Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kymco Xciting S400 MY2018


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Nowa odsłona Xcitinga 400 o oznaczeniu "S"

Nowe zegary, karoseria po mocnym retuszu, nowe światła LED, komunikacja Noodoe, regulowana szyba i... a zresztą zobaczcie sami !OKK

 

Odnośnik do komentarza

Jak nie przegną z ceną (mało prawdopodobne), to Kymco tym modelem pozamiata rynek. Poprawili wszystko to, co nie podobało mi się w dotychczasowym xcitingu:)

Dla mnie rewelacja.

Odnośnik do komentarza

Trzeba to wyraźnie napisać że jest piękny ale mam dziwne wrażenie jakbym nie wiedział że to Kymco że to reklama Xmaxa. Nowe modele kymkaczy dosłownie skóra ściągnięta z Yamahy plus dodane pare wodotrysków. Szczerze mówiąc nie mam nic przciwko konkurencja tylko nam konsumentom dobrze robi.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Noooo... Ładne cacko.! 

Hmm... Też nam takie wrażenie że projektanci z Kwang Yang Motor Co zapatrzeli się na maxi- skutery Yamahy.  Ale przyznam, że to właśnie oni wyciągnęli wnioski i wizualnie pobili T-Maxa.

Kymco zaczyna zaskakiwać.!

Hee... Kto wie, może jeszcze doczekamy się dużego kanapowca, następcę My Roada 700

Odnośnik do komentarza

Trzeba przyznać jest fajny.
Kymco zrobiło duuuży krok do przodu. I wydaje mi się, że wyprzedziło konkurencje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Powiem, że z wyglądu... ZAJEBISTY. Szkoda, że nie wygospodarowali jak w X-Max 400 schowka na dwa kaski. Od tej Yamahy będzie tez pewnie około 5 tys. tańszy.

Wysłane z mojego FRD-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem lifting Xcitinga bardzo upodobnił go do AK-cza. Oczywiście wizualnie bardzo na plus, bo np. zegary sprzed liftu no co tu dużo pisać - dobrze że je zmienili :D

Chociaż są rzeczy których dobrze że nie ruszyli (lusterka). Wizualnie bardzo ładny

Odnośnik do komentarza

Może zegary przedliftowe nie grzeszą urodą, ale dały się ogarnąć szybkim rzutem oka. Przy Noodoe tak łatwo nie będzie. Ja tylko żałuję, że schowek pod kanapą praktycznie taki sam. X-max udowodnił, że da się w tej klasie zrobić większy.

Odnośnik do komentarza

Z tymi zegarami to rzeczywiście możesz mieć rację, ale to nowe "ładniejsiejsze". Schowek ciężko będzie powiększyć, przecież to dalej sprawdzony i bezawaryjny Xciting, który przeszedł tylko lifting. Chociaż to by było do zrobienia, gdyby przerzucić w inne miejsce akumulator, który znajduje się pod siedzeniem kierownika :D. Cieszy mnie również fakt że kierownik w dalszym ciągu może wyciągnąć swobodnie nogi do przodu co w przypadku Maxi wcale nie jest takie oczywiste.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Taka świeża prezentacja nowego XC 400

Produkcja nowego modelu rusza w maju 2018 r. Miejmy nadzieję, że zaraz po tym pojawi się w PL.

Odnośnik do komentarza

Ops...to mnie Prezes zmartwiłeś. Pomorskie rusza w połowie czerwca do Toskanii. Mogę  przed wyjazdem nie zdążyć go przytulić :wacko:. Trzeba kombinować plan awaryjny.

Odnośnik do komentarza

Rozmawiałem z importerem na ten rok nie zamówili i nie zamówią nowego Xciting s "bo nie chcą sobie robić konkurencji (stary model) i poczekają jak się sprawdzi we Włoszech"

Odnośnik do komentarza

Tylko tak patrząc na te filmiki, to jak ktoś ma 188 cm wzrostu to może zapomnieć o oparciu nóg w pozycji wyciągniętej, żeby nie zawadzać kolanami o kierownicę i jazda tylko w pozycji "sedesowej"... Chociaż nowego Downtowna 350 trochę im się udało poprawić pod tym względem bo Downtown 300 był tragiczny.

Odnośnik do komentarza

Szkoda, wystarczy przecenić obecnego Xc i klient sam zadecyduje którego chce kupić. Nie będę czekał kolejne 2 lata.

Taka dziwna polityka, klient pójdzie sobie gdzie indziej i taki finał, siedzą tam tęgie głowy i chyba wiedzą co robią.


Wysłane z iNokia 6210

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...