Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kazimierz Dolny 15-17.06.2018


MarP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Dziękuję (w imieniu swoim i Kasi) wszystkim za super atmosferę tego wyjazdu, miło nam było spędzić weekend w Waszym gronie.

 

11 godzin temu, Joasia70 napisał:

podziękowanie za przygarnięcie kropka ;)

Miło nam było przygarnąć kropka ;)

 

Grzechowi dziękuję za załatwienie bezpiecznego parkingu w Nałęczowie, doprowadzenie do Emilcina i przeprowadzenie po fajnej trasie w drodze powrotnej :thumbsup:

 

Za ewentualne niedociągnięcia organizacyjne - przepraszam :bag:. Nie było łatwo opanować organizacji czasu dla tylu osób. Chylę czoła przed organizatorami zlotu Burgmanii :notworthy:

 

Adam, Sabina jak to dobrze, że wyszliście z tego cało - wracajcie prędko do formy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Sabinka, Adam szczęście w nieszczęściu :(:) Dobrze ,że jesteście cali - wracajcie szybciutko do formy.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Ania 77 napisał:

Dla uspokojenia dla tych co już wiedzą, na początku napisze że Sabinka i Karton są już w domu, cali i zdrowi :D

Niestety w drodze powrotnej koło Zawiercia Adam zasnął i mieli wypadek.

Wjechali w drzewo ..... na dziś to tyle dobrej nocy. 

IMG-20180617-WA0006.jpg

Nie ciekawie to wygląda ale szczęście w tym nieszczęściu że są cali i nic poważnego im się nie stało.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Podziękowanie do organizatorów wycieczki [Kasia ,Marek] było super z tego co widzę że spokojnie możecie organizować inne imprezy np. zlot bo ogarnęliście około 45 osób to dacie sobie radę z …. osób

Sabina Adam zdrowia życzę

 

Odnośnik do komentarza

Wielkie dzieki za wspólnie spedzony weekend .:D

Szacunek dla Kasi i Marka za ogarnięcie imprezy.!YES

Ewie i Arturowi za wspólną drogę z domu do domu.

Było mega fajnie .Jak coś to co złego nie ja :huh:

Sabina Adam zrówka życzę dobrze że jesteście  cali .

P.s 

Marcinie skuter Ci umyje jak będe w Chorzowie :wub:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ups, nie miła informacja o wypadku :o, szczęście że to tylko tak się skończyło. 

Sabina Adaś, szybkiego powrotu do zdrowia życzę.  

Odnośnik do komentarza

Na wstępie - nowi z wycieczki Edyta i Robert - przesyłają pozdrowionka dla Sabinki i Adasia, żeby szybko wracali do pełni sił i humorów, a ich zacna żeby powróciła do kształtów, jakie jeszcze miała na naszym zlocie.

Podziękowania dla Wszystkich, którzy mieli ochotę nas zapoznać i z nami pogadać. Również podziękowania dla Artura, za dalsze wsparcie techniczne oraz specjalne podziękowania dla organizatorów Kasi i Marka za zorganizowanie tej imprezy, za wybranie miejsca, z dobrym jedzonkiem i w dodatku pomiędzy piekarnią ze świeżymi pysznymi wypiekami a sklepikiem z małym co nieco dla każdego, za fajny program wycieczek, ale przede wszystkim dziękujemy, że nie zapomnieliście i zamówiliście pogodę, jaką sobie można było tylko wymarzyć na taką imprezę.

Edytka i Robert

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękujemy barrrdzo za wspaniale spędzony czas. Super impreza pełna przyjemnych atrakcji we wspaniałym towarzystwie.

Dzięjkujemy Markowi i Kasi!

Dziękujemy Śląskowi!

Dzięki Ewik i Wrzonio za wspólne chrapanko (jak na koloniach :))

Faaajnie było. :))

Karton i Sbinka mieliście w tym wszystkim dużo szczęścia....Zdrowia życzymy!

Do zobaczenia.

K&F.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Adam i Sabina, poranna wiadomość zmroziła mnie do tego stopnia, że jak zobaczyłem wrak SW-T600 to potem nie chciałem przez chwilę czytać tekstu. Całe szczęście, że opatrzność nad Wami czuwała. Ja rozbiłem przedostatnią sprzedaną w Polsce SW-T600, a Wy ostatnią. To dobry i twardy sprzęt, bo uratował nam tyłki. Teraz dochodźcie spokojnie do siebie i wracajcie czym prędzej na trasy. Ściskam Was ciepło.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A dla mnie prowadzenie wycieczek przez Artura jest takie naturalne, że zapomniałem podziękować Arturowi za prowadzenie drugiej grupy wycieczkowej.

Artur wybacz moje niedopatrzenie :unsure:

Więc teraz bardzo dziękuję Arturowi za pomoc w ogarnięciu sobotnich przejazdów :cheers:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak, nagrywałem go iPhonem, ale myślałem, że będzie działał na kompie. Nikt nie zgłaszał. OK, wgram na YouTube i będzie dostępny. Dzięki za info.

Poprawiony filmik 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 17.06.2018 o 17:07, Piootr napisał:

Znalazłem jeszcze taki krótki filmik z odjazdu grupy w stronę Nałęczowa. Zwracam uwagę na ostatnie kadry. Ktoś elegancko "daje dyla" :surprise:

a to dopiero uciekinierka jedna kurde no ;) 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To i kilka naszych zdjęć

Adam, Sabina - cieszę się że wyszliście z tego bez szwanku :) Skuter rzecz nabyta, a zdrowie i życie mamy tylko jedno. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...