Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Berlin -zakupy w sklepie motocyklowy 2.07-niedziela


ZYBEX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Jadę samochodem mam 3 miejsca wolne -kto chętny zapraszam -wyjazd o 10:00 w niedzielę 2.07.2017

e1375f828999551c8a4199fe25805791.png

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Widzę że wejciòwki szybko poszły lepiej niż na koncert Metalicy - a więc komplet jest.
W czwartek odprawa.

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie bój nie bój -damy radę wóz szeroki -losowanie w czwartek kto gdzie siedzi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dobry pomysł kto wytrzyma 3 godziny w kolejce do Mustafa - Dreku Ty...Dreku Ty -skanduje wesoły autobus ( dla nie wtajemniczonych podpowiem ze kebab jest okrzyknięty najlepszym w Europie a wyglada jak budka za dobrych czasów na rondzie kaponiera)

 51ee408a793192110239b421a0aaea87.png

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza

Zrobim losowanie...ja trzymam zapałki :)

A obok jedliśmy 100 razy lepszego bez kolejki :) Magia fejsa i stylu rurkowców co studiują prawo i ćwiczą crossfit :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Drek nie dość ze siedzi z tyłu to jeszcze w srodku......to takie nieoficjalne dane z nieoficjalnego losowania : P 

Odnośnik do komentarza

Był pomysł damy Leo60 w kolejkę z jego balkonikiem ale fakt, że by go wszyscy przepuścili i jakbyśmy dojechali to by siedział z uśmiechem mówiąc "ja już jadłem". No to dajmy Szymona, on jak założy swój motocyklowy strój to świeci bardziej niż radioaktywny notatnik Marii Skłodowskiej Curie :) Łatwo go znajdziemy w kolejce :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
11 godzin temu, Drek napisał:

No to dajmy Szymona, on jak założy swój motocyklowy strój to świeci bardziej niż radioaktywny notatnik Marii Skłodowskiej Curie

Nieeee qrde to już jest cios poniżej pasa :P

Odnośnik do komentarza

witam, dostałem info od Leo60 że raczej nie może pojechać w niedziele do Berlina - czyli jest 1 miejsce wolne - może ktoś chętny pojechać z nami , wyjazd przed 10 godziną z Poznania z ul.Promienista 92

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pozdrowionka dla ELITY - owocnych zakupów życzę i jednego trzeźwego na powrót :lol:!OKK

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Drek mówi że masz przyjechać bo już nie ma nikogo trzezwego i kierowca potrzebny 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
4 minuty temu, SzymonSeptic napisał:

Drek mówi że masz przyjechać bo już nie ma nikogo trzezwego i kierowca potrzebny

Zybex też już "szuka wczorajszego dnia"? :D A zawsze mówił, że w niedzielę to on tylko oranżadę pije. Co innego w czwartki !OKK.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, KriSSo napisał:

Zybex też już "szuka wczorajszego dnia"? :D A zawsze mówił, że w niedzielę to on tylko oranżadę pije. Co innego w czwartki !OKK.

Gdzie jest kierowca się pytamy ???? Czekamy tutaj....

20170702_153508.jpg

20170702_153511.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W maju razem z romano77 siedzieliśmy w tym samym miejscu :) byliśmy na moto więc niestety nie było "wspomagania" . Wojtuś współczuję Ci. Kierowca zawsze ma przeje... ;)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z taką ekipa nie da się na trzezwo......Wojtuś jest pasażerem bo to selfie

20170702_162310.jpg

20170702_164026.jpg

20170702_170841.jpg

Lecimy z tematem 

20170702_174019.jpg

Odnośnik do komentarza

No i jak zakupy udały się, oczywiście nie chodzi ile procentów poszło tylko co fajnego kupiliście, chwalić się zbujniki jedne.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W telegraficznym skrócie zakupy się udały ,szału nie było ale każdy pamiątkę przywiózł ...Najważniejszy cel osiągnięty - calodzienna integracja : D .Przy okazji dzięki Wam Panowie za miło spędzony czas ......

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...