Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kazimierz Dolny 15-17.06.2018


MarP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

My też już dotarliśmy do domu. Wielkie ukłony dla organizatorów za świetnie zorganizowany weekend, a wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas. Akumulatory naładowane dobrym humorem, pięknymi okolicznościami przyrody i niezapomnianymi wrażeniami.  

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziękujemy organizatorom,:)

Wszystkim imprezowiczą,!V:gathering:

Sobierowi i Alfiemu że IM się chciało :thumbsup:,  Dysi i Irkowi jeszcze raz  za trafiony prezencik. !winkiss !winkiss

 Buziaki 

Odnośnik do komentarza

Przyłączam się do podziękowań dla organizatorów i współbiesiadników. Super weekend! I całkiem niedaleko. Gdyby można było częściej tak się spotykać... 

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Moni82 i ja już od godzinki w domu Kasiu&Marku dzięki za zorganizowanie fajnego wyjazdu i programu wycieczki ( choć na wszystkich punktach programu Nas nie było) reszcie Ekipy za śmiechy i rozmowy i zarąbistą atmosferę :) 

ps Dysiu&Irku Moni Wam dziękuje :) wiecie za co :D 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Godzinę temu, Ania 77 napisał:

 Dysi i Irkowi jeszcze raz  za trafiony prezencik. !winkiss !winkiss

 Buziaki 

 

14 minut temu, robert1973 napisał:

Dysiu&Irku Moni Wam dziękuje :) wiecie za co :D 

Cieszymy się podwójnie, że Wam się podoba. Sylwuńka wybierała :smile:!OK.

.Literek od Was "Jasia", dotarł bezpiecznie do domu. Następnym razem zaczynamy od niego...nie ma spania...:clap2:

Odnośnik do komentarza

Dotarłem do MSD już jakiś czas temu, bez problemów i niespodzianek.

Dziękuję Wszystkim obecnym za MEGA weekend, szczególne podziękowania  Kasi i Markowi - dzięki wielkie, za fantastyczną imprezę.

Spotkanie w Kazimierzu na bank, zapamiętam na bardzo długo, miejscówka z klimatem, schronisko wygląda z zewnątrz niepozornie ale w środku zaskakująco dużo miejsca, parking pomieścił nasze maszyny i jeszcze zostało sporo miejsca, piekarnia i sklep pod nosem, przypadkowo i niedaleko znaleziony super lokal z bardzo dobrym jedzeniem, pogoda jak przysłowiowy drut.  Było trochę jeżdżenia, było i chodzenia w pięknych okolicznościach przyrody, jestem bardzo zadowolony, że dane mi było w tym przedsięwzięciu uczestniczyć.

Dzięki raz jeszcze i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zazdraszczam Wam... Gdyby  było ciut bliżej mnie :P (tak ze 400 km)... Kazimierz odwiedziłem już trzy razy i jeszcze tam wrócę, ale Sandomierz tylko raz... I muszę tam pojechać powtórnie... I Sapera kawy brakuje mi, jak nic innego :pepsi:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

My również już w domku cali i zdrowi odprowadzeni niemalże pod same drzwi Bardzo bardzo dziękujemy za wspaniały weekend Markowi i Kasi oraz wszystkim uczestkiom wycieczki
Kasiu, Wojtku super się z wami mieszka
Ewuś dziękuję za jeżyka oby spełnił twoje życzenie.


Wysłane z mojego MYA-L41 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki organizatorom za zorganizowanie  super weekendu, to co przejechałem , przeszedłem, zobaczyłem  na pewno będę długo pamiętał,miałem okazję odrobić zaległości z podstawówki troszkę eksternistycznie ale jak to ktoś powiedział słusznie wydane 7 złoty:)  Do zobaczenia na "szlaku" i jeszcze raz dziękuję Wszystkim za spędzony wspólnie czas

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dojechałam do domu całkiem szybko :) 

Kasiu i Marku pięknie dziękuję za ogarnięcie tego wyjazdu i spełnianie wszystkich zachcianek :) i szczególne podziękowanie za przygarnięcie kropka ;) 

Wszystkim uczestnikom za super atmosferę, zwiedzania i nocnych polaków rozmowy :) 

do następnego tak udanego wyjazdu :) 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję za wspaniały weekend, za organizację i ogarnięcie całości oraz miłą atmosferę.

