Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkanie Wigilijno-Noworoczne 2017


Kaktus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • SzymonSeptic

    35

  • Roman67

    26

  • PINKI

    24

  • MISIEK

    20

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1.SzymonSeptic + Dominika

2. Drek + Asia 

3. ZYBEX + Monika

4. Grzegorz, Agnieszka i Amelia

5. JER2Y + Barbara

6. Roman + Agnieszka 

7. Termi_N + Wioletta + Wiktoria

8. Kris + Alina

9. Dziadzia + Ela

10. 1912michał +...... 

11. Kaktus + Aga

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Allleeee ekipa :D 

Dzwoniłem do Bar a Boo na starym rynku,jak Grzesiu mówił , może troszkę lepiej na zdjęciach lokal wygląda.Wstępnie chciałem zarezerwowac dla 30 osób ,więc Pani mi mówi ,że całą salę raczej będziemy mieli.....Prosiła bym złożyl rezerwację przez formularz i tak zrobiłem,będzie się kontaktować ze mną jakaś menagerka.....

Do ustalenia jest czy chcemy miec już przygotowane jakieś przystawki i jedzonko na start i pozniej każdy zamawia sam z karty czy jak.....Jak do mnie zadzwoni dopytam o szczegóły i napiszę.....

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, SzymonSeptic napisał:

Do ustalenia jest czy chcemy miec już przygotowane jakieś przystawki i jedzonko na start i pozniej każdy zamawia sam z karty czy jak.....Jak do mnie zadzwoni dopytam o szczegóły i napiszę.....

Dla mnie i Ulki bez "menu na start".! 

Odnośnik do komentarza

Szymon zrobiłeś kawał dobrej roboty. Już nie mogę się doczekać 16.12 :D

zamiast przystawki 0,7 na stół i jedziemy z kolędami :P

a tak ma poważnie każdy sobie coś zamówi i będzie gitara 

:wine::tabletalk: !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Aby nie było rownież dokonałem rezerwacji ale na Taczaka ( czekamy na potwierdzenie Szymona a jak nie to na Taczaka )

Na poważnie to na wstęp na litra zrzuta kto pije a dalej z


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Do mnie jeszcze nic nie przyszło,ani nikt nie oddzwonił...Jutro zadzwonie i poproszę numer bezpośrednio do menagerki ....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Takie coś przyszło:

"Z przykrością informujemy, że Twoja Rezerwacja w wybranym terminie nie może być zrealizowana."

Jutro tam dzwonię i pytam co jest grane , w razie W oczywiście termin pozostaje bez zmian , najwyżej ogarnie się imprezę w innym lokalu....

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, SzymonSeptic napisał:

Jutro tam dzwonię i pytam co jest grane

Jak to co jest grane... Głęboko mają taką grupę jak my w d... znaczy między pośladkami. Czekają na firmowe imprezy z przytupem, wielką pompą i wielką... kasą... Założę się, że lokal jeszcze nie był zatezerwowany, ale zadzwoniła właśnie jakaś firma... No i SRU... 

Odnośnik do komentarza

Jako że zostałem przywołany do tablicy napiszę jak i co. Temat może być już nie aktualny, ale gdy w niedzielę 12.11 ustalaliśmy z żoną menu na 18-tkę córki w klubie Angello zapytałem o organizację spotkania wigilijnego 15-16 grudnia szefowa miała wolny termin i oznajmiła, że może coś takiego zorganizować. Nic nie mówiłem, bo większość była za centrum a ja nie chciałem nikomu nic narzucać i raczej słaba siła przebicia :)

A po drugie

Moim skromnym zdaniem, jeśli ma to być spotkanie wigilijne to raczej z menu startowym i powiem więcej powinny znaleźć się jakieś potrawy typowo wigilijne (nie koniecznie karp), bo jakoś sobie nie przypominam bym na wigilię jadł pizzę. Oczywiście jest to moja opinia i zdaję sobie sprawę, że większość jest innego zdania. 

 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, roman67 napisał:

z menu startowym i powiem więcej powinny znaleźć się jakieś potrawy typowo wigilijne (nie koniecznie karp

Wigilijno - Noworoczne trzeba połączyć menu :D

Na start idealne.

 

depositphotos_139458170-stock-photo-marinated-herring-cucumber-and-vodka.jpg

Odnośnik do komentarza

Po dzisiejszej burzliwej dyskusji wywołującej niepotrzebne emocje decyzja zapadła, że spotkanie ma się odbyć 16.12.2017r. w http://www.restauracja-gusto.pl/

Wstępne ustalenia:

- start godz. 18-19,

- alkohol we własnym zakresie,

- napoje chłodzące do uzgodnienia własne lub z lokalu,

- szczegółowe menu i koszty jutro.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...