Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grotniki 2007 ogólnopolski zlot - III edycja


pablos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 311
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pablos

    43

  • RobB.

    26

  • Profesor

    9

  • kolce_de

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Ależ jasne wy?lemy cię do piekła od razu :rolleyes::D .

Nic się nie stanie pod warunkiem ,że starczy wszystkich upominków i reszty dla wszystkich spóĽnialskich , z noclegiem wł?cznie :D .

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza

Opłata zlotowa pobierana jest od każdej osoby uczestnicz?cej w zlocie.

Dzieci do lat 3 - uczestnictwo darmowe :rolleyes:

Informacje dotycz?ce wpłat przeniosłem do 1-go postu ... wyszczególnione na niebiesko.

Proszę po dokonaniu wpłaty o przesyłanie podstawowych informacji do mnie przez PM lub mailowo .... będę umieszczał w li?cie zlotowiczów w pierwszym po?cie.

Przykład:

ksywka-ilo?ć zadeklarowanych nocy- rozmiar koszulki - ilo?ć ?niadań do wykupienia

1. Kowal - 3 noce - rozmiar XXL - 2 ?niadania

Uwaga!!!

Prosimy o przemy?lane decyzje odno?nie uczestnictwa w zlocie ... wpłacona opłata zlotowa i zaliczka za nocleg nie będzie zwracana w przypadku rezygnacji.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam ... pierwszych zlotowiczów będziemy witać już od czwartku od godz. 17.00 wieczorem wspólna biesiada.... a już od pi?tku od wczesnych godz. porannych czę?ć artystyczno - rozrywkowa .... konkursy dużo jeżdżenia na skuterach ....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość deleted1

Witam!

Dla wszystkich zlotowiczów, którzy zapłac? cał? należno?ć za nocleg do 30 kwietnia wynegocjowali?my niższe ceny tj:

-cena za nocleg od osoby w pokoju 3-osobowym z łazienk? na 2 takie pokoje wynosi 19 zł

-cena za nocleg od osoby w pokoju 2-osobowym z WC wynosi 21 zł

-cena za nocleg od osoby w pokoju 2-osobowym z łazienk? wynosi 23 zł

Wszystkich, którzy wpłac? zaliczkę, a reszte należno?ci wpłac? po przyjexdzie na zlot, będzie obowi?zywał poniższy cennik:

- cena za nocleg od osoby w pokoju 3-osobowym z łazienk? na 2 pokoje wynosi 21 zł

-cena za nocleg od osoby w pokoju 2-osobowym z WC wynosi 23 zł

- cena za nocleg od osoby w pokoju 2-osobowym z łazienk? wynosi 25 zł.

Uprzejmie prosimy aby KAŻDY przed wpłaceniem zaliczki lub całej kwoty, zadzwonił do osrodka i zarezerwował sobie pokój o takim standardzie jaki mu odpowiada.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ale s? pokoje w pawilonach, gdzie łazienka i kibelek s? na 2 pokoje 3-4 osobowe.

Ponieważ wła?ciciel o?rodka nie zmusza nas do wypełnienia całego pokoju i pobiera opłatę od łóżka więc możecie zaklepywać taki pokój jako 2 osobowy.

My?lę, że takie rozwi?zanie zadowoli miło?ników komfortu ;)

Zreszt? praktyka wskazuje,że jak przychodzi co do czego to łazienka jest mało używana bo potencjalny jej użytkownik wraca póĽno i w takim stanie,że nie potrafiłby kranu odkręcić, no czasem to tylko sama umywalka wystarcza - co nie M-o :D

Pozdrawiam i zapraszam

RobB. :D

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedno pytanie ;) : czy dwojki z "wezlem sanitarnym :D " maja tez taka lazienke na 2 salony? Czy tylko te bez "wezla sanitarnego :D "?

PS. Zreszta to w sumie obojetne ;)...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jaki jest ostateczny termin zgłoszenia udziału???????

ze względu na sprawy zawodowe będę znał temat dopiero w połowie maja

czy będzie jeszcze wtedy szansa się załapać???????

Pozdrówko

Odnośnik do komentarza
Może i ja sie pojawie, w koncu nie tak daleko. :)

No wła?nie, my?lę że warto :)

W końcu po to s? zloty :)

Sz.P. Profesorze (och ta pozostało?ć ze szkoły !zeby )

Oczywi?cie, że jaki? lokal się znajdzie dla Ciebie i Innych w podobnej sytuacji.

O?rodek jest do?ć rozległy.

Natomiast musicie się liczyć z nieco wyższymi opłatami za nocleg i posiłki.

Jedynym argumentem, po za stało?ci? imprezy była dla wła?ciciela wcze?niejsza przedpłata.

