Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Automat ssania Piaggio MP3 2007


marcin.kmo

Pytanie

Witam czy może zamawiał ktoś automat ssania do piaggio mp3 125ccm niestety nigdzie nie mogę go znaleźć, może pasuje z jakiś innych modeli?

Odnośnik do komentarza

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeżeli to na gaźniku, a sądze po pytaniu że tak, to ssanie będzie pasowało od każdego Piaggio/Vespa

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 0

Witaj

Moje wszystkie problemy z MP3 rozwiązuje Grzegorz z Wielunia. "Serwisuję" tam swoje trzy kółka i nigdy się nie zdarzyło, bym był niezadowolony (zarówno jeśli chodzi o efekt, jak i o koszt usługi czy części). 

Zadzwoń - na pewno coś podpowie https://www.olx.pl/oferta/naprawa-piaggio-mp3-gilera-fuoco-peugeot-metropolis-CID619-IDekV5N.html

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
  • 0

Obiawy duże spalanie i kopcenie na neurtalu do tego spadek obrotów po nagrzaniu 
macie link do tego który kupowałem wymiary się zgadzają pasuje idealnie 
http://allegro.pl/elektrozawor-ssania-ssanie-piaggio-x8-125-suzuki-i6863120042.html
Można stary sprawdzić wsadzając do zamrażarki i sprawdzając czy się chowa do środka iglica i na ile i czy po podgrzaniu albo daniu na niego 12V wysuwa się iglica, niestety nie mam opisu ile powinno się wysuwać ale przy porównaniu stary/nowy jest znacząca różnica na sucho, po prostu stary nie domykał ssania.

Pierwsze zdjęcie po zostawieniu w samochodzie nagrzanym na 30 min, nowy ma dużo bardziej wysuniętą iglicę drugie zdjęcie po 30 min w zamrażarce, ewidentnie widoczna różnica

 IMG_4917.thumb.JPG.897c6b5f0cb461a24c575847531f33ed.JPGIMG_4918.thumb.JPG.d5b944e1e570c0804dca7b30666d1388.JPG

Odnośnik do komentarza
  • 0

u mnie również coś takiego było zapomniałem bo dawno zimno nie było rozwiązałem to tymczasowo podciągając obroty na lince no ale w końcu musiałem się za to zabrać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...