Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Piekielne doły 2018 r.


kowal

Rekomendowane odpowiedzi

          Wzorem roku ubiegłego proponuję wypad bezpośrednio po Burgmanii. Tym razem na pogranicze ( w ogniu grilla jedynie... ) czesko- polsko- niemieckie z bazą w m. Ruzova. Podobna eskapadę przeprowadziła PES w 2017 r.( w wątku można poczytać czego należy się spodziewać i co zobaczyć oraz z grubsza o kosztach ) i przyznam, że punkty turystyczne , trasy w dużej mierze będą zaczerpnięte z tamtej wycieczki.Ja proponuję nieco dłuższy czas , myślę 9dni i sporo jeżdżenia z dwoma-trzema punktami do zwiedzenia dziennie, aby uniknąć gonitwy z zegarkiem. W Czechach są ciekawe drogi, może nie na miarę Route 66 ale także warte odwiedzenia. Dość o tym , bo w przypadku braku chętnych sam siebie nie muszę namawiać...Akces do wyjazdu zgłosił na razie Romeo1971, na  zgłoszenia czekam(y) do 20.01. po tym terminie nie gwarantuję pościeli z monogramem.Zapraszam chętnych nie tylko z grupy Z-P, także do zgłaszania miejsc wartych odwiedzenia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Też mam w planach Pekelne Doly, ale nie wiem jeszcze, czy będzie to bezpośredni przelot, czy będzie gdzieś postój po drodze (np. u szwagra we Wrocławiu. No i na pewno nie na 9 dni, bo tyle urlopu nie mam na ten okres, ale na pewno się jakoś ustawimy na miejscu :) 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
17 minut temu, kowal napisał:

myślę 9dni i sporo jeżdżenia z dwoma-trzema punktami do zwiedzenia dziennie, aby uniknąć gonitwy z zegarkiem.

Te trasy i punkty zwiedzania co w 2017 to było na spokojnie i "lajcie"

Więcej było strachu że trzeba będzie gonić ale okazało się że spoko-luz.

Było dobrze.( nawet bardzo dobrze)

Więc jeśli tylko nie ma problemów z jazdą 80-90/godz. w ter. niezabudowanym to do pykniecia .

 

Jechać , oglądać bo NAPRAWDĘ WARTO !!!

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, arturo-bb napisał:

Jechać , oglądać bo NAPRAWDĘ WARTO !!!

Dokładnie!!!  Widoczki i winkle zajefajne, raj dla motocyklisty. A knajpka w grocie Piekielne doły suuuuper

Odnośnik do komentarza

Nasza , Pomorska Majówka 2017....

Wiem, że przydługie, ale nie potrafię z 28-miu godzin materiału źródłowego, zrobić "pięcio-minutówki" .

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Polecam miejscówkę ,chętnie bym z wami pojechał ale mam zaplanowaną burgmanię a next week alpy.Ale na bank w tym roku tam zawitam chociażby na 2 dni...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na 90% tam lecę po Burgmanii (możliwe że z Gosią lub sam), ale to jeszcze odległy termin, więc szczegóły ustalimy trochę bliżej terminu wyjazdu (gdzieś w maju?)... Na tą chcwilę mam urlop zaplanowany w tym terminie, ale zaplanowanie, nie gwarantuje sukcesu niestety :P 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, SlawoyAMD napisał:

Na 90% tam lecę po Burgmanii (możliwe że z Gosią lub sam), ale to jeszcze odległy termin, więc szczegóły ustalimy trochę bliżej terminu wyjazdu (gdzieś w maju?)... Na tą chcwilę mam urlop zaplanowany w tym terminie, ale zaplanowanie, nie gwarantuje sukcesu niestety :P 

tam to znaczy gdzie?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 minutę temu, romeo1971 napisał:

tam to znaczy gdzie?

Ogólnie Czechy z uwzględnieniem Pekelnych Dolów :) Będę chciał znaleźć gdzieś stałą miejscówkę poza głównymi drogami (niższa cena wynajmu pokoju), w okolicach pozwalających robić wypady po górskiej stronie, ale też na wycieczkę do Pragi (nigdy jeszcze nie byłem)... Atrakcji poszukam bliżej wyjazdu na spokojnie.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, SlawoyAMD napisał:

Ogólnie Czechy z uwzględnieniem Pekelnych Dolów :) Będę chciał znaleźć gdzieś stałą miejscówkę poza głównymi drogami (niższa cena wynajmu pokoju), w okolicach pozwalających robić wypady po górskiej stronie, ale też na wycieczkę do Pragi (nigdy jeszcze nie byłem)... Atrakcji poszukam bliżej wyjazdu na spokojnie.

my chcemy lecieć zaraz po Burgmani to może połączymy siły?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Teraz, romeo1971 napisał:

my chcemy lecieć zaraz po Burgmani to może połączymy siły?

