Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Alpy & Dolomity 2018


Sobier

Rekomendowane odpowiedzi

Proza życia: agrafka w prawo, za mała prędkość, za krótkie nóżki i położyłem sprzęta. Raz na zakręcie ze żwirkiem, a za drugim razem w sumie z własnej głupoty, bo nie zostawiłem sobie miejsca za ciężarówką, a ta postanowiła się zatrzymać w zakręcie. Strat w sumie żadnych, bo położenie GS'a przy prędkości 0km/h na gmolach nie może się źle skończyć ;-)

Z materiałami video zawsze mam największy problem - nagrało się dużo, ale wziąć to i skleić z tego coś, co da się obejrzeć, to już nie taka prosta sprawa :(

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
53 minuty temu, Sysgone napisał:

skleić z tego coś, co da się obejrzeć, to już nie taka prosta sprawa :(

Wierzę w Ciebie :D Czekamy...

Odnośnik do komentarza

Sławek ja mam jeszcze nie sklecone materiały z przed 4 lat :) i chyba już ich nie sklecę

Koszt imprezy pewnie bardzo podobny do Norberta :)

Z garażu do garażu 4250.0km

P.S. Norbert mam pozwolenie na wrześniowy termin i już mocno myślę nad tym :P ( niestety tylko 7dni :( )

IMG_3577.JPG

Odnośnik do komentarza

Sysgone, to żaden wstyd wysypać się na agrafkach.
Ja wysypałem się na zwykłym zakręciku, i to przy prędkości minus 1.
Chociaż, przyznam, nachylenie było takie, że zahamowane przednie koło, a maszyna zsuwała się do tyłu. No i zabrakło podłoża pod nogą.
Mam nagranie tego, ale tak mi wstyd, że chyba nigdy tego nie opublikuję.

Odnośnik do komentarza

Kupując dość wysoki sprzęt, liczyłem się z tym, że kiedyś może mi zabraknąć nogi. Dlatego od razu zainwestowałem w gmole. A co do wywrotek, to można się i w garażu na plamie wody z klimy poślizgnąć, szczególnie jak nawierzchnia jest a'la lamperia.

Ps. stare, ludowe powiedzienie mówi, że jak się nie przewrócisz, to się nie nauczysz :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Bywa. Też mogę przypomnieć jak ległem w miałkim piachu na ubitej drodze.

Odnośnik do komentarza

Jazda synchroniczna :)
No i u Was to było przy jakiejś prędkości, u mnie przy zerowej, tyle że w zakręcie w prawo, w przechyle, gdzie do ziemi było daleko i nie miałem jak utrzymać moto w pionie.

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, stator napisał:

(...)A kolega za Tobą ?

Przecież to jasne :rolleyes: , Andrzej wjeżdża w miejsce, które doprowadziło do upadku Marcina. Pewnie zaczyna też hamować (lub zmniejsza prędkość), bo nie chce wjechać w leżącego. I to dodatkowo ułatwia jego upadek.

PS. Odpowiedni odstęp, czyli dodatkowy czas na właściwą reakcję "ratuje życie". Nie tylko na drodze publicznej.

Odnośnik do komentarza

P.S. Norbert mam pozwolenie na wrześniowy termin i już mocno myślę nad tym ( niestety tylko 7dni  )
IMG_3577.thumb.JPG.b86fb9ef8fab3783e4255637bca517a3.JPG


Maciek, jakiś termin?
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...