Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grudzień 2017 w Zachodniopomorskiem


Rzelu

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro nasz kolega Elvis przebywa prawdopodobnie gdzieś poza zasięgiem

 

elvis lives_4c6e15df7e0c1_hires.jpg

Wszystkim Koleżankom i Kolegom z GZ życzę ciepłego grudnia, a w dni niejezdne wolnego czasu aby w ramach zimowej opieki pochylić się nad swoimi maszynami i zajrzeć tu i ówdzie...

remont.jpg

Odnośnik do komentarza

Wstęp występem a ja wczoraj przeszedłem Koło pleciugi nie było z kim pogadać więc podszedłem do Galaxy powiem wam nie zapomniany spotttt..!!

Odnośnik do komentarza
Wstęp występem a ja wczoraj przeszedłem Koło pleciugi nie było z kim pogadać więc podszedłem do Galaxy powiem wam nie zapomniany spotttt..!!
Bo wszyscy jeździli a ty chodzisz

Jutro Moto Mikołaje parada i ognicho ja tylko niestety do 14 i do pracy ktoś jeszcze bedzie ?

Odnośnik do komentarza

        To prawda jak Jacek coś powie to człowiek przycupnie na chwilę i pomyśli,  Muszę też przyznać iż Elvisowi też te kolejne miesiące wychodziły przyzwoicie znaczy Kolega zaczyna wyśmienicie, nie piszę o kończeniu gdyż to sprawa małżonki. A może chłopaki się dogadały między sobą i jeden ogarnie parzyste a drugi nie. Panowie odwalacie kawał dobrej roboty, zwanej tu i ówdzie czarną.

Grudzień, nie liczę że będzie ciepło ale jak wyschną ulice trza będzie kręcić, do póty solo nie sypną .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
22 godziny temu, romeo1971 napisał:

(...)

Jutro Moto Mikołaje parada i ognicho ja tylko niestety do 14 i do pracy ktoś jeszcze bedzie ?

Wielka szkoda, że słowa Romka pozostały bez odzewu na forum, a w efekcie na Motomikolajach sporo było osób z GZ. Ech... :mellow:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Widziałem Motołajów dziś w Szczecinie, niestety musiałem pędzić na wymianę szyby w Smarcie, więc odbiłem na Kaliny... Sporo motocyklistów jechało na zbiórkę.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja też dziś mijałem motocyklistę, na Mieszka I, w stroju Mikołaja i wtedy przypomniałem sobie o dzisiejszej akcji Moto Mikołaje, ale nie ukrywam, że po spojrzeniu na wskazania temperatury zewnętrznej, siedząc w ciepłym samochodzie, pomyślałem sobie, ma zacięcie...
Podziwiam Was z pewną dozą zdziwienia - Tych, którzy jeszcze jeżdżą i pojechali dziś na tę akcje, że Wam się chce przy 2-3*C jeździć na motocyklach...???
Dla mnie przyjemność z jazdy na 2oo, skończyła się kiedy temperatura spadła poniżej 12*C i teraz czekam na przyjście wiosny.

Odnośnik do komentarza
Ja też dziś mijałem motocyklistę, na Mieszka I, w stroju Mikołaja i wtedy przypomniałem sobie o dzisiejszej akcji Moto Mikołaje, ale nie ukrywam, że po spojrzeniu na wskazania temperatury zewnętrznej, siedząc w ciepłym samochodzie, pomyślałem sobie, ma zacięcie...
Podziwiam Was z pewną dozą zdziwienia - Tych, którzy jeszcze jeżdżą i pojechali dziś na tę akcje, że Wam się chce przy 2-3*C jeździć na motocyklach...???
Dla mnie przyjemność z jazdy na 2oo, skończyła się kiedy temperatura spadła poniżej 12*C i teraz czekam na przyjście wiosny.


Dla mnie przyjemność z jazdy jest zawsze
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
39 minut temu, romeo1971 napisał:

Dla mnie przyjemność z jazdy jest zawsze emoji4.pngemoji4.png

I ja też tak myślę.

Odnośnik do komentarza
Dla mnie przyjemność z jazdy jest zawsze
Potwierdzam! Widziałem dziś na własne oczy
Romeo jeszcze raz dziękuję za cenne uwagi i poświęcony czas. ?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, ArtCho napisał:

Wielka szkoda, że słowa Romka pozostały bez odzewu na forum, a w efekcie na Motomikolajach sporo było osób z GZ. Ech... :mellow:

Dokładnie to samo pomyślałem. Myślę, że jak każdy kto jednak się zjawił odpisał by Romkowi tu na forum wcześniej, to więcej osób by się zdecydowało, a tak, wyszło jak zwykle. Bardzo podobna sytuacja co wtedy z ogniskiem...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, burgifan napisał:

Dokładnie to samo pomyślałem. Myślę, że jak każdy kto jednak się zjawił odpisał by Romkowi tu na forum wcześniej, to więcej osób by się zdecydowało, a tak, wyszło jak zwykle. Bardzo podobna sytuacja co wtedy z ogniskiem...

Ja się zdecydowałem przed 11-tą i nie wiem o co chodzi z waszymi wpisami wszyscy czekają jak zwykle na jakiś ruch ale sami nic nie robią w tym kierunku i jeszcze robicie z tego problem.

 

A tak poważnie pierwszy raz jechałem w takiej imprezie i na pewno znów pojadę, tylu kierowców puszek uśmiechniętych na widok motocyklistów nigdy wcześniej nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

U nas Motołaje są dziś, niestety ja w robocie na dniówce... Mam nadzieję, że frekwencja dopisała, bo teraz pada śnieg...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...