Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia po 13 Zlocie Maxi Skuterów #Burgmania 2017


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

My też "jak niektórzy" byliśmy pierwszy raz na zlocie. I na pewno nie ostatni. Jeszcze się spotkamy. Było SUPER. Dzięki wszystkim za miłe przyjęcie. ATMOSFERA SUPER. IMPREZA SUPER. Jesteście wspaniali !!!!!!!  :D

Pozdrawiamy wszystkich organizatorów oraz uczestników. DO ZOBACZENIA

Dziękujemy Arturowi i Uli za wspólny pobyt i pozdrawiamy. 

DSCF7174.thumb.JPG.6b5ed6088da68403515564598b343383.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Worlan

    4

  • maroch75

    4

  • pgizi

    3

  • Długi 1973

    3

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kochani, do domu dotarł też samotny niedźwiedź północnego wschodu, syn ziemi suwalskiej. Pięknie dziękuję wszystkim za genialne towarzystwo, radość i serdeczność którą emanowaliscie. Szczególne podziękowania dla Mariusza Burgiego i całej armii burgmaniaków dzięki którym mogliśmy bawić się na tak genialnej imprezie...
Korzystając z okazji pragnę zaprosić wszystkich kochających bluesa i skutery na coroczne obchody burgmanii na bluesie ;) więcej info na ten temat znajdziecie w stosownym wątku w dziale imprezy/podróże :)
Ściskam wszystkich i gorąco pozdrawiam 588a3d4ba6269f91b99da06d62d0c8f6.jpg

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Podziekowania dla organizatorów, było rewelacyjnie! Ludzie, ośrodek, jedzenie, DJ - świetna zabawa! Pierwszy raz na zlocie ale napewno nie ostatni! Do zobaczenia za rok! Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, maroch75 napisał:

Dziękuję Nietoperzowi i Frodce za wspólne lody w Siewierzu ( jakkolwiek to brzmi :lol: )...

He he

Brzmi dobrze:P! A reszta niech myśli co chce....

Dzięki Marochowi za lodzika i super muzę :D, a całej reszcie za calokształt. 

Frodka vel Franka :msn-wink: i Nietoperz

PS poniżej kanapkowe negocjacje Artura !OKK

20170603_124155.jpg

Odnośnik do komentarza

Basia i Janek też dziękują organizatorom i wszystkim uczestnikom tegorocznego 13 zlotu za niepowtarzalną atmosferę, wspaniałą zabawę, smiechy, pogaduchy i ogólnie za wszystko żałujemy tylko że to tak krótko trwało .

Odnośnik do komentarza

My też z Jordanem dotarliśmy do domu i już tęsknimy. Parę zdjęć jakie zrobiliśmy Michał wstawi na dniach. Dziękujemy i pozdrawiamy 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja ze swojej strony chciałbym podziękować wszystkim za udział, bo bez Was ta impreza by się nie udała...oczywiście podziękowania dla sponsorów za ciekawe nagrody i atrakcje w czasie pobytu. Cieszę się, że mogliśmy wspomóc Szlachetną Paczkę na którą MISIEK zbiera w tym roku....Super Impreza do zobaczenia za rok...

....kilka fotek na gorąco ode mnie...reszta póżniej....:P

DSC00963.thumb.JPG.e9390b3fed8f50111ffb4c21cb7df3d1.JPG

DSC00945.thumb.JPG.dbc269cef53dbb642eef0c388418055f.JPG

DSC01073.thumb.JPG.afbb736e8ef05c4ea5d5df4d25b66fa7.JPG

DSC01079.thumb.JPG.97b6f5c662ce4c6ab53d17f4853cdeb1.JPG

DSC01042.thumb.JPG.2eec9c7c22dd3e067230e28961d0a1bd.JPG

Dysia.thumb.jpg.51f0d3c873ecd9d013eafae865372e88.jpg

DSC00991.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dodałem do swojego wpisu na 1 stronie link do albumu.

