Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Jakie części zamienne pasują do hondy Pantheon 125 4T z innych skuterów?


sebkins

Pytanie

Witam. Mam pytanie jak w temacie. Podzielcie się swoimi doświadczeniami jakie części z innych skuterów pasują do silnika hondy 125 ? Np: Wariator z czego można dobrać ? Dzwon sprzęgła pasuje np: Z kymco agility. Jak macie jakieś doświadczenia to proszę o jakieś pomysły 

Odnośnik do komentarza

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Od Hondy SH i Dylana też powinny cześci napędu pasować. Gdzieś widziałem serwisówke do tych 2 modeli i pantheona po 2003 roku.

Odnośnik do komentarza
  • 0
Dnia 17.03.2018 o 21:34, robin67 napisał:

Honda s-wing to ten sam silnik.

To raczej wiadome każdemu co ma honde

18 godzin temu, maltoron napisał:

Od Hondy SH i Dylana też powinny cześci napędu pasować. Gdzieś widziałem serwisówke do tych 2 modeli i pantheona po 2003 roku.

Co masz na myśli części napędu? Przekładnia? Przekładnia ma inne zębatki .... Ludzie jakieś konkrety proszę 

Aktualnie szukam panewki do lag... coś muszę dobrać . Wymiar 33x15x2mm albo podobna. Szukam za jakiego motorku można dobrać. Stare hondy takie miały ale wszędzie podają numer z serwisuu a  nie wymiary. Jak ktoś coś wie to proszę o namiary

Odnośnik do komentarza
  • 0
7 godzin temu, maltoron napisał:

No ale do czego się tyczy ten link? Taką instrukcje obsługi mam:). Zadałem pytanie konkretne o panewki do lag, o części które można dobrać z innych skuterów

 

Taki symbol widnieje na tej panewce ale niciula nie wiem o co loto:) 

20180319_185506.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 0

Witam serdecznie forumowiczów i forumowiczki. Jestem Maciej szczęśliwy posiadacz dojrzałej już Hondy Pantheon 125 2T.

Mieszkam obecnie w Wiedniu a pochodzę  z Rawicza.

Nie będę zakładać nowego wątku dlatego spytam tutaj.

Ktoś może orientuje się jakie łożyska oraz uszczelniacze pracują w przekładni??

Za info z góry dziękuję 

Odnośnik do komentarza
  • 0
Dnia 19.03.2018 o 18:52, sebkins napisał:

No ale do czego się tyczy ten link? Taką instrukcje obsługi mam:). Zadałem pytanie konkretne o panewki do lag, o części które można dobrać z innych skuterów

 

Taki symbol widnieje na tej panewce ale niciula nie wiem o co loto:) 

20180319_185506.jpg

Tutaj masz katalog części ale tam nie widzę tej panewki http://czescihonda.motorista.pl/  a w serwisówce jest tylko napisane że sprawdzić i nic poza tym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...