Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkanie Wigilijno-Noworoczne 2017


Kaktus

Rekomendowane odpowiedzi

Musimy znaleźć inne ciekawe miejsce na to spotkanie - 12 jest zajęta . Pani manager nie potrafi sprostać zadaniu. Może znacie jakieś fajne miejsce gdzie by nas godnie ugościli 15 lub 16 grudnia. Wpisujcie propozycje i pomysły na ten wieczór.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • SzymonSeptic

    35

  • Roman67

    26

  • PINKI

    24

  • MISIEK

    20

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Sympatycy
14 godzin temu, roman67 napisał:

Tak jak mówiłem na spotkaniu mam dwie propozycję:

- pierwsza choć dla większości lokalizacja raczej słaba -  http://www.restauracja-gusto.pl/ 

- druga może już trochę lepiej - http://klubangello.pl/imprezy-firmowe-instytucje.php 

Może lokalizacja słaba. ale menu oraz atmosfera bardzo dobra. Jeśli chodzi o miejsca parkingowe - żaden problem. Można by było też pomyśleć o lokalu na Gądkach, gdzie mieliśmy imprezkę. Teraz do dyspozycji byśmy mogli mieć mniejszą, bardziej kameralną salę. Czas szybko płynie i trzeba by było się szybko zdecydować. Na takie spotkania przed świętami jest dużo chętnych i lokale mogą już mieć rezerwację.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, MISIEK napisał:

Proponuję aby to była sobota i dodatkowo mój głos na centrum Poznania. 

Jestem za ! Bo w ostateczności to podjadę i odjadę baną a z tych Gądek to chyba odjadę wozem drabiniastym, hi hi:D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Proponuje sprostać oczekiwanią poprzedników i wskazać w centrum poznania- prawie,smacznie i kameralnie e2dc0c5ae631068eb2498afdf7f38bf2.jpg ( z giry mówię ze osobiście nie podejmę się rezerwacji-brak czasu )


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, dziadzia napisał:

Misiek cosik mi się zdaje że jak zamówisz lokal to chyba tak nie można, bo każdy może zamówić po herbacie... 

No tak, nie do końca napisałem co ma na myśli...

Jakieś danie podstawowe na zasadzie platera z różnościami, a resztę każdy zamawia co chce. Trunki, herbata, kawa, desery itp.  tylko na indywidualne zamówienia (czyli co kto lubi)! 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
No tak, nie do końca napisałem co ma na myśli...
Jakieś danie podstawowe na zasadzie platera z różnościami, a resztę każdy zamawia co chce. Trunki, herbata, kawa, desery itp.  tylko na indywidualne zamówienia (czyli co kto lubi)! 
Myślę że śmiało mozna powiedzieć że każdy pizzę zje a do tego dalej co kto woli i tu nie widzę problemu aby się nie dogadać . Wigilia to raczej nie samce uwolnione tylko jak kobiety chcą to ja nie widzę problemu ( przecież ktoś do domu odwieźć musi .) Istotne aby poznać ile osób i o takiej rezerwacji rozmawiać z wyprzedzeniem.

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Podsumowując delikatnie dzisiejszą rozmowę na odchodne ......proszę o wstepną deklarację kto zawita na wigilii klubowej która odbedie się 

16.12.2017 SOBOTA proponowana lokalizacja Bar a Boo ,chciałbym zadzwonić po weekendzie z jakąś wstępną rezerwacją i zadeklarować przybliżoną ilość osób do rezerwacji stolików.

Z uwagi na wyjatkową okazję proponuję przybycie z piękniejszą połówką ( Nie wyborowa !!) :) ...Proszę o kopiowanie i dopisywanie się do listy.Termin ustalamy na sztywno....

1.SzymonSeptic + Dominika

2.  .......

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 minutę temu, Drek napisał:

I Zmywarke ma :)

Zmywarka poszła na kijki więc dupa blada......pisz na temat i dopisuj się z Asią na listę ,bedzie okazja gardło nawilzyc :P 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...