Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec 2018 Polska - Chorwacja skuterem 125.


shelter_kc

Rekomendowane odpowiedzi

Hey, shelter_kc. Będę zerkał na Twoje przygotowania. Może się namówię. Termin jazdy bez znaczenia (sierpień to miesiąc urlopów europy więc kocioł najgorszy). Mnie kusi wypad wzdłuż morza od Wenecji do Hiszpanii możliwe do Portugalii włącznie.. Cały czas tylko wybrzeżem. Próbowałem autem (ford K 70KM, bardzo słabe) od Francji do Malagi, pomijać płatne Aut. - da się bez większych problemów.

Odnośnik do komentarza

Dzięki Panowie..

Czy ktoś może wie jak jest z prawem jazdy B na motocykle 125 na Ukrainie, Białorusi, Mołdawii? Pytam o motocykl z manualną skrzynią biegów.

Odnośnik do komentarza

To Twój pomysł i się go trzymaj. Najwazniejsze to miec plan...Po drodze pomogę z noclegiem za Free oczywiście . Lokalizacja Krosno

 

Odnośnik do komentarza

15 czerwca wybieramy się z kolegą na Rumunie w podobnym stylu śpimy gdzie chcemy i jemy co chcemy,prędkość przelotowa to 70-90, jak by ci termin pasował to możemy razem!scooter!wchair

Odnośnik do komentarza

Witam , jak Twoje plany ...trzymam kciuki i czekam co wymyśliłeś . Miałem podobny dylemat , po naszym pięknym kraju no problem..na 125 spox ,a ze wolniej i 

dostojniej ...no cóż ..ale i taniej :lol: ,nawet żonka się przekonała ..co nie było łatwe !guns

Co do zamorskich  wycieczek  -hamulcem jest kwit...   a szkoda .

pozdrawiam z Piaseczna 

Odnośnik do komentarza

Cześć,

podałem temat który bardzo się rozwinął, ludzie kibicują jednak wobec informacji, które zgromadziłem pomysł odszedł na dalszy plan. Zakupiliśmy skuter pod koniec ubiegłego sezonu, przejechaliśmy ze 3000 km i w tym roku polatamy po Polsce. Taka kolektywna decyzja Żony i moja. Na pierwszy plan wysuwa się majówka 28.04-06.05 na Dolnym Śląsku i może Praga. Taki wyjazd da nam materiał dowodowy co i jak. W tym roku prawka nie ogarnę, nie mam chęci i po drugie czasu. Mówiąc zupełnie szczerze na chwilę obecną ten brak chęci determinuje zmianę planów. Jeżeli wkręcimy się w temat i będziemy chcieli rozwijać się bardziej, nie będzie wyjścia. Na dziś każdą pojedynczą komórką czuję niechęć do pójścia na kurs i stawania przed egzaminatorem. Z tego powodu wybraliśmy 125 i szukaliśmy optymalnego sprzętu w takiej pojemności. Gdybym nie miał swoich emocjonalnych ograniczeń zrobiłbym uprawnienia a później w szerszym spektrum możliwości wybrał optymalny skuter. Dziękuję za wszystkie informacje, rady i uwagi.

8 godzin temu, Piotr 125 s-wing napisał:

pozdrawiam z Piaseczna 

Może wobec tego wybierzemy się gdzieś razem?

Pozdrawiam,

Konrad

Dnia 7.02.2018 o 16:24, Lusi1980 napisał:

To Twój pomysł i się go trzymaj. Najwazniejsze to miec plan...Po drodze pomogę z noclegiem za Free oczywiście . Lokalizacja Krosno

 

Dziękuję Ci bardzo. Zwiedzając południowe i południowo-wschodnie rubieże z pewnością chętnie skorzystam :)

Odnośnik do komentarza

Pomysł do przemyślenia ...Praga ..piękna mieścina ?

.. moje plany na wczoraj ...

- badania lekarskie - sobota

 - profil ,,pseudo ,, kierowcy tuz po

  -zdanie teorii państwowej tuż, tuż po

   - i rozpoczęcie jazd ,,A,,  niewiele dalej .(..aura musi być łaskawsza )

...nabyłem hondę sw-t 400 ...i to zdetrminowało moje działania ..

  ...ale swing 125 stoi w garażu  i czeka na nowego właściciela ..póki co gotowa do jazdy 

a może i znajomy na Sym-ie  byłby skłonny na wycieczkę ...? kto wie ...pewnie jego żona ..hihi

pzdr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...