Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jednym skuterem do Bułgarii w dwie osoby


rbpol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
16 godzin temu, rbpol napisał:

 ( ... ) Jeszcze raz dzięki i już teraz wiemy, że turystyka skuterowa może być pasjonująca i dawać takich doznań, których nie jesteśmy w stanie poznać w innych formach podróżowania. Mamy nadzieję, że jak zdrowie i czas pozwoli, to zwiedzimy jeszcze inne zakątki Europy.

( ... )

I tego Wam życzę :)

 

Dzięki za fajną relację i piękne zdjęcia

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • rbpol

    14

  • arturo-bb

    6

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    3

  • EndriuBis

    3

Gratuluję udanej podróży i po cichu zazdroszczę.  Wakacje spędzone dokładnie w taki sposób, jaki planuje od jakiegoś czasu - wyjazd z żoną na jednym moto, sporo jazdy, ale i sporo zwiedzania.  Niestety na razie to tylko plany.

A tak przy okazji pytanie:  brakowało Wam towarzystwa ?  Bo pamiętam że szukaliście kogoś do wspólnego wyjazdu. Wydaje mi się że przy takim spontanicznym (bez planów) wyjeździe samemu lepiej :)  np. z noclegiem dla większej grupy mógł by już być problem ?  

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Super wycieczka, tylko pozazdrościć. Niestety ja muszę jeszcze czekać na dojście do siebie żony po wypadku. Jak na razie ma alergie na skutera. Jeszcze raz gorąco gratuluje i pozdrawiam !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
17 godzin temu, rbpol napisał:

(przeżyłem już pół wieku)

Wielu mówi, że to właśnie najlepszy moment aby zacząć się naprawdę cieszyć życiem ;)

 

17 godzin temu, rbpol napisał:

Jeszcze raz dzięki i już teraz wiemy, że turystyka skuterowa może być pasjonująca i dawać takich doznań, których nie jesteśmy w stanie poznać w innych formach podróżowania.

`Prawda... i sporo takich podsumowań można znaleźć na naszym forum czy w relacjach na stronie głównej!OK

 

17 godzin temu, rbpol napisał:

A co najważniejsze na Hondzie SW T600 można było polegać, na całej trasie.

Kolejny niezaprzeczalny fakt :whistling: ... bo pewny sprzęt w takie wyprawie to podstawa.

 

Super relacja i xtra fotki. Dzięki !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Relacje i fotki przeczytałam z dużym zainteresowaniem. Najbardziej w tej wyprawie podobała mi się forma zwiedzania, bez napinania się na pokonywanie kilometrów, dopasowywanie trasy do potrzeb uczestników, nic na siłę, za to wszystko  robione tak aby cieszyło podróżujących. Gratuluje nie tylko udanej wyprawy, ale też dobrego przygotowania do niej :)    

Odnośnik do komentarza

Jestem pod silnym wrażeniem bogatego komentarza i licznych, całkiem dobrych zdjęć. Aż się boję, że opis i ilustracje są lepsze niż można było tego doświadczyć osobiście :-D
Gratuluję konsekwencji i odwagi. Brawo!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...