Skocz do zawartości
Forum Burgmania

V Majówka Zachodniopomorska - 21-23 września 2018


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

Saperku, ja objechałem wszystkie w 2007 roku :) łączne z tą niedostępną dla zwiedzających w Porcie Północnym (dzięki Pidżamowi) i mam nawet "paszport latarnika" z wbitymi wszystkimi pieczątkami !w00t ... Relacja jest na stronie głównej. Skuter: Beverly 500.

 

049.jpg

Odnośnik do komentarza

Wojtek potwierdzam swój pobyt:

45. burgifan - war. 1 - męska XL

Proszę jeszcze o dopisanie do listy mojego kolegę Bartka który przybędzie oczywiście na 2oo

63. Bartek - war 1 - koszulka dowiem się i dam znać.

Fajnie byłoby być w pokoju razem, najchętniej 2 osobowym, aczkolwiek nie koniecznie, możemy być z kimś niechrapiącym ma się rozumieć ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Lista uaktualniona :-)

Odpowiadam na najważniejsze pytania od zgłoszonych uczestników:

1) przyjazd w czwartek jak najbardziej możliwy. Deklaracje + dopłaty odnośnie przyjazdu w czwartek, należy składać najpóźniej do końca sierpnia.

Dodatkowa opłata za nocleg ze śniadaniem 75zł + ewentualna kolacja z ciepłym daniem 30zł + ewentualny obiad w piątek 23zł. Osoby przyjeżdżające w czwartek proszę o stosowną deklarację odnośnie posiłków. Kuchnia musi być uprzedzona i przygotowana na ich wydanie. 

Dodatkową opłatę za nocleg + ewentualne posiłki należy wpłacić na wcześniej podane konto. 

2) Liczba pokoi 1-osobowych jest ograniczona i liczy się kolejność zgłoszeń do ich rezerwacji. Dodatkowa dopłata do "jedynki" - 10zł. Osoby rezerwujące pokoje 1-osobowe proszę o wpłatę powiększonej kwoty na podane konto.

 

Jeszcze jedna, chyba dla niektórych istotna informacja. Na terenie ośrodka, w barze będzie dostępny alkohol, w atrakcyjnych cenach - cennik poniżej. W związku z powyższym nie ma potrzeby wożenia zbędnych litrów i biegania po Pogorzelicy w poszukiwaniu sklepu. 

 

Cennik alkohol_2018.pdf

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 28.06.2018 o 22:44, Urbi napisał:

w barze będzie dostępny alkohol, w atrakcyjnych cenach

:wub:!OKK

Namówiłeś mnie :P jutro wpłacam kasę :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Ha ha ha ty się zastanów bo schabowych ni ma ....
Schabowy... proszę bardzo, może być na obiad

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Urbi napisał:

Schabowy... proszę bardzo, może być na obiad emoji16.png

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
 

Wojtku ja tylko tak do przekory, bo Szymon baaardzo  lubi dobrego schabowego wciągnąć hi hi :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Proszę o dopisanie do listy uczestników

Trebor koszulka męska XL

Jeśli jest możliwość to poproszę pokój dwuosobowy z arturo-bb

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 minuty temu, SzymonSeptic napisał:

Kasa przelana :) Zamrażajcie schaboszczaki :P;) 

No co Ty... U nas wszystko świeże...

 

32586986253724.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 30.06.2018 o 12:15, burgifan napisał:

Schabowy i kapusta zasmażana, mniam mniam :)

i jeszcze do tego młode ziemniaczki .... rozmarzyłam się :)

Odnośnik do komentarza

Wojtku poproszę o dopisanie do listy uczestników dwóch nowych kolegów (ci od Aprilki i MP3) - Mały Mały (Mariusz) i Grucha (Arek). Mam od nich potwierdzenie udziału - wariant 1 koszulki podam póżniej. Jeden już się zarejestrował na forum tylko czeka na weryfikację, drugi też niebawem się pojawi. Jak można to wzięlibyśmy kwaterunek 4-osobowy bo może jeszcze Joshua do nas dołączy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Poprosimy o wstępny wpis na listę, o ile życie nie spłata nam figla

Ziuta war.1 koszulka damska M ; Jaco war.1 koszulka męska M

Przyjazd w czwartek, pokój dwuosobowy

pozdro  "Wariaty"

Odnośnik do komentarza

Kasa poszła na wskazane konto (opłata zlotowa + dopłata za nocleg + dopłata za jedynkę)

57.  Elvis - war. 1 - męska XL - pok. 1-os. - przyjazd CZWARTEK, posiłek w piątek zgodnie z opłatą czyli śniadanie ... pozdrawiam ... do zobaczyska

Odnośnik do komentarza

Wstępnie nat i ja też planujemy pojawić się w czwartek, ale to jeszcze będzie szło do weryfikacji. Najchętniej to już bym tam siedział :P

Fajna opcja ze spacerem na latarnię. W zeszłym roku na Niechorze mieliśmy jakieś 4 minuty bo ścigała nas mocna czarna chmura. Szukałem właściwą fotę, ale nie znalazłem, mam tylko to poniżej. Jakaś mała ta fotka, ale Niechorze to druga od lewej dół.

 

 

 

mapkafoty2.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Lista uaktualniona. Aktualnie mamy zgłoszonych 70-uczestników. Bardzo się cieszymy, że nasze wrześniowe spotkanie cieszy się taką popularnością. Zapraszamy bardzo serdecznie i już nie możemy doczekać się września. Szykuje się naprawdę rekordowa Majówka. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...