Skocz do zawartości
Forum Burgmania

life is brutal


Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Kolego

od niedawna jestem na forum ale zauważyłem, że tu bardziej (tu znaczy w klubie) liczy sie człowiek a nie to na jakiej miotle fruwa.

z doswiadczenia - miałem okazje być w klubach (kiedy bawiłam się w chopery) które zrażały mnie tym dziwnym poczuciem wielko?ci, fałszywej elity, szpanowaniem kto ma lepszy sprzęt.

Pamiętaj człowiek najpierw - potem maszynka.

Pozdrówko

Odnośnik do komentarza
Kolego

od niedawna jestem na forum ale zauważyłem, że tu bardziej (tu znaczy w klubie) liczy sie człowiek a nie to na jakiej miotle fruwa.

z doswiadczenia - miałem okazje być w klubach (kiedy bawiłam się w chopery) które zrażały mnie tym dziwnym poczuciem wielko?ci, fałszywej elity, szpanowaniem kto ma lepszy sprzęt.

Pamiętaj człowiek najpierw - potem maszynka.

Pozdrówko

panie profesorze,prosiłbym serdecznie o uszanowanie mojej pro?by( któr? przedstawilem powyżej) o niekontynuowanie tego w?tku i niedr?żenia tego tematu
Odnośnik do komentarza

Witam!

Denver, rzeczywi?cie fajnie jest patrzeć na cudo stoj?ce w garażu i nie móc się doczekać kiedy się na niego wsi?dzie (ja tak mam z Dewilkiem !scooter ), nie uważam jednak zeby kupowanie używanego cy zwyczajnie kilkuletniego sprzętu było czym? gorszym (sama mam takie i mieli?my takie wszystkie).

Popatrz ilu klubowiczów ma burgmany K1 czy K2, albo ilu klubowiczów ma sprzęty po innych klubowiczach. To jest chyba najfajniejsze ze jak nie stać Cię na nówke sztuke to mozesz kupić używanego z bardzo zaufanego Ľródła. Generalnie każdy z nas potrafiłby Ci co? powiedzieć na temat czyjegokolwiek sprzęta na forum.

A je?li nie będziesz miał czym przyjechać do Grotnik to pożycze Ci moj? Sferke !holiday !piwko. Aha i oczywi?cie serdecznie zapraszam, choćby na rowerze, na cotygodniowe spotkania Grupy Uć na Wycieczkowej (jak tylko zrobi się cieplej).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
...prosiłbym serdecznie o uszanowanie mojej pro?by( któr? przedstawilem powyżej) o niekontynuowanie tego w?tku i niedr?żenia tego tematu

Zdaje sie ze kolega Denver otrzymal juz swoje odpowiedzi, szanujac jego prosbe watek zamykam.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...