Mimo lekkiego zmęczenia radość i wpomnienia zostaną.

Marek, czekaliśmy na obiecany Kazimierz długo, ale warto było. Teraz czekam na powtórkę :D

Dziekuje grupie za wspólne kulanko do i z Kazimierza.

Odnośnik do komentarza

Gadki też cali i zdrowi w domku. 

Kasiu, Marku dziękujemy za fantastyczny weekend. Wszystko dopiete na ostatni guzik, a jednak dużo swobody dla każdego. Nie wiem jak to zrobiliscie, ale wyszło super. 

Dziekujemy wszystkim za wspólne wycieczki, grupie powrotnej za bezpieczny powrót. 

Aneta, Paweł mam nadzieję że nie chrapalem. Z Wami też fajowo się mieszka. Dzięki 

Nasze foty

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję Wszystkim za super weekend w Kazimierzu :) Kasiu, Marku organizatorami jesteście pierwsza klasa !OKK

Podziękowania również dla Grzecha za drogową "wisienkę"

 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Było krótko ale treściwie :cool2:Miejscówka idealna na takie właśnie wydarzenia skuterowe !OK

Podziękowania dla Marka & Kasi za ogarnięcie spotkania :notworthy:

Pozostałym dziękuję za wszelakie pogaduchy, serdeczności i ogólnie super atmosferę :clapping:

Specjalne podziękowania dla Sapera za kawusię i... Kofolę :wub:

Do następnego ekipo! !tut

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dla uspokojenia dla tych co już wiedzą, na początku napisze że Sabinka i Karton są już w domu, cali i zdrowi :D

Niestety w drodze powrotnej koło Zawiercia Adam zasnął i mieli wypadek.

Wjechali w drzewo ..... na dziś to tyle dobrej nocy. 

IMG-20180617-WA0006.jpg

IMG-20180617-WA0009.jpg

20180617_205237.jpg

Odnośnik do komentarza

My też z Wiesią dotarliśmy dopiero teraz, podziękowania dla organizatorów, Marku i Kasiu super było.

Aniu i Krzysiu podziękowania za nieocenioną pomoc

Odnośnik do komentarza

Bardzo dziękujemy za wspólny weekend, miło spędzony czas, pogaduchy i zwiedzanie w super towarzystwie. Organizatrorom Kasi i Markowi wielkie dzięki za zorganizowanie fajniej wycieczki :notworthy:

Hmm, jeszcze na koniec podziękowania dla naszego ROMEO, Sebuś dzięki za przystrojenie burka pięknymi kwiatami , choć wcześniej trzeba było go umyć ;)

Sabina , Adaś zdrowia życzę

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
44 minuty temu, Ania 77 napisał:

20180617_205237.jpg

Sabina, Adam - cieszy Wasz widok. Dobrze, że skończyło się dobrze. Trzymajcie się, teraz jeszcze trochę poboli. 

Ana, dzięki za dobre wieści. 

Odnośnik do komentarza

Iza i ja również bardzo dziękujemy Kasi i Markowi za wspaniale wypełniony czas w Kazimierzu Dolnym.

Wszystkim uczestnikom za pogaduchy, dobry  humor .

Sabinka  Adaś dobrze Was widzęć całych i zdrowych. Kurde napędziliście stracha!!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ufff, ciśnienie wczoraj podniesione zostało wiadomością o zdarzeniu ale dobrze, że już jesteście w domu :)

teraz gojenie ran i dochodzenie do zdrowia :) Sabina, Adaś trzymajcie się :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękujemy za kazimierski weekend.

Kasia - Marek  - tak, warto było czekać tak długo ;):)

Cali,  zdrowi  i  dobrze zmęczeni -  czekamy na kolejny wyjazd.

 

Sabina -Adam  - -- dobrze , że jesteście cali. Powodzenia i  zdrówka

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...