Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2017 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burgifan

    16

  • Rzelu

    15

  • bilety

    10

  • minimi1

    8

 elo...kalapulkuje sie w podobnej trasie jak kantos...jak co fon. 603 66 66 74...nie mam sluchawek wiec nie slysze ... ale patrze  i wszystko widze  
Kot bardzo miło było Cię poznać, pogadać i razem pokulać.
Dzięki ekipie za powrót i wyśmienite żeberka.
Nadarzyła​ się też okazja do podglądania najnowszego małego Harleya. 5229c9f4f8d1e5e2747f147f385772ea.jpgd7d5372c7f00f0af20f5a559ddf180f9.jpg

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Motocyklistka zginęła w wypadku, do jakiego doszło po godzinie 18 na al. Papieża Jana Pawła II, na odcinku od placu Grunwaldzkiego do placu Lotników. Motocykl zderzył się z samochodem osobowym. Na miejsce zdarzenia przyjechał prokurator. - Policjanci prowadzą czynności dochodzeniowe - zbierają materiały dowodowe - informuje Irena Kornicz z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji. Ulica jest wyłączona z ruchu.

motor-kobieta.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To córka mojej koleżanki, też motocyklistki z MotoWyspiarzy :(.... Straszna tragedia. Zginęła tak, jak żyła... Na motocyklu. A taka piękna dziewczyna była (30 lat)  :(

 

148665784806592.jpg

1448803118489685_.jpg

Odnośnik do komentarza

Pogrzeb tragicznie zmarlej Marzeny odbedzie sie 30.10 w poniedzialek o godzinie 14-tej w kaplicy Cmentarza Centralnego w Szczecinie 125a.Jest zgoda w tym dniu wjazdu na teren cmentarza motocykli.Najprawdopodobnie nie zostanie od nas za ten wjazd pobrana oplata ale mimo tego te 10zl za wjazd bedziemy zbierac do puszki dla syna Marzeny.Wszelkie informacje beda podawane na biezaco.Przypominam,ze w sobote 28.10 o godzinie 14:30 odbedzie sie msza za Marzene w kosciele przy pl.Matki Teresy z Kalkuty 5.Ze wzgledu na pamiec o zmarlej rodzina prosi o przybycie.Ja w swoim imieniu prosze o udostepnianie postu

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...