Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grotniki 2007 ogólnopolski zlot - III edycja


pablos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 311
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pablos

    43

  • RobB.

    26

  • Profesor

    9

  • kolce_de

    7

Top użytkownicy w tym temacie

I mam pytanie: czy goscie spoza Polski byliby mile widziani? Dwie maxiskuterowe kolezanki mialyby ochote na przyjazd !piwko

Pozdrowionka

My?le ,że niepowinno być problemu z przyjazdem osób z zewn?trz. Zlot jest dla ludzi a nie dla skuterów przedewszystkim .

Czym więcej osób tym impreza się zapowiada ciekawiej !piwko .

Odnośnik do komentarza
I mam pytanie: czy goscie spoza Polski byliby mile widziani? Dwie maxiskuterowe kolezanki mialyby ochote na przyjazd  !piwko

Pozdrowionka

My?le ,że niepowinno być problemu z przyjazdem osób z zewn?trz. Zlot jest dla ludzi a nie dla skuterów przedewszystkim .

Czym więcej osób tym impreza się zapowiada ciekawiej !piwko .

Oczywi?cie KAŻDY jest mile widziany nie zależnie od liczby kół na jakich przyjedzie i pojemno?ci silnika.

Doceniamy również pasjonatów i dla nich jakie? mniej lub bardziej wygodne miejsce jako plecaczka zawsze się znajdzie :huh:

Pozdrawiam

RobB. !w00t

Odnośnik do komentarza

Pomny kłopotów zwi?zanych z rezerwacj? miejsc noclegowych na "Zlocie Burgmanii 2007", chciałem już teraz zarezerwować miejsce w Grotnikach i spotkała mnie niespodzianka. Osoba do której dzwoniłem na podany nr telefonu odpowiedziała, że nie słyszała nic na temat zlotu w tym roku. !piwko

Czyżby organizatorzy nie mieli zamiaru skorzystać z O?rodka Wczasowego "Boruta" którego zreszt? podaj? w pierwszym po?cie?

Odnośnik do komentarza
Pomny kłopotów zwi?zanych z rezerwacj? miejsc noclegowych na "Zlocie Burgmanii 2007", chciałem już teraz zarezerwować miejsce w Grotnikach i spotkała mnie niespodzianka. Osoba do której dzwoniłem na podany nr telefonu odpowiedziała, że nie słyszała nic na temat zlotu w tym roku. !piwko

Czyżby organizatorzy nie mieli zamiaru skorzystać z O?rodka Wczasowego "Boruta" którego zreszt? podaj? w pierwszym po?cie?

Fakt jeszcze nie negocjowali?my z o?rodkiem warunków .... ale lada moment .. o?rodek już będzie o wszystkim wiedział .... czekajcie na "Newsy" uruchomimy także konto na przedpłaty, napewno dla wszystkich chętnych znajd? się miejscówki.

Więc proszę o cierpliwo?ć info będzie wkrótce.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Pablos und Zolza pamietajta ,ze ja jade bez zawijania do domu prosto z Burgmanii.

Zeby pizmak nie jezdzil po proznicy.Zrobilem sobie zbyt duzy apetyt na ten zlot.

Odnośnik do komentarza

Niestety, wszystko wskazuje na to, że w tym terminie będę na regatach i tego już nie uda się zmienić, więc zazdroszczę wszystkim, którzy będ? w Grotnikach, bawcie się Wszyscy przednio!

Pozdr.

APTO !piwko

Odnośnik do komentarza
Pablos und Zolza pamietajta ,ze ja jade bez zawijania do domu prosto z Burgmanii.

Zeby pizmak nie jezdzil po proznicy.Zrobilem sobie zbyt duzy apetyt na ten zlot.

Pokręcicie się po okolicy ... mazowsza rzecz jasna ....zlot prawdopodobnie będzie na tyle wyj?tkowy, że będzie trwał 4 dni od czwartku do niedzieli !OK więc na te kręcenie się po mazowszu wiele czasu nie będziecie mieli :lol: .

