Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Falujace obroty Piaggio x9..


Marinos21

Pytanie

Witam serdecznie. Na początku chciałbym zaznaczyć że wyszukiwalem już informacje na temat mego problemu ale nic satysfakcjonujacego nie znalazłem.. Mianowicie.. Problem mam z falujacymi obrotami biegu jałowego, potrafią też samoczynnie wzrosnąć sobie z biegu jałowego do nawet 6 tys.. Bądź przeciwnie po puszczeniu manetki silnik dalej trzyma obroty i nie spadają.. Są też sytuacje że dojeżdżajac do skrzyżowania obroty spadną na tyle że zgaśnie.. Gaźnik czyszczony i regulowany. Bardzo proszę o poradę bądź o jakiś kontakt do konkretnego mechanika z okolic Katowic, Mysłowic, Sosnowca.. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Pozbyłeś się już tego problemu ? Może gdzieś lewe powietrze ciągnie ? Spróbuj dostać do wlotu powietrza ( do filtra ) i zatkaj ,jak silnik nie zgaśnie,i będzie jakoś szedł masz wstępnie rozwiązanie .

Odnośnik do komentarza
  • 0
3 godziny temu, Kolec napisał:
3 godziny temu, Kolec napisał:

Pozbyłeś się już tego problemu ? Może gdzieś lewe powietrze ciągnie ? Spróbuj dostać do wlotu powietrza ( do filtra ) i zatkaj ,jak silnik nie zgaśnie,i będzie jakoś szedł masz wstępnie rozwiązanie .

Problem zidentyfikowany. Gaźnik. Jeszcze nie wiem dokładnie co w nim nie gra, prawdopodobnie zaworek iglicowy w komorze pływakowej ale nie mam 100%pewności. A że jest winny gaźnik wnioskuję po tym jak podmieniłem z innej x9 i wsio działało jak powinno.. 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...