Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Piaggio x9 125 05r- zasięg na baku?


jakub.imiola

Pytanie

 

Witam ,maxi skuter kupiłem z niedziałającym wskaźnikiem paliwa,mam pytanie jaki jest średni zasięg na pełnym baku pozdrawiam.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zatankuj do pełna, zrób z 200 km i zatankuj znow do pełna. Zobaczysz spalanie a jak znasz pojemność zbiornika to i spalanie. Na 200 km napewno starczy.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 0

Bak ma 14,5 litra mniej więcej.125 powinna spalić od 3 litrów (spokojna jazda za miastem) do 4 litrów (miasto, szybsza trasa z pasażerem). Po 300 kilometrach od zatankowania do pelna możesz powoli rozglądać się za stacją, tak w uproszczeniu, chociaż pokonanie 400 km na baku jest zupełnie realne przy pohamowaniu fantazji kierownika;) 

Odnośnik do komentarza
  • 0
 
Witam ,maxi skuter kupiłem z niedziałającym wskaźnikiem paliwa,mam pytanie jaki jest średni zasięg na pełnym baku pozdrawiam.
 
Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
 
 
 

Jak przetestuje dokładnie dam Ci znać mój XEvo 125 narazie ma chyba książkowy apety i max 250?do 300 km na baku :) wg instrukcji która wyciągnąłem od salonu :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
  • 0

Dziękuję koledzy za wszystkie informacje

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 0

ok spokojnie robię 300 km i na rezerwie zapala mi się pomarańczowa/żółta lampka plus włącza się liczniki przebiegu na rezerwie , U Was też tak jest ? chodzi mi o ten licznik kilometrów na rezerwie ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...