Skocz do zawartości
Forum Burgmania

FIFA World Cup Russia 2018


Rekomendowane odpowiedzi

To oni aż 4 lata szykowali się do tego aktu :blink: ? Bo jeśli to faktycznie były jakieś długoterminowe przygotowania, to tym gorzej. Chyba lepiej jakby się skrzyknęli z biegu na miesiąc przed imprezą... Mniejsza siara.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piootr

    28

  • dr.big

    19

  • EndriuBis

    13

  • SlawoyAMD

    11

No to jesze ja, jeszcze ja, powiem tak Zagrali jak nigdy a przegrali jak zawsze.

I jeszcze jedno ; wiecie z kim się nasza reprezentacja spotka w 1/8 finału? Z kibicami na Okęciu !!!

833265C4-60EC-4A8F-8275-E0A209D29655.jpeg

Odnośnik do komentarza

Przecież pojadą na w pełni zasłużone wakacje. W końcu takie przygotowania to trud ponadprzeciętny. Ile terminów PR trzeba ogarnąć.

KAWktkqTURBXy9lMDE2NjEwZmE1Mjk1ZjdlYmMyOWE1NGEzYzc4MWEyYS5qcGVnkpUCzQPAAMLDlQIAzQPAwsM.jpg

Nie zgadzam się z tym porównaniem. To nie jest dobre... Gessler jest za powabna.

OcpktkqTURBXy81YjA4NjliMWNlMzkxNjQ4NzBkZWZhYTQzNzRhN2RmZS5qcGVnkpUCzQPAAMLDlQIAzQPAwsM.jpg

Pytanie: było 11 parówek czy więcej ;) ?

23kktkqTURBXy81NjBiYmY5M2Y2YjQ0NjEwZGM1ODNhNjMyNWQ3NDZiZS5qcGVnkpUCzQPAAMLDlQIAzQPAwsM.jpg

Przegrali co tylko było możliwe, zainkasowali na wyjazdy wakacyjne, a i tak się z kibiców po cichu śmieją... No i gdzie tu sprawiedliwość?

 

Ale jeden pozytywny efekt jest i o nim zapominamy ... za 4 lata z dużym prawdopodobieństwem będzie lepie!w00t :lol: ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Straszne jest tylko to, że wczoraj już wszystko określiłem, co dziś pisze o nich prasa. Co prawda mecz z Litwą trochę mnie zmylił i pomyślałem, że faktycznie gra zaczyna się nam układać, podania prostopadłe trafiają i ma je kto odebrać... Tylko że tam nie było elementu ostrego presingu przez Litwinów, a tu wystarczyło tylko przycisnąć atak i nasi się gubili, jak dzieci. 

Cytat z opinii w sieci..."Zlali nas Afrykańczycy, teraz Latynosi jeszcze tylko baty od Azjatów i mamy międzykontynentalny wpiexxxl skompletowany"

Odnośnik do komentarza

Już znaleźli wymówkę, cytat Lewandowskiego: "Kiedy mówiłem do dziennikarzy, że to najcięższa grupa na mistrzostwach, to nie chcieliście słuchać..."

Hahaha, to chcieli trafić na Pigmejów, czy bardziej na Etrusków?

 

PS. Łaskawie obejrzę wysiłki tych parówczaków w meczu z Japonią. Z tego co widziałem, to Japsy naprawdę dobrze grają, z werwą. Te połamane mumie znowu wtopią jak nic. Będzie się z czego pośmiać, no ale w końcu nie mają przecież nic innego do zaprezentowania. Loża Szyderców welcome ;) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Taki mem ostatnio rzucił mi się w oczy. I co ciekawe zgadzam się ze słowami Sir Alexa F. Ileż to razy człowiek musiał się z wkurzać z powodu niepowodzeń ulubionej drużyny klubowej. Czas goi rany, a takie sytuacje uodparniają. Chętnie wspomnę ten wątek i zacytuje wasze wypowiedzi wtedy gdy repra znów zacznie nas cieszyć swoją grą. Głowy do góry moi mili. Balonik został napompowany do granic możliwości i pękł.
d339450eae6ffe1c0c7a4d3190b58423.jpg

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Piootr napisał:

(...) i zacytuje wasze wypowiedzi wtedy gdy repra znów zacznie nas cieszyć swoją grą. (...)

Bardzo lubię optymistów :) , ale akurat w tym przypadku lepiej być realistą :lol: ... 

 

PS. A tu nawet pesymista znajdzie potwierdzenie, albo nawet się ucieszy, ale z tą uciechą pesymisty to naprawdę mało prawdopodobne :P ...

Edit: Kurtka, aż ta piłka nożna zaczyna mi się podobać. Ubaw po pachy !w00t . Zostaję fanem. Z Loży Sz...

