Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia po 14 Zlocie Maxi Skuterów *Burgmania 2018*


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Flash911 napisał:

Mi jeszcze na razie brak słów żeby dodać wrażenia 

To może chociaż krótkie INFO.  Wszyscy z Waszej grupy szczęśliwie wrócili do domu ?   

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
21 minut temu, Flash911 napisał:

Mi jeszcze na razie brak słów żeby dodać wrażenia 

Andrzej, Twój zasób słów PL w realu wydawał się bardzo duży !OKK

все в порядке ? :whistling:

 

Odnośnik do komentarza

Да! Всё отлично! Wszyscy wrócili do domu. Zmęczeni,  szczęśliwi. 

Trzykolowce zrobili ЖЖ Czyli zrobili 1609 km w 19.5 godziny.  A ЖЖ to jest железная жопа. Czyli dupa żelazna)))  czy są polskie odpowiedniki coś takiego? Ma zrobić mile w dobę. W tedy "zaliczone" 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Brawo !V

Moja Dupa niestety nie tak żelazna !placz11000 km to zrobię.

Do was na zlot  to najwyżej z jednym noclegiem pojadę.:Jumpy2:

Będzie pretekst pokosztować Białoruskich przysmaków ( i do jedzenia i do :drunk:)

Odnośnik do komentarza

Uff czytam i czytam i doczytac do konca wciaz czasu malo, tak wiec skoro dotarłem tu, to rowniez skrobne cos od siebie :
Kochani niesłychanie potężne dzięki za ciepłe przyjęcie, atmosferę i nieziemski ładunek pozytywnej energii. Szczególne podziekowanie dla Mariusza, stary chylę czoła bo wielki jesteś w tym co czynisz dla nas. Ogromne dzieki całej ekipie z mazowieckiego za wklad w organizacje. Jestescie niesamowici!!!! ;)

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Było super. W niedzielę wyjechałem dość wcześnie i spokojnie bez deszczu doleciałem do domu. 

Dzięki "śląskim chłopom" udało się coś wygrać :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Trochę to trwało ale się udało :rolleyes:
Rozdanie Nagród Licytacja & MMA After Party Burgmania 2018 Patronat Medialny Radia Śpioch
Było trochę problemów technicznych - kilka razy polecieliśmy z serwera ale udało się to nagranie audycji jakoś sensownie poskładać w całość whist
Zapraszamy do odsłuchu!walkm
Cała audycja dostępna po pobraniu pliku.
Link do nagranej w tym czasie audycji:
Odnośnik do komentarza

Choc krótko ale zajefajnie zobaczyc Wszystkie szczesliwe "Geby" bezcenne w przyszlym roku juz napewno nie gosc lecz od czwartku i w komplecie

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Trochę późne moje podziękowania ale za to szczere. Chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom XIV Zlotu za wspaniałą atmosferę, razem spędzone wspólne chwile i pogaduchy.

Oczywiście nie dało się ze wszystkimi pogadać ale po to będą następne Zloty aby nadrobić zaległości. Cieszę się, że mogłem być z Wami kolejny raz i mam nadzieję być z Wami za rok.

Wielki szacun dla Organizatorów i wszystkich, którzy pomagali w zorganizowaniu tej Imprezy, to wielki wysiłek a Wam jeszcze się chce  !V

W podziękowaniu skrót z chwil spędzonych razem 

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zapraszam do obejrzenia obiecanego wcześniej filmu z tegorocznej Parady Burgmani, przy odrobinie czasu i spostrzegawczości każdy z uczestników powinien się zobaczyć choć przez chwilę, zapraszam: kliknąć tutaj.

Dodatkowo w gratisie dwie i pół minuty jak bawili się Zlotowicze: tu też kliknij.

ps. W obydwu przypadkach warto włączyć większą rozdzielczość B).

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
2 godziny temu, Kamil napisał:

Panowie Robsson, SlawoyAMD - film prima sort !OKK

film prima sort, to mało powiedziane

Jest zajebi......y

Arecki też fajne te Twoje dzieła

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
3 godziny temu, Jaco napisał:

film prima sort, to mało powiedziane

Jest zajebi......y

Arecki też fajne te Twoje dzieła

Dzięki Jacek, zawsze to miło jak się podoba ;):).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...