Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Kymco Like 125- co sądzicie?


adrianx9

Pytanie

Drodzy forumowicze, zastanawiam się nad sprezentowaniem żonie Kymco Like 125. Ktoś miał z tym sprzętem do czynienia? Z założenia skuter będzie do miasta, żona ma kat. B, więc pomyślałem o czterosuwie 125. Za wszystkie sugestie będę wdzięczny. Jakieś wady, pomijając mały bagażnik pod siodłem? 

Odnośnik do komentarza

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Miałem w firmie
Fajny lekki skuterek
Miałem też People One 125
Widać między nimi różnice w jakości ale tragedii nie ma
Ogólnie miałem kilka Kymkaczy i żadnym nie było żadnych problemów
Tylko lać i jeździć
:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • 0

Porywających osiągów po 125-tce się raczej nie spodziewaj, szczególnie w dwie osoby.

Ale Kymco to dobra firma i jak trafisz zadbany egzemplarz to brałbym go w ciemno. Siedzi się dość wysoko, wygodnie, sam skuter też malutki nie jest, więc obciachu nie będzie :)

A jeśli bierzesz pod uwagę nowy to rozważ jeszcze Agility City 16+ 

Z tych dwóch osobiście wolałbym 16+, ale to tylko moje zdanie :) 

Odnośnik do komentarza
  • 0

Na allegro jest do kupienia nowa sztuka z 2015 roku za 5990. Orientuje się ktoś, czy nie będzie problemów z rejestracją z uwagi na normy emisji spalin? Sprzęt nowy, nie był jeszcze rejestrowany. Cena kusi;) 

Odnośnik do komentarza
  • 0

People ma zdecydowanie lepsze plastiki i spasowanie
Natomiast wkurza brak zegarka
W dwie osoby na żadnym szału nie ma, ale te 90 latają a nawet kiedyś miałem 110 ale długo się rozpędzał
Natomiast zużycie paliwa oscylowało około 2,5 litra
No i ze świateł żaden nie jest zawalidroga chociaż przy 70 doganiają je puszki
People na też przewagę dużych kół przez co prowadzi się stabilniej i jest bardziej komfortowy
Ale pod siodło kask nie wejdzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • 0

Powiem Ci tak, jeśli uważasz, że żonie się spodoba i będzie na nim jeździć to bierz, strachu nie ma, to na prawdę dobre sprzęty. Z częściami problemu nie ma, z serwisem pewnie też nie. 

Jak masz trochę zdolności manualnych to sporo sobie sam zrobisz, ale roboty za wiele się nie spodziewaj, bo Kymco z zasady to dobre sprzęty. Jak zadbasz starczy na lata.

Ryzyko jest tylko takie, że jak jej się nie spodoba to będziesz mógł mieć problem z odsprzedażą, chyba, że cenę dasz atrakcyjną.

A rejestracją się nie przejmuj, jeśli to sklep sprzedaje to bierzesz komplet papierów i idziesz do urzędu.

A jak już się zdecydujesz na zakup to kup online (nawet jak będziesz odbierał osobiście) - zawsze obejmuje Cię wtedy 14 dniowy okres wypowiedzenia umowy bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...