Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec 2017 w Zachodniopomorskim


Rzelu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 220
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • romeo1971

    30

  • Gregor998

    25

  • Rzelu

    20

  • bilety

    18

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Sympatycy

Umówcie się o której i gdzie startujecie. Ja dojadę, No nie wiem dokładnie o której będę wolny. Są telefony, znajdę was.

 

 

EDIT:

 

Ok jestem już wolny. To co? 11:00 pod Pleciugą?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, KriSSo napisał:

Ok jestem już wolny. To co? 11:00 pod Pleciugą?

Jesteśmy umówieni 11:00 Pleciuga, przepraszam jak chwilę się spóźnimy zostało mało czasu dla kobiety

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak zwykle było zajefajnie. Dzięki za super dzień. Qba szczęśliwy, że mógł byc razem z nami.
e3c0afbcf122bd7f294bcad9510197cf.jpg8d06fb11bf0e2436f5287dbea7f3834d.jpg659edaca87e650624b3fd26a6b4e21bb.jpg1644f801e5f61e239133c9abef0a48aa.jpgcca38d3abbcccbe607a9349efe12b897.jpg16a8bcd17e16574e71f0e1510c30be17.jpg

Odnośnik do komentarza

UWAGA; W sobotę  tj.15-07 o godz.15  odbędzie się u nas rodzinne spotkanie przy grillu. Strawę i  picie każdy organizuje we własnym zakresie.                                          

Znalezione obrazy dla zapytania animowane gify grill

  My też coś dorzucimy , a i pewnie parę flaszek z piwniczki wyciągniemy - wskazane zabezpieczenie powrotu...    Znalezione obrazy dla zapytania animowane gify piwo

    Lista uczestników otwarta :

1.  wd40 i Merida,

2.  ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Też oczywiście będziemy z zakupami.

 

 

 Lista uczestników otwarta :

1.  wd40 i Merida,

3.  bilety i Zosia

5.


 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jolu, Waldku, dziękujemy za zaproszenie. Fajne spotkanie się szykuje, niestety nie będę mógł uczestniczyć - będę na urlopie z rodziną.

Życzę wszystkim sympatycznego spotkania, w jak najlepszych nastrojach no i niech pogoda Wam dopisze.

Pozdrawiam

24 minuty temu, darecki2059 napisał:

Ja niestety pracuje do 15.30. Szkoda :(

Darek, nic straconego, przecież możesz dojechać na 16.15 czy 16.30.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Urbi napisał:

 

Darek, nic straconego, przecież możesz dojechać na 16.15 czy 16.30.

Faktycznie muszę to głęboko przemyśleć bo propozycja Waldka i Joli jest wielce kusząca. :Jumpy:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
32 minuty temu, KriSSo napisał:

Lista uczestników otwarta :

1.  wd40 i Merida,

3.  bilety i Zosia

5. KriSSo i SW-T600

6. ...

Proszę wpisujcie swoją obecność żeby gospodarze byli przygotowani na ilość osób.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Urbi napisał:

 

Darek, nic straconego, przecież możesz dojechać na 16.15 czy 16.30.

Jak pogoda pozwoli to będziemy bawić się do póżna, tak wiec można się spokojnie spóźnić!placz1

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie czy któryś z czcigodnych kolegów zamierza sprzedać swój skuter? Zainteresowany kupnem jest chłopak, któremu nie sprzedałam mojego Tmaxa z uwagi na to, że pierwszeństwo miała osoba z Burgmanii. Jest on trochę zawiedziony bo teoretycznie to on był pierwszy zaiteresowany i nawet umówiony był oglądać. Jakby co proszę o odp na priv.

Odnośnik do komentarza

Waldku i Jolantopomimo wielkich starań niestety nie dostałem urlopu dziekujemy z Ewą za zaproszenie ale niestety tramwaje wygrały zemna

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jolu, Waldku jest mi bardzo żal, ale nie będę. Chciałem przyjechać z młodą i bardzo się cieszyłem, nawet myślałem, że wezmę samo rozkładający się namiocik i przyjedziemy w piątek, żeby spokojnie,  bez korków przybyć i równie spokojnie się czegoś napić. Niestety, dzisiaj dowiedziałem się, że w sobotę zwalają się (w sumie niestety to dziwne powiedziane, bo też się cieszę, niestety dotyczy terminu) goście do mnie. Życzę fajnej zabawy, dobrej pogody i dobrego jedzenia. Czasem tak jest, że termin się zbiega nieoczekiwanie. Będzie jeszcze okazja.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Godzinę temu, Samba napisał:

Mam pytanie czy któryś z czcigodnych kolegów zamierza sprzedać swój skuter? Zainteresowany kupnem jest chłopak, któremu nie sprzedałam mojego Tmaxa z uwagi na to, że pierwszeństwo miała osoba z Burgmanii. Jest on trochę zawiedziony bo teoretycznie to on był pierwszy zaiteresowany i nawet umówiony był oglądać. Jakby co proszę o odp na priv.

Czyli już sprzedałaś swojego T-Max'a...? Stiopa kupił ?

Asiu, pytasz o jakiś konkretny model, czy ten drugi - "pierwszy" zainteresowany szuka tylko T-Max'a, czy może rozważa jeszcze inne modele ?

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Urbi napisał:

Czyli już sprzedałaś swojego T-Max'a...? Stiopa kupił ?

Asiu, pytasz o jakiś konkretny model, czy ten drugi - "pierwszy" zainteresowany szuka tylko T-Max'a, czy może rozważa jeszcze inne modele ?

Tak, Stiopa kupił. Myślę, że ten pierwszy zainteresowany szuka cos podobnego do Tmaxa, lecz przede wszyskim z dobrej ręki. Wspominałam jemu o naszysz czwartkowych spotach, jak będzie zainteresowany to podejdzie pod Pleciugę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...