Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Avatary


Mario

Czy jeste? za obowi?zkowym avatarem przedstawiaj?cym zdjęcie na którym będzie widoczna twarz użytkownika  

76 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Bez przesady, jak tak dalej ci?gn?ć, to wszystkie jedno?lady, odciski palców, partnerki i partnerów, trasy przejazu, u kobiet kalendarzyk itd itp. Dojdziemy do absurdu plus paskudnej biurokracji. Feee. :lol::)

Odnośnik do komentarza

Można by zmodyfikować profil tak, by dało się tam wstawić swoje zdjęcie. Oczywi?cie zdjęcia umieszali by tam ci, którzy mieliby na to ochotę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hej ho !

Drogowiec ! Twoja "fizjomorde" w tym ujeciu moglabym ogladac 24 na dobe :P bardzo meskie i atrakcyjne ujecie ;) kupie sobie duza karte i bede do Ciebie dzwonic pod warunkiem, ze bedziesz w tej pozycji rozmawial ze mna przez tel :P I wykupie prawa autorskie do avatara ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja tylko tak, aby zmniejszyć liczbę ofiar ?miertelnych :)

Kolce_de przeedytuj szybko posta bo Ci f_anka ?lepka wydrapie :)

Też jestem za ładnymi rzeczami w avatarze i o ile Dację w tym ujęciu z przyjemno?ci? ogl?dam to może Kuba bierz przykład z Mario i powiniene? jednak pokazać na czym jeĽdzisz :)

Pozdrawiam

RobB. :)

też piękny(???) inaczej :)

Odnośnik do komentarza

Proponuję, aby Panie Burgmaniaczki miały avatary bardziej i bardziej i niedomy?lnym tłumaczyć nie będę. ;) Oczywi?cie z możliwo?ci? powiększenia wizeruków Pań. :)

Odnośnik do komentarza
Proponuję, aby Panie Burgmaniaczki miały avatary berdziej i bardziej i niedomy?lnym tłumaczyć nie będę. ;)  Oczywi?cie z możliwo?ci? powiększenia wizeruków Pań.  !OK

Jagroski, zgadzam się z Tob? w 100 % !piwko

Odnośnik do komentarza
  Oczywi?cie z możliwo?ci? powiększenia wizeruków

Możliwo?ć powiększania avatara ,była by ?wietn? rzecz? !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Proponuję, aby Panie Burgmaniaczki miały avatary berdziej i bardziej i niedomy?lnym tłumaczyć nie będę. :lol:  Oczywi?cie z możliwo?ci? powiększenia wizeruków Pań.  !happybth

:lol: a ja jestem niedomy?lna i proszę o wytłumaczenie ............ !holiday

a niby dlaczego tylko Panie maj? mieć takie "bardziej" avatary ?????

Odnośnik do komentarza
!holiday a ja jestem niedomy?lna i proszę o wytłumaczenie ............ !happybth

a niby dlaczego tylko Panie maj? mieć takie "bardziej" avatary ?????

No wła?nie. To jest jaka? dyskryminacja. Jestem za opcj? "bardziej" z możliwo?ci? powiększania ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Popieram i proponuję:

- damskie avatarki - obowi?zkowo "bardziej - bardziej" z obligo powiększeniem!!!

- męskie (dla mnie przynajmniej) - moga być ale nie musz?

Pozdrówko

Odnośnik do komentarza

Kolce_de przeedytuj szybko posta bo Ci f_anka ?lepka wydrapie !

hihihi Rob zrobiłe? ze mnie szponiarę ;)

a ja mam takie małutkie i króciutkie pazurki ;)

Anula na ?lepka to i to wystarczy, a zreszt? skutek byłby jeden :( - metoda do ustalenia ;) !bicz !piwko :(

jak by nie patrzeć ;)

Co do avatarów Pań, to popieram w pełni te powiększone, poszedłbym zreszt? dalej i twierdzę, że "zgoła" avatary Pań s? porz?dane ;)

A na pewno zwiększyła by się ogl?dalno?ć postów !OKK choć z percepcja ich tre?ci mogło by być różnie !w00t

Pozdrowionka

RobB. B)

P.S. ładne zdjęcie, widać rękę mistrza !OKK

Odnośnik do komentarza
rocznik "59" wie o co chodzi!!!!!!!!!!

jesli "rocznik 59" to nawet by wypadało, żeby wiedział.

w końcu przy takim "przebiegu" było pewnie wiele okazji do "rozumów pozajdania" :(

niedo?wiadczony rocznik '74

Odnośnik do komentarza

Rafałku, my nie tylko jeszcze pamietamy!!! :blink: No, uspokuj się, bo pomy?le, że druzynę zmieniasz razem z płci?, a laska z Ciebie by była paskudna. Kobieta z brod?, feee. <_<

Padło stwierdzenie "zgoła", po co to "z"? :lol:

Odnośnik do komentarza
Rafałku, my nie tylko jeszcze pamietamy!!! :lol:  No, uspokuj się, b....a laska z Ciebie by była paskudna. Kobieta z brod?, feee. :lol:

:D:D:D

nie musisz tak zapewniać, znaj?c Twoje "wyczyny" nie ?miem nawet w?tpić,

że jeste? na bież?co w tych sprawach :blink: !TAZ :lol:

poza tym wiesz, w końcu facet nie musi być <_<

Odnośnik do komentarza

Ty WSTRĘTNY LIZUSIE, wstydĽ się i nie mieszaj, bo się zapętlisz i jeszcze ze mnie zrobisz co? z czego ja sam się nie wypl?czę. Juz zaczynam się zapetlac. :lol:

Krótko, dziewczyny prawie bez "z" (o co chodzi patrz wyżej) bo młodzież ogl?da, mozliwo?ć powiekszenia i brak zarzutów o seksizm!!!

:blink: KOCHAMY WAS, NASZE PANIE. <_<

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...