Skocz do zawartości
Forum Burgmania

V Majówka Zachodniopomorska - 21-23 września 2018


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 4.04.2018 o 11:05, Urbi napisał:

Impreza oficjalnie rozpocznie się od piątku popołudniu, ale oczywiście będzie opcja przyjazdu już w czwartek.

:rolleyes: W takim razie melduję się późnym wieczorem w czwartek. !YES

 

Dnia 4.04.2018 o 10:45, Saper napisał:

na chwilę obecną mam w planie:

  • Muzeum Zimnej Wojny w Podborsku  (dzięki MISIEK).
  • Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu.

Grzesiu.! Czy masz już zaklepany termin zwiedzania bunkrów w Podborsku.? 

 

 

 

preview.jpg

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Saper napisał:

Nie widzę przeszkód, lubię takie klimaty i w związku z tym na chwilę obecną mam w planie:

  • Muzeum Zimnej Wojny w Podborsku  (dzięki MISIEK).
  • Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu.

Czekam tylko na konkrety odnośnie imprezy (będzie opcja czwartek?).

Aczkolwiek termin już mam wbity w kalendarz i rozpocząłem "akcję kombinację" aby wtedy móc przyjechać.

Wszak przecież mam "blisko".:lol2:

Zwiedzanie chcesz zacząć w czwartek czy w piątek ? Muszę wiedzieć żebym wiedział kiedy przyjechać 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, MISIEK napisał:

Grzesiu.! Czy masz już zaklepany termin zwiedzania bunkrów w Podborsku.? 

Jeszcze nie, ale podobno zwiedzanie w soboty i w niedziele. Bliżej terminu spotkania podzwonię i pogadam jakie są opcje zwiedzania, może się okazać, że Podborsko będzie w niedzielę.

6 minut temu, Grzegorz.Michalak napisał:

Zwiedzanie chcesz zacząć w czwartek czy w piątek ? Muszę wiedzieć żebym wiedział kiedy przyjechać

Czwartek spędzę w drodze, aby wieczorem dotrzeć na miejsce, zwiedzanie w piątek przed oficjalnym rozpoczęciem "Majówki" wrześniowej.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Saper napisał:

Czwartek spędzę w drodze, aby wieczorem dotrzeć na miejsce, zwiedzanie w piątek przed oficjalnym rozpoczęciem "Majówki" wrześniowej.

To tak jak ja - przybędę w czwartek późnym wieczorem po godz. 20-tej. Jeśli można chętnie się dołączę do Twoich piątkowych planów zwiedzania. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, MISIEK napisał:

(...)Jeśli można chętnie się dołączę do Twoich piątkowych planów zwiedzania. 

Nie widzę przeszkód na dołączenie, potrzebne tylko chęci.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Andrzej.S napisał:

Jak znam życie to jeszcze jeden Endriu doklepie.B)

Kurcze,  czyżby o mnie mowa ?  No obserwuje temat, decyzja nie długo. Problem w tym że czasem w tym roku mogę przyjechać z szanowną małżonką, a wtedy pewnie obiekty militarne nie będą mnie interesować - przynajmniej wg teorii mojej lepszej połowy :) 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, EndriuBis napisał:

Kurcze,  czyżby o mnie mowa ?  No obserwuje temat, decyzja nie długo. Problem w tym że czasem w tym roku mogę przyjechać z szanowną małżonką, a wtedy pewnie obiekty militarne nie będą mnie interesować - przynajmniej wg teorii mojej lepszej połowy :) 

Nie martw się na zapas. Zrobimy jej jakieś miłe gniazdko na plaży pod parasolką i full opcją :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
25 minut temu, Grzegorz.Michalak napisał:

Nie martw się na zapas. Zrobimy jej jakieś miłe gniazdko na plaży pod parasolką i full opcją :P

Przygarniecie kropka ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, EndriuBis napisał:

w tym roku mogę przyjechać z szanowną małżonką,

 

1 godzinę temu, Grzegorz.Michalak napisał:

Nie martw się na zapas. Zrobimy jej jakieś miłe gniazdko na plaży pod parasolką i full opcją :P

Ale być może małżonka woli opcję Leżajsk czy Okocim a nie Full whist

707eea431da9bb5823392f4c243f957d_320x320.jpeg!NOT

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich bardzo "wiosennie" B)

Bardzo proszę o wpisanie mnie na listę V majówki Zachodniopomorskiej 2018

Co prawda nie wiem jak długo będę musiał na kolanach błagać szefa o urlop, biorąc pod uwagę to, iż tydzień wcześniej będę na:

XII Jesienne Spotkanie Bieszczadzkie w dniach 13-16.09.2018 roku

Jak wiemy "nadzieja to matka głupich"  więc idąc tym tropem mam szansę :D  Brnąc dalej w nierealne, zapytuję jak nasz friend "SAPER" który jak już wszyscy wiemy że ma bliski :) , czy jest opcja przyjazdu w czwartek 20go września 

Legendarna już opinia o Waszych majówkach we wrześniu sprawia, że po prostu muszę tam być z Wami

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i do zobaczenia :cheers:

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Dnia 4.04.2018 o 11:05, Urbi napisał:

Impreza oficjalnie rozpocznie się od piątku popołudniu, ale oczywiście będzie opcja przyjazdu już w czwartek.

Wojtku...szykujemy wyjazd na Rugię  przed Majówka, ale jeśli nam się coś zmieni, to jesteśmy od czwartku. 

Pamiętasz o pokoiku dwuosobowym dla mnie i Iraska  :wub:

Odnośnik do komentarza

Będzie, będzie, ale jak już zostaną podane wszelkie informacje organizacyjne. Trzeba poczekać aż Organizatorzy dograją wszelkie szczegóły.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
15 godzin temu, DYSIA napisał:

Wojtku...szykujemy wyjazd na Rugię  przed Majówka, ale jeśli nam się coś zmieni, to jesteśmy od czwartku. 

Pamiętasz o pokoiku dwuosobowym dla mnie i Iraska  :wub:

Oczywiście, że pamiętam - będę w odpowiednim czasie pytał o preferencje noclegowe uczestników. 

1 godzinę temu, krzytro napisał:

A tu jakaś lista  będzie?

Spokojnie Krzysiu, lista będzie stworzona w odpowiednim momencie, w oparciu o wcześniejsze deklaracje...

Godzinę temu, Saper napisał:

Będzie, będzie, ale jak już zostaną podane wszelkie informacje organizacyjne. Trzeba poczekać aż Organizatorzy dograją wszelkie szczegóły.

Tak właśnie...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Niezależnie od szczegółów proszę o dodanie mnie do listy uczestników V Majówki Zachodnioporskiej :D

Koszulka XL. Przewidywany przyjazd w czwartek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...