Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

test Kymco Agility 125


Gość denver27

Pytanie

...w lutowym numerze swiata motocykli znajdziemy test kymco agility125 a ponadto w dziale"technika"-naprawy skuterów -układy hamulcowe.znajduje sie również prezentacja ducati1098,wyprawa dookoła swiata na bmw r1150gs

Odnośnik do komentarza

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja przejzalem SM bo ... moja kobieta zrekwirowala do czytania :lol: ale niedlugo odbiore i przeczytam . Ciesze sie z tego ze pojawil sie wreszcie tekst na temat mechaniki w skuterze. A co do Agility musze sie przejechac tym skuterkiem korci mnie az od momrntu pojawienia sie go na rynku.

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Administrator

Zakupilem i przeczytalem, no coz jesli 2 osoby mowia to samo to albo to reklama albo poprostu ten skuter naprawde jest niezly i przynosi banana na usta.

Jedno jednak wywolalo u mnie usmiech od ucha do ucha, na pierwszym tym najwiekszym zdjeciu wyraznie widac brak ozdobnego elementu koncowki wydechu. Kurcze mogli juz zalozyc do zdjec w Swiecie Motocykli bo to naprawde ladny element, gdzie przyznaje sie bez bicia osobiscie go zagubilem, poprostu w trasie z Lodzi do Warszawy odkrecil sie i odpadl. !w00t

Z ciekawoscia przeczytalem tez jak sie jezdzi w deszczu, podczas testu Burgmanii deszcz to zjawisko nie wystepujace i jeszcze dluuuuugo po tescie rowniez nie, ale spodziewalem sie ze jednak bedzie sie chlapac na spodnie.

Odnośnik do komentarza
  • 0

Fakt test ciekawy i o bardzo fajnym skuterku !OKK

Jedno tylko mnie poruszyło na duzy minus - artykul sponsorowany pewnej firmy ktory zwiastuje odrodzenie polskiej motoryzacji... po prostu żenuj?ce !!!

Mam nieprzyjemnosc wspolpracowac z ta firma i to co wypisuja to w wiekszosci bzdury do n-tej potegi...

Ale zeby nie bylo ze nie lubie tej gazety bo lubie !w00t

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Administrator

Też wczoraj przeczytałem po łebkach |M i ?miałem się z tej nakładki wydechu !OKK .

Jak robili?my sesje zdjęciow? do naszego testu końcóweczka jeszcze się trzymała.

Jagroski>> Dlaczego odkręciłe? nakładkę?? !w00t

Ps. Ileż ja się namęczyłem podczas naszej sesji zdjęciowej żeby ta fotka wyszła...

037.jpg

!OKK

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Administrator

Hehe no faktycznie nie latwo bylo zlapac odpowiedni moment, no ale zdjecie mowi wszystko, nie ma sensu tuningowac 50-tki, wez poprostu Agility, bo latwo sie prowadzi, a Mariuszowi foty skuterow wychodza naprawde bardzo dobrze !w00t

Zeby nie bylo ze tylko w Kymco odkreca sie koncowka wydechu, to w AN400 K4/K5 dokladnie przy przebiegu okolo 10 tys rowniez odkrecaja sie sruby, na szczescie jedna zostaje i dzieki temu nie gubi sie koncowka !OKK Za to grzechotka jaka powstaje z wykreconych srubek dporowadza do szewskiej pasji. !OKK

Odnośnik do komentarza
  • 0

Artix i Burgi, a gdzie sie zgubiła nakładka? Co? !OKK

Denver lizusie jeden !OKK , a słyszałe? co? o tym, ze w czasopismach jest ograniczona ilo?ć znaków? Jak nie to Cię u?wiadamiam, ze niestety na każdy tekst jest ograniczona i okre?lona ilo?ć miejsca i musz? sie zarówno zmie?cic zdjecia i opis i jeszcze wchodz? reklamy. Na burgmanii aż takich ograniczeń nie ma. Każdy z nas zwracal uwagę na inne rzeczy, ja musiałem pomin?ć szczegóły, ktore uznałem za oczywiste. Różnimy się z Artixem również w ocenie prowadzenia tegoż pojazdu, co nie oznacza, ze jeden jest m?dry, a drugi głupi. Po prostu co innego nam pasuje. Ot co. !w00t

Odnośnik do komentarza
  • 0

Wła?nie przeczytałem ten test zamieszczony w lutowym numerze "|wiata Motocykli" i tak sobie my?lę, że gdybym zdecydował się pozostać przy biegowcach (czas pokaże), to warto by było mieć takie Kymco na miasto (zamiast podrasowanej "50", jak sugeruje Artix).

Odnośnik do komentarza
  • 0
dla tego powstała firma loctite w której można wybrać odpowiedni "szuwax" do odpowiedniej ?róbki co by się nie odkręciła samoistnie

Wlasnie, niebieski 243 i po klopocie (oraz zgubionych czesciach) :) .

PS. Do takich rzeczy jak np. topcase, zawsze uzywam Loctite i nie narzekam. Kiedys, w epoce Hexagonow, kazda czesc traktowalem tym szuwaksem i tez nie narzekalem :P .

Odnośnik do komentarza
  • 0

PojedĽ do przedstawicielstwa i sie przekonasz na oryginale m?dralo. :lol:, że s? srebrne. Masz rację. :) Po prostu pomyliłem z innym z prywatnego importu u znajomego. Cóż, chyba ten jeden babol nie dyskredytuje reszty testu, prawda?

Odnośnik do komentarza
  • 0
Gość dreamoftheviper

Mam zamiar kupić Kymco Agility 125 chciałbym uzyskać informację od was czy warto za te 5500 zł kupić nowy ten skuter i czy będe z niego zadowolony??? proszę o odpowiedzi

Temat już poruszany i cały czas aktualny, przenoszę do odpowiedniego w?tku. Proszę używać funkcji "szukaj" choć akurat ten temat był 3 linijki pod nowo założonym.

Artix

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Administrator

Jesli chcesz uzywac ten skuter do miasta to tak warto. Malo pali, jest w miare szybki i najwazniejsze ma zalety 50-tki posiadajac silnik 125 ccm. Jak dla mnie bomba !yeah

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Administrator
Bez urazy prosze,ja tylko bardzo chciałem zobaczyć czarne felgi w tym modelu.Ale sobie w końcu wygooglałem takie z czarnymi felgami.Moim zdaniem srebrne ładniejsze.A tekst no i cały tekst wielce udany!

Jakby kto? się bardzo upierał na Kymco Agility 125 z czarnymi felgami to polecam ten te?cik:

Agility 125- test MotorBox Italia i mił? galeryjkę:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...