Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Swieć Przykładem Nocą, czyli V Odblaskowa Parada Motocyklowa


pgizi

Rekomendowane odpowiedzi

ja rozumiem pogodę i słabą frekwencje ale podobno akcja ma "szczytny cel" wiec przynajmniej organizator na swoim zakichanym funpage powinien użyć jakiegoś grzecznościowego zwrotu typu "dzięki że byliście" albo "pocałujcie nas w dupę".. czy cokolwiek.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piootr

    11

  • Wombat

    7

  • Tatko

    6

  • Skolim

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

2 godziny temu, Wombat napisał:

ja rozumiem pogodę i słabą frekwencje ale podobno akcja ma "szczytny cel" wiec przynajmniej organizator na swoim zakichanym funpage powinien użyć jakiegoś grzecznościowego zwrotu typu "dzięki że byliście" albo "pocałujcie nas w dupę".. czy cokolwiek.

 

Podejrzewam że teraz obrabiają wideo i potem będą podziękowania mam nadzieje :)

2 godziny temu, Wombat napisał:

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Podziękować powinni najpóźniej następnego dnia rano, tak by wypadało i to nie wymaga czasu jak obróbka wideo. Przynajmniej gdybym organizował taką imprezę to tak bym się zachował. Nic to nie kosztuje a dobre wrażenie pozostaje.

Teraz wrażenie jest takie że przed imprezą pamietali o swojej stronie FB i zamieszczali newsy a jak już ludzie się pokazali i kamizelki zakupili i pomimo wrednej pogody "zrobili" tą imprezę  to wiszą organizatorom kalafiorem. Co zapewne niesamowicie zachęca do wzięcia udziału w kolejnej edycji.

Odnośnik do komentarza

No cóż najwyżej na VI edycje nie pojedziem :)

42 minuty temu, Dawid181 napisał:

No cóż najwyżej na VI edycje nie pojedziem :)

Ale nie powiem jest to dla mnie słabe że nawet nie było jakichkolwiek podziękowań, zdjęć, filmiku pocałujcie nas w dupę,  czegokolwiek.

 

Słabiutko to wygląda

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie tworzę kolejnego tematu lecz informuję:

Fundacja „Jednym Śladem” zaprasza na VI nocną paradę „Świeć Przykładem Nocą”. Start o 21:00. Zbiórka naszej grupy około 20:30 na ul. Sokolej na błoniach Stadionu Narodowego.

ef33164ebed950001a66622f767231d4.jpg

 

Przypominam kibicom piłki nożnej, że to jest dzień bez meczów na MŚ. Imieniny obchodzą Piotr i Paweł. Zapraszamy

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak na razie cisza. Ja obserwuję temat. Tego dnia mam imieniny więc nie obiecuję, że będę.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Piootr napisał:

Jak na razie cisza. Ja obserwuję temat. Tego dnia mam imieniny więc nie obiecuję, że będę.

Tym bardziej musisz być :P 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To mam Uberem w kamizelce odblaskowej z odpowiednimi załącznikami się w piątek stawić ? A może wogule dać sobie spokój z tą paradą :-)))

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jesteśmy jakby pierwsi 7ed857c7426ca7263edfe3eb8235c637.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja niestety na ostatnią chwilkę albo wcale bo goście imieninowi wciąż siedzą. Ja specjalnie nic nie piję bo mam chęć przyjechać.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Chyba tylko Burgmania będzie jechać w tym roku

 

ff1f6758a6ff9432ef4eaece87ab5054.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...