Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Swieć Przykładem Nocą, czyli V Odblaskowa Parada Motocyklowa


pgizi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Podejrzałem na f że Fundacja Jednym Śladem nas zaprasza więc wypadałoby być. Ja się wybieram. Odnośnie zbiórki zaproponuję to co Kamil w zeszłym roku:

Nasze spotkanie proponuję na ul. Lubelskiej przed ul. Grochowską/Zamoyskiego patrząc od Wschodniego, godzina 20:45 z czekaniem ok 10 minutowym. Na Lubelskiej, na prawym pasie parkują samochody, czyli jest tam swego rodzaju parking a w razie, czego jest obszerny chodnik. Dlaczego tam? Dlatego, że biorąc pod uwagę, że jest to piątkowy wieczór i prawie w centrum to wydaje mi się, że dobrze by było też się spotkać prawie w centrum. Będziemy jechać z różnych części miasta a impreza zaplanowana jest na dość późną porę, tj. zbiórka o 21:00, a sam przejazd od 21:30. My planujemy wcześniej zjeść np. jakiś obiad, czy inne coś, dlatego więc umówmy się prawie na miejscu.

Link do info na f: https://www.facebook.com/events/303968640040266/?acontext={"ref"%3A"3"%2C"ref_newsfeed_story_type"%3A"regular"%2C"feed_story_type"%3A"263"%2C"action_history"%3A"null"}

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piootr

    11

  • Wombat

    7

  • Tatko

    6

  • Skolim

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Klubowicze

Ja jestem w pracy do 22.

Paweł napisz proszę którędy będzie przejazd i gdzie jest miejsce docelowe czyli koniec.

PS. Nie mam Facebook więc nic ńie wiem.

59 minut temu, Cormoran napisał:

Chiba będę ;), zobaczę jeszcze jak mój przyjaciel z połówką swoją :rolleyes:

Robercik a ty już sam się boisz wyjechać wieczorem na miasto?

Odnośnik do komentarza

Mariusz ja też się wybieram.
Musisz spojżeć gdzie będzie ciemno, tak nas znajdziesz
Zadzwonię i Ci powiem gdzie będziemy o 22:05


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 godziny temu, pgizi napisał:

Maniuś i inni, trasa nie jest znana (mnie/jeszcze) a program w skrócie wygląda tak:
 

sp.jpg

Jak o 22:30 jest formowanie kolumny to ja powinienem się wyrobić pod pge narodowy.

A jak nie to was znajdę:D

Odnośnik do komentarza

kurde może małolata zabrać na plecak i niech poczuje jak się w stadzie jedzie :). W zeszłym roku odpuściłem ze względu na pogodę.

Rzadko się ma okazje przejechać nocą w kolumnie kilkuset motocykli kiedy można trąbić migać i jechać jak panisko przez miasto

Odnośnik do komentarza

W tym roku znowu pogoda straszy:)ale trzeba być dobrej myśli i na wieczór ma być fajnie:)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Wombat napisał:

kurde może małolata zabrać na plecak i niech poczuje jak się w stadzie jedzie :). W zeszłym roku odpuściłem ze względu na pogodę.

Rzadko się ma okazje przejechać nocą w kolumnie kilkuset motocykli kiedy można trąbić migać i jechać jak panisko przez miasto

i zaliczać wszystkie czerwone bez karnie :)

Odnośnik do komentarza
Dnia ‎2017‎-‎06‎-‎21 o 23:04, .maniek napisał:

Jak o 22:30 jest formowanie kolumny to ja powinienem się wyrobić pod pge narodowy.

A jak nie to was znajdę:D

 

chłopaki będą w odblaskowych kamizelkach

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bardzo proszę kolegów o załatwienie mi smyczki z V parady.
Ja postaram się być o 22:30 pod PGE Narodowy.

Odnośnik do komentarza

Z perspektywy 2 dni powiem wam że słabo pod względem medialnym.

Kilkuset motocyklistów defiluje nocą w kolumnie przez stolice, blokują ruch na kilka minut na najważniejszych skrzyżowaniach stolicy. Żeby to zrobić mokną jak kury w deszcz godzinę czekając na start, część jeszcze przyjechała z bardziej odległych miejsc i nie ma nigdzie (włącznie ze stroną FB organizatora) ANI ŚLADU tego wydarzenia.

A jedyny film na YT jaki jest to jakiś kolo nagrywający tosterem z ręki z balkonu na Grójeckiej. Mogę wsadzić swój film z kamery w kasku ale to nudne bo to jazda w szeregu (ze środka kolumny) - a reprezentacyjnie to wygląda przecież z zewnątrz a nie z kolumny.

Odnośnik do komentarza

Niestety ta impreza jest mniej hucznie obchodzona jak pierwsza lub druga edycja.

Frekwencja bardzo słaba w porównaniu z rokiem np. 2015. po pierwsze z powodu słabiutkiej pogody ale też nastrojów z 2016

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...