Cieszy mnie bardzo że tak zacna ekipa z s3m zawita .... to prawie jak wspólne wakacje maxiskuterowe 10 dni na zlotach ... gdzie jeden po drugim oho ho .... nie wiem jak to Nasze w?troby wytrzymaj? !piwko .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość deleted1

Witam!

Kochani, wszystko juz załatwione. Wszyscy chętni proszeni s? o dzwonienie do wła?ciciela o?rodka i rezerwowanie miejsc noclegowych.

Numer telefonu do wła?ciciela to 697 625 335 .

Zapewniam ze dla kazdego znajdzie sie miejsce :(:(

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Proszę o potwierdzenie postu Pablosa... czy zlot faktycznie będzie trwał cztery dni? To jest od czwartku 7 czerwca do niedzieli 10 czerwca? Nie wiem na ile dni mam robić ewentualn? rezerwację ...

Odnośnik do komentarza
Gość deleted1
Proszę o potwierdzenie postu Pablosa... czy zlot faktycznie będzie trwał cztery dni? To jest od czwartku 7 czerwca do niedzieli 10 czerwca?

Tak, zlot odbędzie sie w dniach 7,8,9 i 10 czerwca czyli 4 dni integracji !V <_<

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hej ho!

Urlop potwierdzony, wiec i ja deklaruje swoja obecnosc !V Jak sie da to z ekipa, jak sie nie da to sama, ale ja mam twarda watrobe, to dam rade !piwko

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Kochani, wszystko juz załatwione. Wszyscy chętni proszeni s? o dzwonienie do wła?ciciela o?rodka i rezerwowanie miejsc noclegowych.

Witam, mam jedno małe pytanko - czy rezerwacji dokonuje się na słowo honoru skuterzysty, czy też koniecznie jest niezwłoczne przelanie pieni?żków?

pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza

Na chwilę obecn? jest możliwo?c rezerwacji słownej ... ale już niedługo uruchomimy konto na które będzie można a nawet trzeba !OKK wpłacać opłatę zlotow? i zadatek na poczet rezerwacji ale o tym wkrótce ... nie ma dramatu z miejscami noclegowymi jak zapewnił Nas wła?ciciel o?rodka -jest dostępnych ok. 160 łóżek ... a nieopodal jest hotel więc i tam co? się znajdzie.

A tak na marginesie jak się łóżka skończ? zawsze można podnaj?ć kawełek podłogi gdzie? pod zadaszeniem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam!

A macie może informacje ile kosztuje nocleg w tym motelu obok bazy zlotu? Ja będę wiedział czy przyjadę dopiero w maju !OKK Dlatego obawiam się, ze może już nie być wolnych miejsc w bazie zlotu (no chyba, że namiot <lol>).

Odnośnik do komentarza
Gość deleted1

Witam wszystkich!

Bardzo prosimy aby KAŻDY po dokonaniu słownej rezerwacji noclegu w o?rodku wpłacił zaliczkę za nocleg uzależnion? od ilo?ci dni na zlocie ( 10 zł noc od osoby) oraz opłatę zlotow? w wysoko?ci 30 zł.

Tak więc je?li pan X przyjeżdża w czwartek i zostaje do niedzieli przeleje kwotę 30 zł za nocleg i 30 wpisowego czyli razem 60zł.

Mam nadzieje ze to do?ć jasne :rolleyes::angry:

Dane do przelewu:

23 1140 2004 0000 3802 3858 2309

Anna Broniszewska

ul. Narutowicza 141 m. 46

90-146 ŁódĽ

OBOWIˇZKOWE jest podanie w tytule przelewu swojego nicku z forum.

Prosimy też aby?cie podawali nam rozmiary koszulek zlotowych w swoich postach na forum :angry: .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość deleted1

Zawsze opłata zlotowa pobierana jest od zlotowicza czyli od osoby. Jak podzielicie sie jedn? koszulk? ? Dzięki opłacie zlotowej każdy uczestnik imprezy dostaje okre?lone przywileje (gratisy, jedzenie, piwo) dlatego każdy płaci za siebie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...