Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia po 14 Zlocie Maxi Skuterów *Burgmania 2018*


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
Dnia 4.06.2018 o 08:05, Joasia70 napisał:

 Wszystkich, którzy czekają na podane nr konta proszę o chwilę cierpliwości, dziś popołudniu ogarnę listę i każdemu z Was na PM prześlę niezbędne informacje

DaniL, Sonor, Arturas, Foczka, AreQ, Justa, kacperduch/Justyna, Artix, Joasia70 - PM wysłane :) 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Serdecznie dziękuje za wspólny zlot po raz 14-sty, za wspólną świetną zabawę i pogaduchy. No i cóż więcej napisać do zobaczenia na trasach i spotkaniach których w tym roku jeszcze kilka będzie no i na 15stym zlocie. 

Pozdrawiam serdecznie 

и мои друзья из России и Беларуси на совместные вечера и праздники. Увидимся на других мероприятиях, может быть, в России
Я сердечно приветствую вас

Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki za fajną, porządnie zorganizowaną imprezę! :) Parada super, atmosfera super, jazdy testowe naszymi sprzętami również cieszyły się sporym zainteresowaniem. Do następnego razu! Lewa!

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Motor-Land napisał:

Wielkie dzięki za fajną, porządnie zorganizowaną imprezę! :) Parada super, atmosfera super, jazdy testowe naszymi sprzętami również cieszyły się sporym zainteresowaniem. Do następnego razu! Lewa!

Tak jak piszesz impreza była zaje....a .Sprzęty testowe też .Tylko teraz przez cały dzień słyszę tato dołożysz ,obiecuje bede grzeczna i oceny poprawię ''plis''

P.s 

oczywiście pisze o BENELLI ( motodrynce).

katalog przeglądany 12 razy dziennie .

IMAG1207_1.jpg

Odnośnik do komentarza

Motorynka ale 125 cm i potrzebne jest prawo jazdy. Także będzie musiała trochę poczekać. Ale oceny zawsze warto poprawić.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Lucjan73 napisał:

Motorynka ale 125 cm i potrzebne jest prawo jazdy. Także będzie musiała trochę poczekać. Ale oceny zawsze warto poprawić.

Za nim zrobi Prawko cena pójdzie w dół.(mam nadzieje).A na dzień dzisiejszy sam nie ogarniam kiedy ,od kiedy można robić na 50,125.Natalia była w WORD i pytała i ponoć na 125 można od 16lat.

Co do ocen szkoda że koniec roku gdyby zlot był wczesniej to czuje że średnia była by min 5,5;)

Boże co ja mam przez tą motodrynke .Plusem jest że ciuch kask itd już jest brakuje tylko uprawnień i sprzętu.

Ps.

Ale nie zaśmiecając wątku. Gdyby ktoś coś wiedział bliżej co do nowych przepisów proszę o założenie nowego tematu.

Na zlocie był temat w śród znajomych ale odpowiedzi różne .(może warto poruszyć temat bo młodzież rosnie)

Mam kymco 50 syna które ewentulnie czeka na mojego plecaka bo młody już puszką śmiga .

 

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, subaru gtb320 napisał:

Tak jak piszesz impreza była zaje....a .Sprzęty testowe też .Tylko teraz przez cały dzień słyszę tato dołożysz ,obiecuje bede grzeczna i oceny poprawię ''plis''

P.s 

oczywiście pisze o BENELLI ( motodrynce).

katalog przeglądany 12 razy dziennie .

IMAG1207_1.jpg

haha, w takim razie nie ma wyjścia!!! :D Widzę, że Twoja córka świetnie się czuje na tym małym łobuzie :) Pozdrowienia dla Was!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Soorki że dopiero teraz się wpisuję (inne obowiązki) .Do domku dotarłem póżno o 18.00.Jechałem przez Puławy i wschodnią ścianą, Krajową19. W Puławach umówiony byłem ze znajomymi i dlatego taka trasa. Niestety w Siemiatyczach złapała nas ulewa ale na szczęscie zdązyliśmy zjechać do pobliskiego Shela. Po 30 min. droga była wolna i do samego domku sucha. Dziekuję wszystkim za spotkanie ,pogaduchy, wspólne biesiadowanie u Slązaków przy  ognisku i Wrzoniowej muzyce w sobotę. Ogólnie !!! DZIĘKI ZA WSZYSTKO !! I do następnego 15 Zlotu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W końcu się trochę ogarnąłem więc dodaję zdjęcia, które udało mi się zrobić...Nie ma ich za wiele ale jednak:

https://photos.app.goo.gl/57e8QhRT4jKTM4P52

P.S. Gdyby ktoś potrzebował zdjęcie w dużej rozdzielczości (RW2) pisać na PM.

