozmawiałem już na ten temat z właścicielami.

4 godziny temu, Jack napisał:

!OK

Andrzeju, a Ciebie nie ma na liście... whist

Może i nie ma ale chętnie przyjeżdża z nienacka. Miejsce zawsze jakieś się znajdzie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...