Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia po 13 Zlocie Maxi Skuterów #Burgmania 2017


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

I ja przyłączam się do podziękowań :) zlot był super :) dziękuję organizatorom za włożony trud i uczestnikom za  fantastyczną zabawę i pogaduchy :)

 

ps. 1 . Kasi i Markowi za drogę na zlot

ps. 2 . Ewie, Arturowi, Patrykowi, AndrzejowiMS, Halince, Migowi, Frodce vel France, Nietoperzowi, Olkowi, Młodemu, Jackowi, Marochowi za drogę nazad

ps. 3 . szczególnie Arturowi za takie zorganizowanie trasy, że burza przyszła w momencie jak wprowadziłam burgmana do garażu ;) 

ps. 4 . Marochowi, że pomagając albo zastępując Pablosa,  tak super nam przygrywał do tańców wygibańców

 

do zobaczenia znów za rok :) 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Worlan

    4

  • maroch75

    4

  • pgizi

    3

  • Długi 1973

    3

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam
To byl pierwszy raz (opcja gosc byla) i jestem pozytywnie zadowolony. Pelna kultura czlowiek ciuchy zostawil kask wraca i wszystko na swoim miejscu, mili ludzie, atrakcje tez fajne. Jedynie to brakowalo mi zimnego zlotego trunku (wypad jedno dniowy). Mam takze pytanie zdjecia wrzucamy tutaj czy będzie inny temat ?
P.S. Na przyszly rok przydałyby jakieś strzalki z 12 , bo gdyby nie pomoc jakiegos pana na skuteerze (nie jechal na zlot) to bysmy dlugo szukali

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki wszystkim za mile spędzony czas ....

Pozdrawiam Pana z fotki,zdjęcie zrobiło furorę w domu 

20170603_005432.jpg

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Ania 77 napisał:

Dysiu ty tancerko moja, zapomniałam podziękować  Tobie za różowa koszulkę. :wub:

Aneczko...bo w różu nam najładniej.. ..:D

FOT7A47.thumb.JPG.d5eb0e565047c0090ba064bb6c6f5823.JPG

Odnośnik do komentarza

I my już w domu. Dziękujemy wszystkim poznanym zlotowiczów a zwłaszcza Papciochom , Smarciom, Panu Rypakowi oraz organizatorom



Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
10 minut temu, SzymonSeptic napisał:

Dzięki wszystkim za mile spędzony czas ....

Pozdrawiam Pana z fotki,zdjęcie zrobiło furorę w domu 

20170603_005432.jpg

O tego jegomościa chodzi ... :)  Też serdecznie pozdrawiam ;) 

P6021374.JPG

Odnośnik do komentarza

dojechałem do Szczecina szczęśliwie, po drodze wspólna kawa i fajeczka z ekipą Miśka. pogoda w trasie spoko, ale po zjeździe z A2 na A3 w Jordanowie zaczęło lać do samej chaty.

dzięki wszystkim za świetną zabawę, Tomasz9 dzięki za przewodnictwo po Kielecczyźnie.

Mariusz Burgi i Worlan, dzięki za przyjęcie na ostatnią chwilę:clapping:

Odnośnik do komentarza

Kędzierzyn też już doma zlało nas w kędzierzynie ale to tak na marginesie.

Wielkie podziękowania organizatorom za zorganizowanie jak zwykle Super Imprezy ,a Zlotowiczom za super zabawę za pogaduchy i za to że po prostu Byli.

Do Następnego Pozdrawiam .

 

Odnośnik do komentarza

My właśnie dotarliśmy.
Dziękujemy organizatorom za fajną imprezę. Dzięki za wspólne tańce, za pogaduchy, za śmiechy.
Dziękujemy.
Cóż, za rok też się widzimy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

My też szczęśliwie i w całości dotarliśmy do domu. Dzięki wszystkim za wszystko jak zwykle było OK

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Gdyby ktoś znalazł kurtkę softshell z logo grupy mazowieckiej....
To moja...się gdzieś zapodziała.
Proszę o info na PM


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Tak jak napisał Jaco dotarliśmy szczęśliwie do domu ok. 16,30. Po drodze wstąpiliśmy do Otwocka, trochę nas gonił czas dlatego nikomu nie pomachaliśmy, za co wielkie sorrrrrry. Było super jak zwykle, jeden dzień mi jakoś umknął ( też jak zwykle :( ). Będzie co wspominać :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, azjon napisał:

dojechałem do Szczecina szczęśliwie, po drodze wspólna kawa i fajeczka z ekipą Miśka. pogoda w trasie spoko, ale po zjeździe z A2 na A3 w Jordanowie zaczęło lać do samej chaty.

dzięki wszystkim za świetną zabawę, Tomasz9 dzięki za przewodnictwo po Kielecczyźnie.