Link do audycji z Mariuszem Burgim w Radio Śpioch:

https://www14.zippyshare.com/v/Bjfcpwuj/file.html

Link do audycji w Radio Śpioch z piątkowego party:

https://www81.zippyshare.com/v/LNteDg1q/file.html

Zapraszam do odsłuchu!walkm
( Cała audycja dostępna po pobraniu pliku )

Walczę jeszcze aby posklejać audycję z licytacji - pięć razy poleciałem z serwera radiowego więc audycja będzie pocięta. Na szczęście rozdanie nagród i licytacja jest w całości. Kwestią czasu jest to jak to ogarnę i oczywiście wstawię link do udostępnionej audycji.

Odnośnik do komentarza

Ja również dziękuję za wspaniałą zabawę. Szczególne podziękowania dla Ojca Dyrektora i Gienki za przyjęcie na ostatnią chwilę. Wyjechałem dość późno, do Szczecina doleciałem na dwudziestą. Pod Wrześnią pompa, ale zwiałem do stacji paliw. Niestety kolega z napotkanej grupy na zjeździe położył Moto. Nic się nie stało poważnego, więc po wspólnej kawie razem pojechaliśmy dalej. Potem przed finiszem druga ulewa, tu już rękawy kurtki przemoczone. 

Ewa i Wrzonio - świetna kawa :D

Migu - świetna cytrynówka i truskaweczki !OK

Rypak - świetna "Sylwetka" !YES pozdrawiam serdecznie

Bobas - powożenie Twojej doopy na plecaku w paradzie to mega wrażenia !OKK

Do zobaczenia na trasach i oczywiście na kolejnej Burgmanii !scooter

Odnośnik do komentarza

Fajny zlot - było super 
Dziękuje organizatorom za zakwaterowanie 
Dziękuje wszystkim za spędzony miły czas 
Motor-Land dziękuje za wymianę łożysk
 

burgmania2018.jpg

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą atmosferę , pogaduchy i mnóstwo śmiechu . Organizatorom wielkie podziękowania za zorganizowanie zlotu jak zawsze na wysokim poziomie !OKK Ekipie z Motor Landu :notworthy: za udostępnienie wszystkich 2oo do jazd testowych ,dawno się tak nie ubawilem !V

Teraz szara rzeczywistość, powrót do pracy i odliczanie czasu do następnego spotkania 

 

IMG_20180601_122703.jpg

Seba witaj w klubie ,bo Basi również przypadła do gustu motorynka , hmm i nie ukrywam że po jeździe testowej mogę przyznać " mały ale wariat " !OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zapraszam do oglądnięcia kilku zdjęć. Zostało nam tylko powspominać i oczekiwać na kolejne spotkania.

IMG_2789.thumb.JPG.27299a498cc433971cca011c7d6086ac.JPG

Sorry Marcin ale takie się trafiło zdjęcie :D

Odnośnik do komentarza

łożyska zmieniał MOTOPOWER. Motorland jest dystrybutorem Kymco i Benelli ;-)

to tak dla sprostowania ;-)

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą atmosferę , pogaduchy i mnóstwo śmiechu . Organizatorom wielkie podziękowania za zorganizowanie zlotu jak zawsze na wysokim poziomie !OKK Ekipie z Motor Landu :notworthy: za udostępnienie wszystkich 2oo do jazd testowych ,dawno się tak nie ubawilem !V
Teraz szara rzeczywistość, powrót do pracy i odliczanie czasu do następnego spotkania 
 
IMG_20180601_122703.thumb.jpg.f23e4711635ddf5e9050b50d06a0eb32.jpg
Seba witaj w klubie ,bo Basi również przypadła do gustu motorynka , hmm i nie ukrywam że po jeździe testowej mogę przyznać " mały ale wariat " !OK


Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Czas na małe podsumowanie zlotu :book:

Co prawda rekordu blisko 400 osób nie pobiliśmy ale i tak liczebność naszej imprezy była w tym roku imponująca, co nie ukrywam cieszy ale też i daje kopa w momentach spadku formy !OK 

 

Zacznę od podziękowań dla wszystkich, którym chciało się przyjechać na 14 Zlot Maxi Skuterów z najdalszych zakątków PL ale także z DE, RU oraz BY !OKK

 

Dziękuję mojej wiernej ekipie z Mazowsza na której zawsze można polegać... Artix, Arecki, Arturas, Ewik, Wrzonio, Krzytro, Gieńka, Justa, Orzełek, Piootr !OK

Dzięki także dla dr.big, Lucjana73 i Asi !OK

Specjalne THX dla naszego Maroch75 vel Pierre Deck z Radio Śpioch za wszelakie zaangażowanie w tematykę nagłośnienia oraz promocji i wsparcia akcji charytatywnych.

