Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Burgman 125 na Facebook


tomasz01

Pytanie

Gdy zastanawiałem się nad zakupem Burgmana 125, brakowało mi jednego miejsca gdzie można popytać i poczytać o Burgmanie 125.

Jako, że klasa 125 jest coraz popularniejsza w Polsce, a Burgman jest popularnym sprzętem, postanowiłem założyć profil gdzie będę mógł opisać sswoje problemy i wątpliwości a także dać szansę innym na zadanie pytań i być może wspólne rozwiązanie problemów.

W mojej ocenie Facebook jest aktualnie na tyle popularny iż taki profil może być pomocny.

Co Wy na to?

Burgman 125 na Facebook

Odnośnik do komentarza

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dobry pomysł ale dobrego przecież jest to forum
Z drugiej strony myślę że burgman 125 jest tak popularny jak mija gilera też nie mogę o niej nic znaleźć

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 0
6 godzin temu, tomasz01 napisał:

Jako, że klasa 125 jest coraz popularniejsza w Polsce

To fakt :)

 

6 godzin temu, tomasz01 napisał:

a Burgman jest popularnym sprzętem

No raczej bym tego nie powiedział... z tego co zauważam to nie wiem jak w Waszym regionie, ale u mnie burek nie jest popularnym sprzetem, wiecej jest tych SYM, Dealim i inne takie tańsze w zakupie i serwisowaniu...

5 godzin temu, Łukasz GP napisał:

myślę że burgman 125 jest tak popularny jak mija gilera

Nie znam tej osoby hehehe

 

A co do strony na fejsie, to być może faktycznie ciekawa alternatywa, może sie przyjmie, przecież teraz fejs jest na topie ... podobno hehe

Odnośnik do komentarza
  • 0

Z żalem przyznaję Wam rację :D

Niemniej jednak przynajmniej sam dla siebie poprowadzę taki "dziennik" napraw i różnego grzebania - może komuś kiedyś się do czegoś przyda ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...