Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Suwałki Blues Festiwal 2017


arturas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • arturas

    32

  • Tatko

    14

  • marcyś

    13

  • kerik

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Klubowicze

Wściekły Bluesman, to będzie dobre :) ... Jacek spokojnie brama nie zmieniła swojego położenia.

1 godzinę temu, kowal napisał:

Arturze możesz sprawdzić możliwość noclegu z niedzieli na poniedziałek w tym pokoiku, chciałbym zostać na koncert Dżemu o godz 19:00, a nie chcę rozpoczynać jazdy powrotnej nocą.

Wydaje mi się że nie będzie z tym problemu, ale oczywiście potwierdzę

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hey BLUES Brother's!!! :)
Podaję komunikat - miejsca noclegowe w pokojach mamy już obłożone, więc jakby coś to pozostaje otwarta opcja ze swoim namiotem.

Były pytania o możliwość noclegu już od czwartku lub do poniedziałku i po potwierdzeniu odpowiadam:
jest taka możliwość :) tylko proszę o takową deklarację do mnie, bo muszę to zgłosić!
 

Odnośnik do komentarza

Jaco spokojnie. sprawdz olej wlej plyn do spryskiwaczy i bedzie piatek

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Arturku, chyba tę naszą miejscówkę pod namiotem musimy zwolnić, bo zbyt bardzo nam się ten weekend komplikuje. Kolejne podejście do Suwałk i bez powodzenia...:(

Oczywiście... jak sytuacja pozwoli w ostatniej chwili to dajemy znać i dobijamy. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Halo Suwałki, Halo Suwałki Blues...
Zwieramy szyki, bo wygląda na to że pogoda przygotowana :)

!zorro!TAZ!scooter

ps.jpg.a8559c3f52a89d80ca8d1588a466007e.jpg

Odnośnik do komentarza

od Meggy. Jako że, instytucja o nazwie babcia niestety nie będzie mogła zająć się naszą dziatwą :( nie możemy oboje z Marcysiem wybyć na bluesa. Ja nie jestem zmotoryzowana na 200 także wybór był prosty: Marcyś będzie mnie dumnie reprezentował ;)

Tym samym zwalniamy jedno miejsce w pokoju. Życzę Wszystkim udanej zabawy i pięknej pogody. Marcyś -poproszę na wynos dwa kartacze i 2 jagodzianki :)

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, kerik napisał:

Czy mogę liczyć na miejsce w domku.

Na tą chwilę pokoje mamy dostępne od piątku (jeżeli przyjeżdżasz w czwartek to pozostanie tylko namiot). Jeżeli zwalnia się miejsce po Meggy, to zapewne byłaby kwestia rozliczenia zaliczki z Marcysiem. Pokoje były zaliczkowane wcześniej.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Artur...tak jak napisała Dysia...w pracy kocioł i w weekend musimy być w innym miejscu..:angry:

...niestety pozostaje nam tylko śledzić temat...

Odnośnik do komentarza

Nie ma problemu, z czwartku na piątek znalazłem nocleg po drodze a w piątek pisze się do domku. Rozliczenie zrobie na miejscu.

Proszę o potwierdzenie. kerik

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Irek, Dysia pozostaje jeszcze sobota i niedziela - pomyślcie bo pogodę pierwsza klasa Mateo nam wytańczyl na calego Bluesa. Kerik do zobaczenia!

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, arturas napisał:

Irek, Dysia pozostaje jeszcze sobota i niedziela - pomyślcie bo pogodę pierwsza klasa...
 

Arturku...z chęcią, ale w sobotę musimy być od rana w Nałęczowie i zanim wrócimy do Wawy to będzie noc. :(

Tak więc tylko na niedzielę to trochę krótko...szkoda. Następnym razem. 

Odnośnik do komentarza

Artur nie wiem czy coś przeoczyłem ale może spotkać się gdzieś razem ja mogę jechać do Suwałk przez Grajewo Ełk i okolice, rok temu spotkaliśmy się razem w Augustowie  i po obiedzie jakąś trafiliśmy na bazę...chyba tylko Zibiemu mało brakowało aby nocował pod siatką:)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
22 godziny temu, kerik napisał:

Niema problemu. Pakuje namiot i rano startuje. Do zobaczenia.

@kerik czyli meldujesz się na miejscu w piątek?

14 godzin temu, putek napisał:

Artur nie wiem czy coś przeoczyłem ale może spotkać się gdzieś razem ja mogę jechać do Suwałk przez Grajewo Ełk i okolice, rok temu spotkaliśmy się razem w Augustowie  i po obiedzie jakąś trafiliśmy na bazę...chyba tylko Zibiemu mało brakowało aby nocował pod siatką:)

@putek my ruszamy w piątek rano ok 8ej i będziemy jechać przez Łomżę.W Łomży będziemy przelatywać przez główne rondo ok.10.30-11tą

Odnośnik do komentarza

Sytuacja na dzis.
Wariant 1
Zdechla elektrownia w burku i czekamy na nowa z Krzytrem. Jesli dzis przyjdzie to mozecsie uda i poskadamy i polece z Wami jutro z rana.
Wariant 2
W sobote rano pakuje Meggy i dzieciaki do puszki i jedziemy razem do suwalk.
Powrot w niedziele.
Jak znajdziemy kwaterke to super a jak nie to biore namiot.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Artur w obu wypadkach zwalniamy chyba nasza rezerwacje w pokojach

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Napewno zwalniamy rezerwacje w pokojach

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

@marcyś Rozumiem :(
jak namiot to nie ma problemu.
Jak kwaterka to jeszcze dzwoń do mnie

 

Ktoś mnie zapytał o śpiworek :) bo prawie kolonijny klimat jak na zgrupowaniu sportowym, więc mam informacje z OSiR - że jutro czekają na nas w pokojach świeżutko pościelone łóżeczka oraz ręczniczki.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hejka. Razem z Edit już spakowani. Ale wyjazd  około 9.00. Jak możecie to poczekajcie przed pierwszym wypadem na nas. Jestem stale pod nr. 503172620. Jak będziemy się spóźniać to dzwońcie.  Narka.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Oki. Bedziemy w kontakcie :) ok. 14ej ruszamy na obiad do Jeleniewa

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...