Skocz do zawartości
Forum Burgmania

V Leniwiec nad Niegocinem


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

Czadzo i spółka również śle serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom Lenwica Rzecz jasna Campto z Rudą, Wam jak zawsze szczególnie
Było tak zarąbiście że nawet piesio mówi że się podobało
Kalendarz nasz liczony jest od Leniwca do Leniwca


Wysłane z mojego SM-G389F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Oczywiście ale Czadzo wie o co kaman a przy okazji Sławek Laura wielkie dzięki za wszystko, odpoczołem wyspałem się i w ogule było super Wszystkim wielkie dzięki i do następnego. a79b728d4883485d6d581378802961ea.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jestem na bazie i się domywam, dopieram, itp.
Powiem tak: Towarzystwo, jak zwykle nie zawiodło. Jedni ratowali Kolegów (czy oni tego chcieli, czy nie ;) ), inni spadali z nieba a wszyscy dobrze się bawili  :) Pomysł Sławka z krzesełkami to mistrzostwo świata!
Co do warunków na campingu, to odnoszę wrażenie, że są już mniej kameralne, bardziej skomercjalizowane a tym samym, w mym odczuciu, mniej "przyjazne". Sławek, nie obraź się, ale może ktoś zaproponuje Leniwca w innej lokalizacji?
Kto nie był w ostatnią noc, to niech żałuje. Ileż ja poznałem nowych zastosowań zwrotów "kur.. ..ć" i "ja pier...ę"... Jakiż ja jestem teraz obeznany z obecnie obowiązującym savoir vivre'em... A ile można się nauczyć z tzw. muzyki popularnej... Odtwarzanej w środku nocy "na pełnej p.....e" takich wykonawców jak Popek i Cypis + paru innych obdarzonych nie mniejszym talentem.
Warto było być!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja z żoną też już w domu. Jako ostatni "Leniwce" opuściliśmy camping. Serdeczne podziękowania dla wszystkich za miłe spotkanie a przede wszystkim dla Sławka za organizację. Krzesełka "super pomysł" choć odjechałem z jednym krzesełkiem swoim bo niestety żony krzesełko połamałem osobiście. SORY ŻONKO.

Pozdrawiam "grupę łódzką", z którymi obcowaliśmy namiot w namiot oraz wszystkich, z którymi SUPER spędziliśmy leniwy czas. Do zobaczenia następnym razem.

Odnośnik do komentarza

My również meldujemy dotarcie do domku (po drodze był jeszcze Gołdap) :)

Dziękuję Laurze i Sławkowi za organizację leniwej imprezki i za krzesełka (pomysł rewelacyjny) :) Mega buziaki należą się Kamilowi i moim Mendom za organizację najlepszych, jak dotąd, urodzin !happybth, a pozostałym uczestnikom - za piękne "STO LAT" i życzenia :) Jesteście SUPER! !YES

 

Odnośnik do komentarza

Przyłączam się do podziękowań dla wszystkich organizatorów, współleniwców a w szczególności dla dwóch pań które pomogły a tak właściwie to one zorganizowały ciastko dla nat! Jeszcze raz dziękuję, nawet nie zdajecie sobie sprawy jak bardzo się ucieszyła :) 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Również bardzo dziękuje za mile spędzony czas w tak doborowym towarzystwie :) 

Sławek i Laura fajnie, że po raz kolejny chciało się wam zorganizować kolejny Leniwiec !OKK:notworthy:

Szczególne podziękowania dla mamy Sławka za mega wielką niespodziankę  przepyszne ryby :D. Smak okonków  zapamiętam na długo, jak to mówił Wrzonio, już w tym roku nie musi jeść ryb :P 

Odnośnik do komentarza

Najważniejsze, że wszyscy zadowoleni ze SPOTKANIA i spędzonego weekendu na Mazurach :)  No i oczywiście, SUPEROWA jest video pamiątka !OKK Mam nadzieję że w przyszłym roku zawitam na dłużej !piwko  Pozdrawiam EKIPĘ Burgmanii :biggrin:

Odnośnik do komentarza

Kochani każde spotkanie z Wami bardzo mnie motywuje do działania
Dziś rano zdałem egzamin teoretyczny na kat. A
Proszę trzymajcie kciuki za praktyczny tylko nie wiem kiedy bo jazd jeszcze nie skończyłem

Wysłane z mojego SM-G389F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Połowa drogi za Tobą, teraz jeszcze ostatnie sprężenie i "glejt" jest Twój. A hondzinka czeka żeby pomknąć pod Tobą.
Trzymam kciuki, powodzenia.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, czadzo napisał:

Dziś rano zdałem egzamin teoretyczny na kat. A emoji3.pngemoji3.pngemoji3.pngemoji3.png
Proszę trzymajcie kciuki za praktyczny tylko nie wiem kiedy bo jazd jeszcze nie skończyłem

NO I FAJNIE  :clap: Żeby wszystko zakończyło się SUKCESEM !OKK również 3-mam kciuki :) 

Odnośnik do komentarza

Kochani,

wspaniałe zdjęcia i filmiki po wspaniałym wypoczynku na Leniwcu, miło powspominać :rolleyes:

dołączam jeszcze kilka ujęć ostatnich chwil nad Niegocinem 

IMG_20170813_132623.jpg

IMG_20170813_132850.jpg

IMG_20170813_132915.jpg

IMG_20170813_150804.jpg

IMG_20170814_200045.jpg

IMG_20170814_200051.jpg

IMG_20170814_200755.jpg

IMG_20170814_201023.jpg

IMG_20170814_201132.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przepraszam za zwłokę ale niestety dopiero teraz siadłem przy kompie. ,,Leniwo" spędziłem weekend razem z Wami, miło było ponownie się spotkać. Jak zwykle to spotkanie było bardzo udane i pełne uśmiechów :):):)

P.S.Przepraszam, że nie pomogłem w zorganizowaniu pomocy  koledze ale nie stety całkowicie zapomniałem o tym serwisie, jeszcze raz przepraszam wyleciało mi to z głowy ... widocznie to są dalsze nie korzystne skutki odlegle wypadku ...  :(  ,  Po raz pierwszy spałem w mojej Skodzie ... , potraktowałem ją jak mini kampera   ;) , zauważyłem przy okazji, że Ewik z Wrzoniem mają fajnie przygotowany samochód do turystyki :)  . jeszcze raz wielkie dzięki za wszystko Doktorek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...