Odnośnik do komentarza

Nie będę ich bronił, ale zagrali jak umieli, a że nie umieją grać to wszyscy widzieliśmy. Cóż nie tylko w sporcie padamy na pysk, może warto się zastanowić dlaczego tak się dzieje ?.

Odnośnik do komentarza

Hahaha, chyba jeszcze z zawiązanymi oczami, w sześciu i bez bramkarza :P ... I strzelą sobie samobója- wtedy będzie te 1:2 !V...

 

Edit: Znalezione w necie: "Każdy z narodowych zespołów, który zagra w Rosji, otrzyma do podziału co najmniej 8 mln dol. Taką "kwotę gwarantowaną" do podziału otrzyma właśnie reprezentacja Polski."

 

No to ja się pytam: za co ;) ??? Za parówki???

Odnośnik do komentarza

Ja obstawiam 2:0 dla Naszych, zobaczycie :D, ogarną się tylko po nie w czasie, ale się ogarną :thumbsup:. To ich ostatnia szansa, inaczej wracają pieszo :rolleyes: .

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj "latam", podobno Korea wykopsała Niemców !w00t ? Paczam coś na telefonie?

 

Edit: Loża Szyderców: Hahahaha, faktycznie, co za gamonie :P . Dobrze im to zrobi. Tacy "Mistrzowie Swiata" jak z koziej dupy trąba...

 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, dr.big napisał:

podobno Korea wykopsała Niemców !w00t ? Paczam coś na telefonie?

Dokładnie big-u niespotykana sensacja mistrzowie świata na ostatnim miejscu w grupie i PA PA do domku :blink:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Słyszałem dziś na dzielni śpiewy : Auf Wiedersehen,  Auf Wiedersehen, Deutschland, Deutschland  Auf Wiedersehen. Przynajmniej nasi kopacze wrócą w doborowym towarzystwie. Żadne to pocieszenie oczywiście. Cały czas odnosiłem wrażenie, że Niemcom brakowało Lewandowskiego w ataku, a nam jego kolegów z Bayernu na skrzydłach.

c1f2eb3f998823ea582cc6999ff0709c.jpg

Odnośnik do komentarza

Dziwię się, że są jeszcze ludzie, którzy umożliwilają takim niemieckim cieniakom wieeelomilionowe gaże. Niczym zbytnio nie ryzykują (za wyjątkiem zburzonej fryzury ;) ), niczego nadzwyczajnego nie pokazują,, umiejętności to raczej medialne głównie. Chyba na zasadzie: "chleba i igrzysk" to funkcjonuje :) .

No ale coś pokroju "Kiepskich" w TV też jakoś od lat w każdym kraju nadają i ktoś się tym pewnie nawet pasjonuje ;) ...

 

PL - JPN już typowałem,

Senegal - Kolumbia 1:2,

Anglia - Belgia 3:1,

Panama - Tunezja 0:2.

O wynikach meczów przeczytam w necie. To tyle na dziś ;) ...

 

Edit: Co do tego "jednego samolotu" Ciekawe czy zdecydują się na LOT czy Lufthansę :kicking2: ...a może obu drużynom  jakiś rządowy podstawią? I tak byłby to "rejs wygwizdanych gamoni" !w00t ... 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Uzupełniam:

 Polska - Japonia 2-1 optymistycznie już typowałam dla przypomnienia :) ,

Senegal - Kolumbia 1:1,

Anglia - Belgia 2:1,

Panama - Tunezja 0:1.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, dr.big napisał:

Dziwię się, że są jeszcze ludzie, którzy umożliwilają takim niemieckim cieniakom wieeelomilionowe gaże.........

Nie mam nic przeciwko aby takie gaże płacili "naszym cieniakom" jak będą regularnie co roku dochodzili do półfinałów Ligii Mistrzów. Niemcy dochodzą spokojnie, a raz na jakiś czas dwie drużyny z Bundesligi grają nawet w finale. :)  O przynajmniej jednej gwiazdce nad orzełkiem to możemy tylko pomarzyć, a ile jest na "czarną wroną" ?? :) 

Anglia - Belgia 2:2,   Panama - Tunezja 1:1.

Odnośnik do komentarza

 

Dnia 25.06.2018 o 18:03, dr.big napisał:

otrzyma do podziału co najmniej 8 mln dol. Taką "kwotę gwarantowaną" do podziału otrzyma właśnie reprezentacja Polski."

To po co grać, jak za samą obecność płacą :D.

 

A...........  trzeba dodać, że grali pięknie, szczególnie ostatnie 10 minut :D. Taka walka to i się podoba piłka chodziła jak po sznurku, obie drużyny szybko zrozumieli, ze po co biegać jak jedni dzielą 8 milionów, a drudzy jeszcze sobie pobiegają w kilku innych meczach. Pocieszające jest to, ze powrót nasi maja tańszy jak liczono na początku, podobno Niemcy ich wezmą na swój pokład samolotu i zrzucą nad Polską po drodze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...