Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grudzień 2017 w Zachodniopomorskiem


Rzelu

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie kantos gratuluję zakupu w końcu się dogadałes gratuluję jeszcze raz no i myślę że w pierwszych dniach wiosny bedzie prawko kat.A

Odnośnik do komentarza
Nareszcie kantos gratuluję zakupu w końcu się dogadałes gratuluję jeszcze raz no i myślę że w pierwszych dniach wiosny bedzie prawko kat.A
Dziękuję bardzo.
Taki jest plan

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wow... Kolejna Integra w klubie :) To model 700 czy 750, bo od frontu nie widać, a interesują mnie te boczne deflektorki... Szukałem w akcesoriach, ale coś nie mogę się dokopać dla 750-ki...

Odnośnik do komentarza
Wow... Kolejna Integra w klubie  To model 700 czy 750, bo od frontu nie widać, a interesują mnie te boczne deflektorki... Szukałem w akcesoriach, ale coś nie mogę się dokopać dla 750-ki...
To 700.
A co do deflektorków to przypomnij się po weekendzie to sprawdzę czy są bo wydaje mi się że widziałem w akcesoriach na stronie

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Integra jest fajna :) Dzięki romeo1971 przekonałem się o tym. Miałem okazję przetestować go zarówno w mieście, jak i w dłuższej trasie. Na prawdę super się tym lata. Zrobiła na mnie jak najbardziej pozytywne wrażenie. Baaardzo podoba mi się praca skrzyni biegów, jest to zupełnie co innego jak CVT. Bardzo mi to pasuje. Podczas dłuższej jazdy jednak zdecydowanie bardziej bolą 4 litery w porównaniu z Burkiem, ale na miasto za to jest bardzo konkurencyjna. Świetny zakup bez wątpienia. Jeden z lepszych obecnie dostępnych sprzętów. Aż nie wierzę w to co piszę ;)  Jak dla mnie jest za mały, bo jestem wysoki i mam dłuuugie nogi i nie podoba mi się z wyglądu (bardzo delikatnie mówiąc), ale o gustach się nie dyskutuje. Ogólnie jednak uważam Integrę za na prawdę super udany sprzęcik :) 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Łukasz, gratulacje, w końcu ją masz. Cieszę się razem z Tobą, z Twojego nowego zakupu. Super sprzęt. Jak widać GZ staje się potęga ZIntegrowanych wśród wszystkich regionów Burgmanii. Mamy już pięć, a nawet chyba sześć (licząc kolegę, który kupił białą Integrę od Romana) tych maxiskuterów w zachodniopomorskim. Wygląda na to, że aktualnie Integra to najpopularniejszy skuter w GZ.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja bym ten "Scooter" na samym dole przygarnął ze skrzynią DCT :lol:, a jeszcze w tym czerwono-czarnym malowaniu bajeczka :wub:

Integra to takie dziwne ustrojstwo, które ktoś cwanie wymyślił. To pojazd, który przy pierwszym kontakcie (próbne jazdy 700-ką na Burgmanii), wywołał u mnie mieszane uczucia. Z jednej strony nie podobała mi się lekka, motocyklowa linia tyłu (i nadal nie podoba, więc u mnie będzie jeździć w komplecie kufrów), z drugiej strony dziwne odgłosy pracy skrzyni (chrupanie między nogami) też jakoś rozpraszało uwagę (700-ka jakby mocniej hałasowała przy zmianie biegów, ale może to wrażenie)... Za to kiedy wypadłem na trasę i wrzuciła się szóstka, a z rury słychać było tylko powolne, basowe puch, puch, pomyślałem, że tak to mógłbym podróżować po świecie... To świetny przykład na powiedzenie "nigdy nie mów nigdy" :D 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Urbi napisał:

Sławku, ale ten czerwony na dole to na pewno nie jest „skuter”..

Wojtku skuter to to nie jest, masz racje ale mie tak samo jak Sławkowi się cholernie podoba, i te cholernie to tak delikatuśnie powiedziane!!! Ale w moim przypadku to „nie dla psa kiełbasa” goldasy są piękne! ale mają jedną ogromną wadę - są za drogie hi hi:P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
23 minuty temu, Urbi napisał:

Sławku, ale ten czerwony na dole to na pewno nie jest „skuter”..

 

No wiem doskonale, stąd cudzysłów przy "scooter"... Niemniej z automatem to już niemal skuterowa bajka :)  Rzadko motocykl podoba mi się od A do Z, a tu styliści przeszli samych siebie...

Odnośnik do komentarza

ma dwa koła jak skuter i kierownicę jak skuter a nawet siedzenie jak skuter- Wojtek nie czepiaj się. Skuter i już (mówiąc Arturem skuter i ch..)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A widzieliście najnowszy skuter Hondy...???

7772cc9bb93ec788336efd9ffce77efd.jpg

To oczywiście jakiś prototyp, ale mi osobiście bardzo podoba się to nowe cudeńko Hondy...

Odnośnik do komentarza
to mi przypomina pojazd z jakiegoś konkretnego filmu SF, kurcze, teraz będzie mnie gnębiło, ale na bank coś podobnego już było
Japończycy a szczególnie Toyota i Honda od jakiegoś czasu kombinują z pojazdami do osobistego przemieszczania się.
Sporo wyszło już pojazdów koncepcyjnych, będących połączeniem jeżdżącego fotela, motocykla, robota i kto wie czego jeszcze.
Może to przyszłość miejskiej motoryzacji?
Nam do tego daleko bo u nas na wschodzie trzeba mieć duże auto że ten ch... sąsiad wiedział z kim ma doczynienia.
Ale w zatłoczonych metropoliach wożenie w aucie powietrza nie jest mile widziane i drogo kosztuje ( duze podatki, chorendalnie drogie i ciężko dostępne miejsca parkingowe)
Stąd pewnie poszukiwania czegoś co teraz wydaje się dziwadlem a wkrótce może być popularne jak telefon komórkowy

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...