Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Berlin -zakupy w sklepie motocyklowy 2.07-niedziela


ZYBEX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Wyjazd udany - reklamacja pozytywnie zakończona (mam nowa koszulkę termoaktywną), Drek otrzymał podbródek do kasku który kupował w kwietniu ( nie było problemu pomimo braku paragonu).
Testowałem kaski otwarte w komorze i Shoei przegrał z Schubertem- polecam testy w komorze bo jednak różnice sa i to znaczne w odgłosach przy 140 k. Zakup bluzy, koszulek i przymiarki do kombinezonów - tak wyglądał pobyt w sklepie. Podróż - tradycyjnie "wesoły autobus" i zwiedzanie mop-ów na autostradzie. Zwiedzanie Berlina w poszukiwaniu kebaba ( mustafa zaliczony), załapaliśmy sie na festyn zabezpieczony przed tirami zasiekami z barier i kontroli policji. Pogoda w kratkę. Towarzystwo zgrane i wesołe co by kierowca nie zasnął. A kto prowadził to słodka tajemnica ... zawsze do celu szybko i bezpiecznie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dreku - zdaj relacje jak kebaby na wynos dotarły do domu i jak odgrzany smakował?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Nic mi nie mów.  Tak to jest jak się Szymona wysyła po zamówienie a on do śmietnika gada :) hahahaahahahaha. Wyjazd super. I to wspomnienie jak Kaktus biega z marzeniami po MOPsie z pięcioma ojro :) Na festynie chwilę czekaliśmy na jakiś, chociaż malutki,"incydent" :) Ot i tak minęła fajna wyprawa :) Do następnego.

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem Nie kupował dla Ciebie tego zestawu, zapewne wiesz ze na privie czeka na Ciebie nowy temat  - wyczyść sobie skrzynkę bo masz zawaloną do pełna Wystarczy wyrzucić kilka starych tematów do kosza robiąc miejsce na nowe.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, przemo honda napisał:

to pisali caly czas nie na temat , a  gnój w tej kwestii panowal tu całą  wiosnę ,  nikt sie tu niczego nie nauczyl???????

;-)  Teraz Ciebie nauczę mrugnięcia okiem w tekście pisanym oznacza dosłownie to samo co w realu. Spauzuj i wyluzuj

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mocno na temat tu jako podsumowanie wycieczki -pozdrowionaka!




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...