Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wielkopolska jedzie na XIV Zlot Burgmanii z wycieczką do Opatowa - 27 maja


MISIEK

Rekomendowane odpowiedzi

:lightbulb: mam jeszcze jedną propozycję, aby zaliczyć Kazimierz Dolny i przede wszystkim Zespół Zamkowy i Basztę. 

Z Opatowa to tylko ~90 km. Damy radę np. w środę! 

Zaraz dzwonię po informacje... 

 

:rolleyes: Będą zmiany... jeszcze dziś późnym wieczorem... 

 

 

mapka Opatów Burgmania.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 191
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • MISIEK

    51

  • dziadzia

    35

  • SzymonSeptic

    22

  • kris02

    13

Można by jeszcze (jak czas pozwoli) zwiedzić Muzeum Nadwiślańskie, dodatkową atrakcją byłaby przeprawa promem z Kazimierza Dolnego do Janowca. Zastanawia mnie jedynie stan drogi dojazdowej do promu - na Google Maps nie wygląda to najlepiej.??? 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, MISIEK napisał:

Zastanawia mnie jedynie stan drogi dojazdowej do promu - na Google Maps nie wygląda to najlepiej.??? 

Jeśli faktycznie droga jest bee to ja odpuszczam. Nie mam moto do off road-du.

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, dziadzia napisał:

Jeśli faktycznie droga jest bee to ja odpuszczam. Nie mam moto do off road-du.

Oglądałem na Google maps street view - droga brukowana z piaskiem... odpuszczamy ten prom i Janowiec, bo jeszcze błotniki pogubimy. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, MISIEK napisał:

droga brukowana z piaskiem... odpuszczamy ten prom i Janowiec,

No panowie bez jaj. Trochę kostki was wystraszyło ? !sciana

Odnośnik do komentarza

Droga nie jest wcale tragiczna, wiele razy przemierzałem ją na swoim burgmanie, śmiało możecie jechać.

W Janowcu jest knajpa z fantastycznymi pierogami :P 

Odnośnik do komentarza

Przejechałem ją burkiem i nie zawiesiłem się więc tragedii nie było ale było sucho wtedy. Jak będą moczary to nie wiem czy puszczę się moim czołgiem bo będzie potrzebny traktor do wyciągania.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Termi_N napisał:

Przejechałem ją burkiem i nie zawiesiłem się więc tragedii nie było ale było sucho wtedy. Jak będą moczary to nie wiem czy puszczę się moim czołgiem bo będzie potrzebny traktor do wyciągania.

I o to mi właśnie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Dnia 19.04.2018 o 08:21, MISIEK napisał:

Z Opatowa to tylko ~90 km. Damy radę np. w środę! 

W planie na 1 stronie wątku planowałeś orientacyjny powrót na 18:30 - czy zdążymy dołożyć te ok. 150 + jakieś chociaż drobne rozglądnięcie się w Kazimierzu?

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, JER2Y napisał:

W planie na 1 stronie wątku planowałeś orientacyjny powrót na 18:30 - czy zdążymy dołożyć te ok. 150 + jakieś chociaż drobne rozglądnięcie się w Kazimierzu?

Prawie cały wtorek prócz jednej atrakcji mamy na Kazimierz Dolny i okolice. 

Przełożyłem zwiedzanie ze środy na wtorek  ponieważ w środę Zamek nie będzie dostępny z powodu imprezy z okazji Dnia Dziecka... Tak... Tak... takie planowanie to tuziny wykonanych telefonów i wysłanych e- maili...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MISIEK napisał:

Tak... Tak... takie planowanie to tuziny wykonanych telefonów i wysłanych e- maili...

Pochwal się Misiek, że masz też pisemną zgodę zarządcy drogi na przejazd trasą z zakazem ruchu, co również wymagało korespądencji.

Odnośnik do komentarza

Doszło dzisiaj pismo z Powiatowego Zarządu Dróg w Kielcach. Mamy pozwolenie na wjazd drogą nr 0324T Huta Szklana - Święty Krzyż wydaną dla 10-ciu jednośladów. 

Przy zachowaniu szczególnej ostrożności będziemy mogli więc wjechać na samą górę i zaparkować w wyznaczonych miejscach.

Odnośnik do komentarza

Już za 23 dni mamy wyjazd.

Uczulam więc by zrobić przeglądy swoich jednośladów... co by potem nie było niespodzianek. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, Kajetanek napisał:

Czy za późno:(

Majeranku :) Dostosujemy się abyś był wypoczęty ;) 

10ta będzie si ...

Odnośnik do komentarza

Dzięki ale tu niespodzianka bo się okazało że będę miał wolne!jump a więc godzina jest obojętna.

Odnośnik do komentarza

Liczna ekipa się szykuje. !scooter!scooter!scooter

 

Wyjeżdżamy podzieleni na trzy grupy:

- niedziela 27 maj

- czwartek 31 maj

- piątek 1 czerwiec

Pytanie do grupy czwartkowej: czy macie ochotę polecieć z nami w piątek po śniadaniu do Kielc i Chęcin.? 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kris02 napisał:

Zależy czy będzie moc !OKK

Aaaa... to już w czwartkowy wieczór trzeba wybrać to: :drunk: lub to: !scooter!scooter

 

 

A będzie chyba jedno wolne miejsce do zwiedzenia Jaskiń na Kadzielni. Chyba warto... !YES

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...