Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Piaggio X9 125 reset olejowy


dembiec

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie 

To Mój pierwszy post gdyż nie dawno zakupiłem X9 Piaggio ,

moje pytanie dotyczy czy jest opcja zresetowania migających informacji o oleju oraz pasku na elektronicznym  wyświetlaczu,  jeżeli koło światłem pod pokrywą nie ma guzika do resetowania .... nie wiem czy ktoś go urwał ale rozebrałem lampy i przód i nie ma żadnego  luźnego kabla czy były biedne wersje gdzie nie można tego skasować bo widziałem na filmikach że niektórym też miga  a nie sądzę ze mając guzik by tego nie zlikwidowali.:) u mnie przestaje po przejechaniu 300m i po odpaleniu znowu się pojawia pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Właściciele X9 czasem przenoszą ten przycisk gdzieś w miejsce łatwo dostępne. Czasem nawet wprost na kierownicę obok przycisku rozrusznika. Poszukaj.
Jeśli nie znajdziesz, spróbuj zlokalizować przewód szaro-zielony, który wchodzi na centralny moduł na wejście 14/16. Zwarcie tego wejścia do masy to właśnie reset inspekcji, oleju i paska.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • 0

Miałem też wcześniej X9 i podobny problem jak kolega @dembiec i zrobiłem w ten sposób że w necie naoglądałem się przycisków do resetu i na tej podstawie szukałem pod noskiem a także pod lampą takiej specyficznej kostki która pasuje do przycisku, w moim przypadku musiałem nawet czache zdemontować bo ktoś to dobrze ukrył ,oby tylko kable nie były ucięte to powinieneś wtyczke znaleść.

Odnośnik do komentarza
  • 0

dzięki panowie , na zewnątrz nikt go do łatwego "naduszenia" niestety nie wyciągnął , obszukałem wszystko guziki, schowki kabelek żaden też nie wystaje ,jutro zabiorę się za szukanie od strony tego ekranu co miga może będzie mi łatwiej bo od strony lamp nic nie ma ani żądnej kostki kabli luźnych nic...

Odnośnik do komentarza
  • 0

Zdejmij tren plastik kokpitu przed kolanami. Wtedy będziesz miał dostęp do wiązki i centrali. Łatwo znajdziesz idąc po kablu od centralki z tego wyjścia, co pisałem wcześniej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...