Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wielkopolska jedzie na XIV Zlot Burgmanii z wycieczką do Opatowa - 27 maja


MISIEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 191
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • MISIEK

    51

  • dziadzia

    35

  • SzymonSeptic

    22

  • kris02

    13

Do punktów zwiedzania zapomniałem dopisać Sandomierza... 

W następny weekend dodam wstępny program wycieczki z rozpisanymi trasami na każdy dzień.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, MISIEK napisał:

Co do listy chętnych... to już dziś można ją uznać wstępnie za zamkniętą...

Też tak myślę, bo jak by ktoś chciał to chociaż by dał znać że rozważa taki wyjazd.

Odnośnik do komentarza

Gitara, widzę jedenastu chętnych :D. To spora grupa.

 

Syn by chętnie pojechał, ale stwierdza, że na 125 to tylko w koło komina, a w trasę to mocy za mało.

 

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, 1912michał napisał:

Gitara, widzę jedenastu chętnych :D. To spora grupa.

No, motyla noga, przeglądam ten wątek i nie mogę się doliczyć, w spisie jest 10 osób, kto nie został ujęty?

Odnośnik do komentarza

Jest taki jeden, co mu opony do jazdy się palą, ale nie wie czy jego pojazd da radę :D.  Jerzy faktycznie w spisie jest 10 osób,  ale ja liczę się za dwóch przy mojej masie :D.

Odnośnik do komentarza

Jaskinia Raj - potrzebna rezerwacja dużo wcześniej na konkretny dzień i godzinę. Zwiedzanie na spontan to się nie uda. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, megamix napisał:

Jaskinia Raj - potrzebna rezerwacja dużo wcześniej na konkretny dzień i godzinę. Zwiedzanie na spontan to się nie uda. 

Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Być w tym rejonie i nie "zrobić" pętli Bieszczadzkiej z Soliną ?? :Jumpy:

Zmieniajcie harmonogram :) -polecam 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, SzymonSeptic napisał:

Być w tym rejonie i nie "zrobić" pętli Bieszczadzkiej z Soliną ?? :Jumpy:

Zmieniajcie harmonogram :) -polecam 

Polecimy jeszcze raz i to z tobą już hi hi

33 minuty temu, 1912michał napisał:

Kawał dobrego opracowania trasy. Mam tylko nadzieję, że nic mi nie przeszkodzi w tym wyjeździe. 

Ty w ogóle sobie tak nie żartuj!!!!

7 godzin temu, MISIEK napisał:

. tylko jak my się z tym wszystkim wyrobimy, ??

Wszystko okaże się ile jest od punktu do punktu trasy ile czasu to zajmie,  przecież nie musimy latać na wariata, możemy zostawić cóś na przyszły rok w drodzę na pętle Bieszczadzką hi hi 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
8 minut temu, dziadzia napisał:

Polecimy jeszcze raz i to z tobą już hi hi

Chętnie z Wami tam pojadę ale nie 2 dni przed burgmanią i tydzień przed Alpami,niestety nie dam rady ........Ale na inne terminy się piszę bardzo chętnie.....

Takie bieszczady plus Słowacja 5-7 dni -miodzio :) 

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, dziadzia napisał:

Ty w ogóle sobie tak nie żartuj!!!!

Wszystko okaże się ile jest od punktu do punktu trasy ile czasu to zajmie,  przecież nie musimy latać na wariata, możemy zostawić cóś na przyszły rok w drodzę na pętle Bieszczadzką hi hi 

Skąd ja mogę wiedzieć czy dożyję ;). Lub wie jakie lich się przypęta. Jestem już przyzwyczajony do ekstremalnych zmian w planach, życiowych. Z tego powodu również jak planujemy wczasy to na ostatnią godzinę, a i tak potrafimy po drodze zmienić lokalizację. Jacku tak mi łatwiej gdzieś wyjechać jak planować pół roku na przód, albo jeszcze lepiej jak wyjazdy są zaplanowane na rok wcześniej i z góry opłacone.

Odnośnik do komentarza
Dnia 10.02.2018 o 23:19, 1912michał napisał:

Skąd ja mogę wiedzieć czy dożyję ;). Lub wie jakie lich się przypęta. Jestem już przyzwyczajony do ekstremalnych zmian w planach, życiowych.

MichU... nie wywołuj wilka z lasu, tylko planuj ten wyjazd.! Zaklep wolne na te dni i dbaj o zdrowie i przede wszystkim o obojczyk. 

 

Kolejną osobą która została dopisana do listy jest Navigator.

Wspólnie utworzyliśmy powyższą mapkę atrakcji do zwiedzania.  

W przyszłym tygodniu usiądziemy do szczegółów wycieczki: podzielimy trasy, sprawdzimy godziny zwiedzania oraz podliczymy wstępne koszty. 

Odnośnik do komentarza

Czy próbowaliście rezerwować jaskinię Raj, bo z tego co widzę dla 11 osób w terminie w którym tam będziemy miejsc już nie ma. Z tego co widzę, w tej chwili to jest tylko opcja podzielenia się na dwie grupy na godz 10:30 i 11:45 w dniu 29.05.2018. Na wejście grupowe jest nas za mało - musi być min 15 osób

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
39 minut temu, JER2Y napisał:

Na wejście grupowe jest nas za mało - musi być min 15 osób

Nie ważne ile osób. Ważne ile biletów kupicie. Często kupowałem więcej biletów niż nas było bo i tak się opłaca. 

Odnośnik do komentarza

Tak w ogóle to się jeszcze zastanawiamy, czy nie odpuścimy zwiedzania Jaskini. Okolice Kielc przeznaczamy na czwartek w czasie dojazdu na zlot Burgmanii. Jeśli czas pozwoli to zwiedzamy, jeśli nie, to odpuścimy... 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...