Podziękowania należą się koledze Producentkolder za produkcję gadżetów do aukcji Szlachetnej Paczki. Dziękuję wszystkim tym, którzy dostarczyli fanty do powyższej akcji prowadzonej podczas zlotu. To m.in dzięki Wam udało się zebrać tak zacną kwotę ... choć niemały wkład w to miała nasza niezastąpiona para Ewik & Wrzonio. To oni przygotowali oraz poprowadzili całą akcję !flower Wiesiu...BTW... super, że włączyłeś się w badanie wzroku profi przyrządem. Szacunek jak zawsze :notworthy:

Specjalny THX dla naszej ekipy serwisu mobilnego i stacjonarnego - Motopower. Zawsze można na Was liczyć !OK

Dziękuję także ekipie Kymco PL (Motorland) za cały Wasz wkład w naszą imprezę. Jesteście z nami od wielu lat i zawsze z tak samo dużym zaangażowaniem. Szacun & THX Panowie !OKK

Podziękowania należą się także Honda PL za nagrody i ogólne zaangażowanie w nasz zlot !OK

Chłopaki z UHMA BIKE - dzięki za nagrody !OK

Irasko i firma, którą reprezentuje... czyli Danone - miło, że byliście z nami także w tym roku. Dzięki za wkład !OK

Dziękuję także Krzytro'wi / EUROKAR za pomoc w pozyskaniu nagród do konkursów i pomoc techniczno transportową oraz Orzechowi za nagrody !OK

 

No cóż... co miłe na ogół szybko się kończy. Była praca ale jest i satysfakcja a to bezcenne. 14 Zlot Maxi Skuterów przechodzi do historii ...

Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach o zabarwieniu maxi skuterowym !scooter

!OKK    !OKK     !OKK

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jest wreszcie chwila żeby też coś napisać :).

Pierwszy raz miałem okazję spróbować tak na serio jak wygląda Zlot "od kuchni", cieszę się, że miałem taką możliwość i tym bardziej dziękuję Mariuszowi, Arturowi i wszystkim pozostałym osobom zaangażowanym w organizację Zlotu za to, że ciągle im się chce :).

Dziękuję też oczywiście tym, bez których Zlot nie miał by sensu czyli wszystkim uczestnikom, za świetną atmosferę, rozmowy, spotkania i współpracę przy kwaterowaniu !YES.

Dziękuję firmie Motor-Land za umożliwienie mi spróbowania Benelli TRK 502 i choć to nie skuter to był na Zlocie, więc można go podciągnąć pod "wrażenia po Zlocie".

W tym miejscu można zobaczyć co tak na szybko udało mi się złożyć na temat Benelli B).

A tu jeszcze dwa krótkie filmiki pożyczone z kanału Motor-Landu i związane ze zlotem: DrBig i AK550, oraz ja złapany w trakcie przygotowania do parady na temat Benelli TRK 502.

W przygotowaniu jest relacja z parady, ale to jeszcze chwila !YES.

Odnośnik do komentarza

Mariusz chciałbym Tobie podziękować i chyba wyrażę tu opinię wszystkich uczestników zlotu, fajnie że Ci się dalej chce "pchać ten wózek". Bez Ciebie nie było by zlotu. Zawsze ktoś musi dać sygnał do działania !

Również chciałbym podziękować sponsorom oraz wszystim osobom które wniosły wkład w organizację naszaj sztandarowej imprezy. 

Irek - jeden jogurt dziennie !

MotorLand - nowy skuter tylko Kymco !

MotoPower - jakaś naprawa tylko u Was !

EuroCar Krzytro - wymiana rozrządu wiadomo gdzie ! A dodatkowo jak naprawa skrzyni w B 650 to tylko u Ciebie! 

Jakiego radia sluchamy ? Oczywiście Radia Śpioch !

I tak dalej....

Popierajmy Tych którzy są z nami i nam pomagają! 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Lucjan73 napisał:

Mariusz chciałbym Tobie podziękować i chyba wyrażę tu opinię wszystkich uczestników zlotu, fajnie że Ci się dalej chce "pchać ten wózek". Bez Ciebie nie było by zlotu. Zawsze ktoś musi dać sygnał do działania !

:clapping::clapping::clapping::clapping:

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Marcin 78 napisał:

 

IMG_20180601_122703.jpg

Seba witaj w klubie ,bo Basi również przypadła do gustu motorynka , hmm i nie ukrywam że po jeździe testowej mogę przyznać " mały ale wariat " !OK

Było nam bardzo miło spędzić z Wami czas :) Ps. to małe TNT zaskakuje pozytywnie - bardzo przyjazna zabaweczka. Gdzieś nawet widziałem stunterów szalejących na niej :)

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...