Już pisałem wcześniej o tym... Całkiem możliwe, że się uda, choć jeśli żona będzie chciała jechać (a na razie chce), będę musiał ją odebrać z Wrocławia od szwagra, gdzie dojedzie pociągiem... Tam pewnie zrobię przestój odpoczynkowy, więc zobaczymy czy całą trasę polecimy razem, czy później spotkamy się w jakimś punkcie docelowym... Na razie to wróżenie z fusów, więc ustalimy szczegóły bliżej wyjazdu, a nawet na samej Burgmanii (byle po trzeźwemu :P) ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nigdy w tych Pekelnych Dołach nie byłem. Obserwuję temat i może bym się nawet po Burgmanii dołączył. Oczywiście to nic pewnego jeszcze.

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 minutę temu, Piootr napisał:

może bym się nawet po Burgmanii dołączył

Jedz Piotr ,naprawdę warto....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Teraz, Piootr napisał:

No i coś tam zjem ;-))

No szyderka 1 liga :)  ...w taki razie polecam w pekelnych dolach smazony syr ,dużo smacznie i niedrogo :P 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 minuty temu, Piootr napisał:

Obserwuję temat i może bym się nawet po Burgmanii dołączył.

Pozdrawiam Piootr

No traska ładna i przez Wrocław :P Jak najbardziej Piotrze z przyjemnością podążać będę u boku Twego :) Bliżej terminu przez Booking poszukam kwatery, bo oszczędności mile widziane, gdyż w sierpniu chciałbym w Alpy jeszcze wyskoczyć i to nie tylko na Grossglockner, ale jeszcze nad jezioro Garda i przełęcz Stelvio Pass... Jak będzie, się okaże...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mi też by było niezmiernie miło jechać w Twoim towarzystwie. A Alpy ? Marzenie, jak powiedział klasyk „tu się oddycha”. Na razie za daleko abym jechał tam na kołach. Tylko skuter na przyczepę/do busa, ale to skomplikowane przedsięwzięcie.

 

 

 

 

No szyderka 1 liga 

Szymon, spoko, a myślałem, że Ekstraklasa ;-)

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 minuty temu, Piootr napisał:

myślałem, że Ekstraklasa

Ziomuś ekstraklasowe riposty są w Poznaniu....Warszaffffka to NAJWYŻEJ 1 Liga ;) 

Koniec OT PIOOTR nie odpowiadaj , bo będziesz zaśmiecał wątek :P 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
4 minuty temu, Piootr napisał:

Mi też by było niezmiernie miło jechać w Twoim towarzystwie.

No ja już przygotowania czynię, bo w środę (10-tego stycznia), lecimy z Gosią do Szczecina, by odwiedzić InterMotor w poszukiwaniu nowego kompletu moto-ciuchów dla niej (jakoś mi cholera, wyrosła z obecnych, co źle wróży spalaniu na trasie)... Na pewno będziemy w kontakcie :) 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ziomuś ekstraklasowe riposty są w Poznaniu....Warszaffffka to NAJWYŻEJ 1 Liga  

Koniec OT PIOOTR nie odpowiadaj , bo będziesz zaśmiecał wątek  

 

Mam zaproszenie do VIP loży na Bułgarską na najbliższy mecz Lech-Legia. Mam nadzieję, że będzie to dopiero w rozgrywkach 2018/2019 ;-), więc do zobaczenia.

Szymon, nie odpowiadaj w tym wątku, a na PM.

Sorry za OT

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, SlawoyAMD napisał:

No ja już przygotowania czynię, bo w środę (10-tego stycznia), lecimy z Gosią do Szczecina, by odwiedzić InterMotor w poszukiwaniu nowego kompletu moto-ciuchów dla niej (jakoś mi cholera, wyrosła z obecnych, co źle wróży spalaniu na trasie)... Na pewno będziemy w kontakcie :) 

Sławek może poczekaj z tymi moto zakupami bo do maja to Ci nie daj boże Gosia znowu z ciuchów wrośnie i co wtedy? :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...