Skocz do zawartości
Forum Burgmania

FIFA World Cup Russia 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Francja- Argentyna 2:1,

Urugwaj- Portugalia 1:2,

Hiszpania- Rosja 2:0,

Chorwacja- Dania 1:0,

Brazylia- Meksyk 1:0,

Belgia- Japonia 1:0,

Szwecja- Szwajcaria 2:0,

Kolumbia- Anglia 0:3

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piootr

    28

  • dr.big

    19

  • EndriuBis

    13

  • SlawoyAMD

    11

  • Klubowicze

W ubiegłą niedzielę Lewandowski, wczoraj Messi i Ronaldo, a dziś cała gwiazdorska La Roja. Czy w poniedziałek pożegnamy Neymara ?

Czy te Mistrzostwa to kryzys tytanów piłki czy lenistwo sytych kotów ? Od dziś trzymam kciuki za gospodarzy tego turnieju. Mam sentyment do trenera. Powodzenia Stasiu.

f29045fbc80316105e3c08962b6435d3.jpg

 

I jeszcze na wesoło.
Po prawej Dmitrij Miedwiediew, po lewej Król Hiszpanii Filip, a w środku Ryszard Ochódzki
f53dfec755f128fde02ab512b10d8530.jpg

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Piootr napisał:

W ubiegłą niedzielę Lewandowski, wczoraj Messi i Ronaldo, a dziś cała gwiazdorska La Roja. Czy w poniedziałek pożegnamy Neymara ?

Zapomniałeś jeszcze o Salahu i reprezentacji DE  :) .    Nic do Rosjan nie mam, ale po ostatnim meczu z Portugalią stawiam na Urugwaj :) 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak, zgadza się. Niemcy wielcy przegrani. Dziś na przekór wielu kibicuję Meksykowi. Postawili się w pierwszym swoim meczu na tych mistrzostwach Argentynie, może Brazylii też poradzą. Fajnie wyglada też młody zespół Anglii z ich kapitanem Harry Kaen’em. Po składzie Belgii też możemy oczekiwać dobrej piłki.

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dziś na przekór wielu kibicuję Meksykowi. Postawili się w pierwszym swoim meczu na tych mistrzostwach Argentynie
 

Nie Argentynie, a wspomnianym wyżej Mistrzom Świata Niemcom, oczywiście.
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Columbia - Anglia... Chyba jeden z najładniejszych meczów tych mistrzostw... Napięcie do końca. Jestem za Kolumbią :P 

Odnośnik do komentarza

E tam,  bez przesady - dramatyczny może i tak. ale ładny ?  Chwilami przypominał wrestling :)  zobaczymy co pokażą w dogrywce. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Columbia - Anglia... Chyba jeden z najładniejszych meczów tych mistrzostw... Napięcie do końca. Jestem za Kolumbią  

Trudno mówić o pięknie w tej dyscyplinie sportu, przecież to nie gimnastyka artystyczna. Mecz brzydki, pełen walki fizycznej zakończony losowaniem (karne).
Jak dla mnie najlepszy dotychczas mecz to Francja - Argentyna
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Troszkę na wesoło o naszej reprezentacji w koszulkach Chorwacji ?. Mi najbardziej przypadł do gustu Atmosferič

1dca991eab32af8f083165f24eddb64c.jpg

72bf24449e043cfcf501017f053f0175.jpg

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Nietypowo i odważnie  ... Croatia- World Champion...
No i niewiele zabrakło :)
MŚ zakończone, gratulacje dla Francji, szkoda Chorwatów ale dla nich też gratulacje za wielką i piękną walkę :)
Odnośnik do komentarza

Było i się skończyło :)   Ale mecz finałowy - nawet fajny.     Jak by nie było remis :)  Mandżukić  strzelił 2 bramki :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dla mnie najlepszym podsumowaniem tych Mistrzostw jest to zdjęcie. Wspaniały dzieciak. Kariera przed nim, a czapką może przykryć wielkich Ronaldo i Messiego.
MBAPPE tout le meilleur !
c60a5341c9ad0c69bbdb5e4a211bc330.jpg

Koleje to piękne ujęcie Prezydent Chorwacji i Prezydenta Francji. Nagroda główna „Złoty Parasol” dla W.Putina :-(
c812c3c521d462e45f0eacaa061c5fc0.jpg

Niepohamowana radość Prezydenta Francji ...
314c7a13483c66373d73f71012131661.jpg

Król strzelców Mistrzostw Świata z 6 golami na koncie Anglik Harry Kane
a3da331f1334b2125de5bade5305196c.jpg

I jeszcze na koniec, wielce wymowne zdjęcie.
02260c50a5330c5f965344b042caeab2.jpg

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Piootr napisał:

Dla mnie najlepszym podsumowaniem tych Mistrzostw jest to zdjęcie. Wspaniały dzieciak. Kariera przed nim, a czapką może przykryć wielkich Ronaldo i Messiego.
MBAPPE tout le meilleur !
c60a5341c9ad0c69bbdb5e4a211bc330.jpg

Pożyjemy zobaczymy.   Już nie jeden taki młokos źle skończył, bu mu kasa i popularność zaszkodziła. Jak będzie dalej pracował i się rozwijał to i owszem - za parę lat coś z niego będzie, ale na razie do Ronaldo czy Messiego jednak bym go nie porównywał. Nawet do naszego Lewandowskiego trudno się odnieść. Niech pokaże to co na mistrzostwach przez 2 - 3 najbliższe sezony, wtedy pogadamy. :) 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie wiem czy jesteś kibicem piłki nożnej tylko na czas wielkich imprez czy na co dzień pasjonujesz się tą dyscypliną sportu. Tak się składa, że ja od kilku lat obserwuję rozwój tego piłkarza i widzę w nim ogromny postęp. Swoją pierwszą bramkę w najwyższej klasie rozgrywkowej Francji -Ligue 1 zdobył ... 20 lutego 2016. Jeszcze niedawno grał w Mistrzowskim (Mistrz Francji 2016/17) zespole AS Monaco, przypomnę, że w jednej drużynie z naszym internacjonałem Kamilem Glikiem, by przenieść się za niebotyczną kwotę 180 mln € do Paris Saint Germain i powtórzyć ten wyczyn z nowymi kolegami. Oprócz tego Kylian MBAPPE ma na swoim koncie Puchar Ligi Francuskiej.
Daleki jestem od wszelkiego rodzaju proroctw, ale jak na swój wiek -19 lat, chłopak ten ma już tak wiele tytułów, a jego gra jest dla mnie kwintesencją piękna piłki nożnej. Kibicuję mu gorąco i trzymam kciuki, aby żaden boiskowy drwal nie wyciął go równo z trawą.
U nas piłkarza w takim wieku jak Kylian uważa się jeszcze za juniora, a 22-24 lata to piłkarz perspektywiczny z potencjałem. Jak widać są na świecie perełki, które w wieku 19 lat sięgają po najwyższe światowe trofea.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak, zgadzam się, że Griezman zrobił spektakularnego „Neymara” i wynik wypaczony. Ja w takim razie stawiam pytanie. Po jaką cholerę był VAR ?

EDIT: Rolling Neymar

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...