Mam nadzieję, że "hula" :) Niestety duża część fotek nie jest dobrej jakości :( Sorry

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

My również cali i zdrowi w domku. Dzięki za fajną zabawę 97b2b845600e68a65884a39d03596b43.jpgfe85012d4cd0463854e5da622572b18e.jpg545808fa3590211620528444e9c4b91f.jpg8d9df1d1d84e906db4e52513ff16d518.jpg04d9eb6b38459ed80c7e7a085a208946.jpg1fb1ec2e89d8d249d0f689ab977a5c2c.jpg136deab23efc34f0c43c5da28cbfd65e.jpg

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Ekipa Motopower tez dziękuje za super imprezę. Mimo natłoku roboty udało nam się z Wami ostro pobawić - co jest dla nas nie ocenione ;-). Jak zawsze fajna ekipa a i Piotrka chyba udało mi się zarazić burgmaniową nie uleczalną chorobą. Do zobaczenia w warsztacie na trasie albo przy kolejnej wspólnej okazji. LWG

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

GadekW i Kacha też szczęśliwie dotarła do domu. 

Dziękujemy organizatorom za trud włożony w zorganizowanie takiego przedsięwzięcia.

Dzięki temu mogliśmy się spotkać w tak licznej grupie.

Za drogę na zlot dziękujemy za towarzystwo Kenobiemu i Arkowi a w drodze powrotnej Kenobiemu i Kasi i Markowi.

Z niecierpliwością czekamy na następny...

Odnośnik do komentarza

Dzięki za wszystko. To był mój trzeci zlot i na razie chyba najfajniejszy, były bale, hulanki, swawole. Niestety z przyczyn ode mnie zależnych ;-) nie mogłem wziąć udziału w paradzie ale na szczęście około południa elektronika pozwoliła mi wsiąść za stery :-)

Ukłony dla organizatorów za ogarnięcie takiego przedsięwzięcia.

Podziękowania dla Tomka i Moniki za super wycieczkę po ziemi kieleckiej.

Do zobaczenia za rok.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I ja dziękuję wszystkim Wam za kolejne zloto-spotkanie !OKK. Za wspólne kulanko !scooter tam  Areq-owi, z powrotem Markowi i Kasi P, no i 'mistrzowi kierunkowskazów' :msn-wink:, przewodnikowi - GadkowiW i Kasi. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Roni z Anią również dziękują organizatorom za ogarnięcie i całokształt imprezy, współbiesiadnikom i współspaczom za tolerowanie naszych facjat, i oczywiście wszystkim tym którzy zaufali naszym manualno-kulinarnym zdolnościom i dźwignęli szlachetną paczkę o kilka stów.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza

Ja również jestem przeszczęśliwy za całą imprezę, jednak tak daleko raczej już nie pojadę, nie pozwala mi na to mój kręgosłup. Ponad 600 km w jedną stronę robi swoje, więc może do powiedzmy 300 :) 

Dołączam się z podziękowaniem dla Moniki i Tomka za świetną organizację wycieczki i miłe spędzenie większości dnia, dziękuję!

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak zwykle po zlocie przychodzi czas na podziękowania i podsumowania. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami organizatorów i uczestników udało nam się udowodnić, że trzynastka nie musi być pechowa .

Dziękuje wszystkim, którzy podjęli wyzwania do zabawy i współzawodnictwa, dziękując jednocześnie Lucjanowi i Asi za wspólne przeprowadzenie konkursów .

Dziękuje dwóm Grześkom i Marcinowi za miłe i sympatyczne współlokatorzenie .

Motorlandowi za możliwość przetestowania Kymco XC 400 .

Wstępne i pobieżne przejrzenie materiału filmowego daje nadzieję, że coś z tego może być, tylko kto mi to teraz obrobi .

Raz jeszcze dzięki dla wszystkich i do następnego razu .

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza

My również dziękujemy Wszystkim za te kilka dni wspaniałej atmosfery a w szczególności organizatorom, współlokatorom z domku M16, wszystkim starym i nowym znajomym.

 

A Wam: Moni82 i Robert1973  - dziękuję za wspólny powrót w fajnym tempie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...