Mariusz Burgi i Worlan, dzięki za przyjęcie na ostatnią chwilę:clapping:

To do następnej fajeczki w Świnoujściu ; )......

Odnośnik do komentarza

Mariusz na Twoje ręce gorące podziękowania dla Wszystkich którzy byli sprawcami organizacji tak zacnej imprezy dzięki. Wszystko co złe to Ja.A resztę zwalamy na Kordziuka.

Odnośnik do komentarza

My również w już w domku.

Podziękowania dla Ani i Krzyśka za przygarniecie Wioli do puszki.Marcinowi,Basi,Jarkowi,Martynie za dotrzymanie towarzystwa w drodze Marochowi za muzę do 4rano i całej reszcie za wspólną zabawę.

P.s Burek postawiony wypakowany i ulewa:D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zdrowy i cały dojechałem do domu :)

Dziękuję wszystkim za świetną zabawę na Burgmanii...

Dziękuję grupie Śląskiej za wspólny powrót do domu...

Dziękuję Nietoperzowi i Frodce za wspólne lody w Siewierzu ( jakkolwiek to brzmi :lol: )...

Dziękuję Joasia70 za ps.4 oraz wszystkim osobom które bawiły się razem ze mną oraz Pablosem...

Dziękuję również samemu Pablosowi za ponowne umożliwienie zagrania dla wszystkich na Burgmanii ( Mam cichą nadzieję że być może stanie się to nową tradycją :rolleyes: bo była to dla mnie ogromną przyjemność )...

Dziękuję Artixowi za rywalizację podczas konkurencji i gratuluję zasłużonej wygranej...

Bardzo dziękuję organizatorom i wszystkim sponsorom za cały nakład pracy włożony w organizację zlotu...

Zdjęcia postaram się jak najszybciej ogarnąć chociaż nie ukrywam że może być to trudne bo zrobiłem ich mnóstwo...

Być może kolejność podziękowań powinna być inna ale mam nadzieję że i tak nikogo nie pominąłem :)

Było naprawdę meeeeega!!!! LWG

Odnośnik do komentarza

 Jesteśmy u celu

Dziękujemy za wspaniałe  chwile jakie było nam dane przeżyć z Wami Wszystkimi - dzięki Organizatorom - już po raz drugi :D,

IMPREZA ZACNA !!!

liczymy na więcej  :rolleyes:  i   Pozdrawiamy Ania i Mariusz  LWG !!!

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz na zlocie Burgmanii . Mimo że byłem tylko w sobotę to wrażenia mega pozytywne i man nadzieję że w przyszłym roku przyjadę z rodziną na cały zlot.

MOVI0003.avi

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kolejny zlot za nami niby trzynasty a taki fajny,  ludzi mnogo, nowe twarze. Dzięki organizatorom za stworzenie nastroju zlotowego i za super pogodę. 

Odnośnik do komentarza

Grupa Spacerowa Grupy Zachodniopomorskiej cała i zdrowa już rządzi na włościach. Było tak jak miało być czyli dżikutanga . Wielkie podziękowania dala Tomasz9 i Moniki za poświęcony czas. I pokazanie nam szkieletczyzny . Mam nadzieję że się wszyscy spotkamy na Majówce we Wrześniu

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

 Dzięki Organizatorom za zorganizowanie mega imprezy, Zlotowiczom super atmosfery czyli kolejny niezapomniany zlot w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć :) 

Pozdrawiamy mijających nas i mijanych przez nas Burgmaniaków, dzięki albin0007 za wspólne kulanko w drodze powrotnej.

                                                                    moni82&robert1973

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...