Ale my?lę że wzrost stawki za nocleg o raptem 2 zł. nie będzie powodem do rezygnacji :)

Natomiast je?li w ogóle bierzecie pod uwagę udział w Grotnikach 2007 to proszę piszcie, łatwiej będzie planować ilo?ć koszulek czy porcji żywieniowych :(

Zapraszam

RobB. :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Oczywi?cie, że jaki? lokal się znajdzie dla Ciebie i Innych w podobnej sytuacji.

O?rodek jest do?ć rozległy.

Natomiast musicie się liczyć z nieco wyższymi opłatami za nocleg i posiłki.

Jedynym argumentem, po za stało?ci? imprezy była dla wła?ciciela wcze?niejsza przedpłata.

Ale my?lę że wzrost stawki za nocleg o raptem 2 zł. nie będzie powodem do rezygnacji !zeby

Natomiast je?li w ogóle bierzecie pod uwagę udział w Grotnikach 2007 to proszę piszcie, łatwiej będzie planować ilo?ć koszulek czy porcji żywieniowych :)

Zapraszam

RobB. :)

dzięki za info

super że lokalik jaki? tam będzie

opłata nawet więcej niż przytoczone 2 zł - to piku? w porównaniu imprez? i obecno?ci? na niej (przejrzałem info z ubiegłych i uważam że było i będzie super)

na dzi? w 90% będę (mam niedaleko)

jeżeli koszulka to XL (przy małej rozmiarówce XXL)

Pozdrówko

Odnośnik do komentarza

Aby nie za?miecać w?tku ważnymi informacjami jestem na etapie uruchamiania strony zlotowej.

"Bezpieczny zlot" - III Ogólnopolski Zlot Skuterów Grotniki 2007

Serdecznie zapraszam do odwiedzania .... stronka będzie się zmieniała w miarę napływu nowych informacji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Serialkg

!tut No i napewno ja sie pojawię !tut wypadało by pojechać skoro to już 3 Zlot.. jak dla mnie pierwszy - napewno będzie sympatycznie.

Oby tylko droga z kołobrzegu była dobra... !tut

Pozdrawiam i do zobaczenia w Czerwcu !scooter

PS. Koszulka XL

Odnośnik do komentarza

Czekamy na wszystkich i serdecznie pozdrawiamy.

Proszę i jeszcze przypominam o wpisywaniu wg. schematu ilo?ć nocy,rozmiar koszulki , ilao?ć ?niadań ..... znacznie ułatwi to Nam przygotowania.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam, oczywi?cie ja również planuje udział w zlocie jednak wci?ż nie jestem pewien czy dostane urlop :( (choć jest szansa że dostanę) , więc wstępnie rozmiar koszulki L, pobyt planuje od czwartku do niedzieli (3 nocki), ilo?ć ?niadań 3.

Witam!

Dla wszystkich zlotowiczów, którzy zapłac? cał? należno?ć za nocleg do 30 kwietnia wynegocjowali?my niższe ceny tj:

Wpłata zaraz jak tylko będę pewny co do urlopu lub najpóĽniej do 30 Kwietnia. :P:D

Odnośnik do komentarza
Gość deleted1

Witam!

No co się ?miejesz Daro :P ?? - Zawsze to ze 3 piwka więcej :D:P

Oczywi?cie zachęcam wszystkich do udziału w zlocie. Przypominam również o konieczno?ci wpłacenia zaliczki przelewem gdyż samo podanie rozmiaru koszulki bez przedwpłaty nic nie da. :(

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Serialkg

Hehe no tak.. 3 piwa to jak by nie patrzec 30 min wiecej humoru :(

PS. wplate tez zrobie max do polowy kwietnia bo nie ma to jak praca dokladnie... ale mysle ze z urlopem nie bedzie zle... tak jak pisalem koszulka XL, pobyt czwartek-niedziela.

---- See yaa soon ;] :D:(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hej ho!

1. Poprosze o BIG SWIFT banku -bez tego nie jestem w stanie zrobic przelewu.

2. Czy mozna sie dowiedziec o ceny pokojow w tym hotelu obok?

3. Istnieje jakis numer stacjonarny do tego osrodka? Na zwykle telefony mam oplate w abonamencie - za komorki musze sporo placic a wole wydac na co innego :lol:

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza

Bardzo Cię proszę tel. stacjonarny do "Boruty" to: 42_717 90 00, a wszelkie informacje o hotelu w pobliżu "Boruty" znajdziesz tu:

Hotel "Jedliczanka"

Odno?nie SWIFTA to wieczorkiem jak Zołza z zajęć wróci !vampire

Podaję SWIFTA dla Mbanku: BREXPLPWMUL

Pozdrawiam

RobB. :lol:

A jakby kto? chciał poczytać o Grotnikach to proszę:

Info Grotniki i

Grotniki

Może wła?nie dla tego piwo tu lepiej smakuje wieczorami !scooter !guns

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...