Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Przyciemnianie szyby w skuterze


Gość Pysio76

Pytanie

Czy kto? z Was praktykował przciemnianie szyby w skuterze? Oklejaj?c foli? chciałem zamaskować parę rysek. Zadzwoniłem do paru puktów przyciemniania szyb w Warszawie ale odmówiono mi, powiedziano, że się nie da i już!!! Może trafiłem na niewła?ciwych "fachowców" a może faktycznie tak jest. St?d moje pytanie. Z góry dziękuję bardzo za wszelkie informacje. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Da sie wszystko !holiday , tylko do ktorego mycia (albo ile wygiec czy wibracji) takie "przyciemnienie" wytrzyma?

Dalbym wiare slowom "fachowcow" i zrezygnowal z oklejania szyby skutera !tut .

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Administrator

Ja ci powiem tyle, pomysl ze jedziesz z przyciemniona szyba, jest ciemno, pada deszcz i nie wiele widzisz. Jedyne marzenie jakie bedziasz mial wtedy to pozbyc sie tej cholernej szyby !holiday

Odnośnik do komentarza
  • 0

Artix, aby w Burgmanie 125 patrzeć przez szybę trzeba przyj?ć pozycję a`la scyzoryk :)

Wydaje mi się, że prostsz? spraw? będzie dorobienie nowej szyby (przy okazji można wyższ? dać), na forum były już rozmowy o takich firmach. Givi itp. to maj?tek więc dorobienie to chyba dobre wyj?cie... Ja sam nie pamiętam danych tych firm ale poszukaj i popytaj się, a zapewne znajdziesz :)

Pozdr.

Iz

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Klubowicze

Oklejaniem szyby bawiłem się w TGB (szyba dodatkowa), jest to możliwe pod warunkiem że szyba będzie w miarę płaska. Przy wszelkich wypukło?ciach i zaokr?gleniach zaczynaj? się schody. Podstawowy warunek - okleić należy szybę od wewn?trz w przeciwnym razie wygl?da okropnie.

A tak to wygl?da w skuterze.

pic01267il3.jpg

z bliska s? widoczne załamania folii

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...