Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Avatary


Mario

Czy jeste? za obowi?zkowym avatarem przedstawiaj?cym zdjęcie na którym będzie widoczna twarz użytkownika  

76 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzi coraz wiecej, rotacja duża , my?le zeby to pomogło w komunikacji szególnie podczas zlotow,spokań itp. Szczególnie nowym , oraz pomoglo wyeliminować "jednorazowych" użytkowników.

Odnośnik do komentarza

jestem na tak, ale tyko pod warunkiem ze bedzie to zdjecie wedlug paszportowego formatu :D innych nie akceptujmy :lol: aaaa... i moze jeszcze zebrac dane biometryczne :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

zależy co rozumiemy jako fotę na avatar - fota typu galeria (człek + maszyna) czy fotę typu paszport lub list gończy

pozdrówko

Odnośnik do komentarza
Ludzi coraz wiecej, rotacja duża , my?le zeby to pomogło w komunikacji szególnie podczas zlotow,spokań itp. Szczególnie nowym , oraz pomoglo wyeliminować "jednorazowych" użytkowników.

Całkowicie się z Tob? Mario zgadzam :) Nie b?dĽmy anonimowi.

Odnośnik do komentarza

Mario, sam masz avatar przedstawiajacy jakiegos Tmaxa, a chcesz zeby w avatarze byla twarz uzytkownika :) . Np. u mnie juz jest, co z tego ze za szybka kasku :) .

PS. Nie przesadzajmy. Podam teraz przyklad wzorujac sie na kolejnosci postow: Ciebie znam, mimo tego "zoltka" na zdjeciu, rafalka13c znam, bogumilka znam, Profesora moge sobie obejrzec w "galerii klubowej", ciacha znam. W czym problem?

Odnośnik do komentarza
No wiem Bigu, ze nie mam ale bym sie dostosował :)

Uwazam, ze jak bedziesz chcial to sobie zamiescisz odpowiedni avatar :) . Moim zdaniem avatary sa czasami zabawne, wiec po co robic je "z musu"?

Odnośnik do komentarza

Mario pamietaj że klubowicze maja obowi?zek do galeri dostarcza? zdjęcia z widoczn? facj?t? i tam możemy się poogl?dać :)

A tutaj mimo wszystko s? ludzie którzy zaczynaj? przygode z forum lub s? tutaj sporadycznie i nie wszyscy będ? mieli ochotę umieszczać swoje podobizny na avatarach, więc niech zostanie jak jest:

jak kto? chce się zaprezentować cały to ma na to galerię klubow? lub może po prostu założyć nowy w?tek.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Szaary uj?le? sedno sprawy.

jestem na NIE - i to zdecydowanie

Mario kaczyzm Ci się udziela - komuna na krótkich łapkach inaczej zwana 4rp z zaszczuciem swobody wypowiedzi.

swobody trochę. to forum a nie wojsko czy też spis do profilu psychologicznego fbi. - wyluzuj.

hehehe rafalek - :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A ja wole miec w avatarze to czym aktualnie ganiam. Zreszta jak wpadne C1 gdzies na zlot to mimo ze nie bedzie widac facjaty na avatarze to i tak mnie wszyscy poznaja lub pomyla z Kubo :) Jest mi naprawde obojetne co jest na avatarze, milo jak jest wlasciciel na swojej wspanialej maszynie ale jak nie ma to tez swiat sie nie zawali.

Odnośnik do komentarza

A ja jestem na nie pomimo tego, że akurat chwilowo mam własny wraży pysk na avatarze. Zgadzam się z przedmówcami, że każdy poważnie traktuj?cy sprawę członek klubu może zamie?cić (przy małej pomocy Tetsuo) swoje zdjęcie w galerii i tam inni mog? go sobie dokładnie obejrzeć w celu póĽniejszej identyfikacji w przypadku planów na spotkanie w realu. Zdjecia w galerii nadaj? się do tego lepiej choćby dlatego, że s? sporo większe.

Avatar natomiast pomaga nam, w moim przekonaniu, uzewnętrznić nasze chwilowe nastroje, samopoczucie, zainteresowania (niepotrzebne skreslić) i to niezależnie od tego czy chcemy te rzeczy wyrazić zdjeciem własnym, Krzysztofa Kononowicza czy też rysunkiem znanych w Niemczech pederastów - Bolka i Lolka...

No to może tyle z mojej strony

Pozdr

Odnośnik do komentarza

Wyluzuj Mario.

Moja fizjomorda akurat jest na avatarze. Ale ja mam takie ekschibicjonistyczne hobby. Poza tym chwilowo Interpol się mn? nie interesuje, a Urz?d Skarbowy i tak mnie zna, więc mi toto nie wadzi.... Ale ja jestem z deczka '"inny". Też takie hobby....

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Chciałem już zał?czyć zdjęcie, ale na każdym jestem !OKK taki, taki nie, nie, nieogolony.

A ja to ogolony jestem?

W końcu jaki mam być, skoro 10 lat temu zgubiłem maszynkę do golenia......

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
A ja to ogolony jestem?

W końcu jaki mam być, skoro 10 lat temu zgubiłem maszynkę do golenia......

:)

........ gdybym wiedział, że zgubiłe? to bym jej szukał w okolicach Łodzi, a ja ----- od 25 lat szukam wszędzie, tylko nie tam, gdzie trzeba !OKK

Odnośnik do komentarza
Gość SzCzApA™

hmmm.... ja jestem na nie ale gdyby to bylo konieczne :)

(a nigdy tak sie nie stanie, bynajmniej tak s?dze) :)

dla mnie i tych ludzi co mnie troszke znaj? moje avatary s? tak oczywiste że nawet je?li kto? nie rozpozna mnie za nim jako osoby to przynajmniej wie jakie pogl?dy podzielam :)

my?le że wybór avatara powinni?my pozostawić jego wła?cicielowi

Peace !OKK

Odnośnik do komentarza

Ja jestem przeciwko pomysłowi z obowi?zkowym avatarkiem ze zdjęciem autora...

Lubie ładne rzeczy.....i lubie patrzeć na ładne rzeczy ,

Mario - tylko nie wpadaj na pomysł zmiany swojego avatarka !OKK :):)

A poważnie - galeria klubowa tam fotki (wła?ciciel plus skuter ) forum wg uznania :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...