Skocz do zawartości
Forum Burgmania

V Leniwiec nad Niegocinem


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 31.07.2017 o 09:26, Gieńka napisał:

Krem mam zawsze więc Kazak możesz się nie denerwować. 

oj nie wiem czy sam krem wystarczy... jadę pożyczonym sprzętem kolegi Kordziuka.. a jak padnie pompa? na krem chyba nie naprawim ;-)

 

Odnośnik do komentarza

Prośba o pomoc odnośnie "Leniwca"

 Borykam się z opcją zabrania "plecaczka" - natomiast nie "wyrobię" do piątku z zakupem bocznych kuferków...

Ktoś może wybiera się katamaranem? Pięknie bym wtedy prosił o zabranie drobiazgów... - oczywiście wcześniej je dowiozę i później odbiorę z Waszej lokalizacji...

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 2.08.2017 o 21:25, ruda. napisał:

No cóż zapowiada się że z przyczyn wyższych raczej mnie nie będzie emoji3.pngemoji3.png

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Niestety, z tych samych przyczyn ja będę dopiero w piątek późnym popołudniem.

BTW: Może ktoś planuje wyjazd z Warszawy w piątek  w okolicach 14:30?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No, planuje... prawie. Założenie mam takie, że będę startował z Pruszkowa ok. 13.30.
Jakby co, to dzwoń.
p.s.
Tempo turystyczne a nie wyścigowe!

Odnośnik do komentarza
Dnia 18.07.2017 o 20:33, Saper napisał:

Jako "nocnie muzykujący i uzdolniony" w tym kierunku muszę stwierdzić, że w ubiegłym roku czadzo zdeklasował wszystkich i nie miał konkurencji na polu nocnego muzykowania, więc Sławku, też nie masz szans. Czadzo rządzi !

Jako że zostałem niejako "wywołany do tablicy" oświadczam i uspokajam co nie których, że w tym roku pewnie oddam "PALMĘ" pierwszeństwa w kwestii nocnego dokazywania.

Żona moja prywatna Pyśka jedzie ze mną, więc będę spał przy cycuniu cichutko jak niemowlę :)

Jak tylko zachrapię dostaję z łokcia i kończy się moja piękna melodia :):):)

 

Planujemy dojechać z Pyśką w piątek około 11stej  będzie tam już ktoś ???

Pozdrawiamy i do zobaczenia 

 

Odnośnik do komentarza

Planuję wyjechać w czwartek rano, po drodze zwiedzanie twierdzy Osowiec, więc powinienem dotrzeć wieczorem, ale gdzie będę w piątek około 11- nie mam zielonego pojęcia. Czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Trzeba będzie kupić dużo alkoholu, bo deszczowo sobota w Giżycku się zapowiada :P 

 

 

Pogoda....jpg

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, SlawoyAMD napisał:

Trzeba będzie kupić dużo alkoholu, bo deszczowo sobota w Giżycku się zapowiada :P 

 

 

Pogoda....jpg

też przed chwila na nią patrzyłam - trzymam kciuki żeby się jeszcze zmieniła, a przywiezione % i tak się nie zmarnują ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W zeszłym roku chyba też tak było ... i jeszcze zimno ... jakoś nie pamiętam narzekań ;)

 

Wysłane z mojego Optiplex 755 za pomocą skrętki telefonicznej, routera ADSL i światłowodu ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To są tylko przelotne opady. A poza tym to prognoza a nie pewnik. :) 

Jak na razie jest piękna słoneczna pogoda. I tego się trzymajmy.

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Info dla tych, co jeszcze nie wiedzą - punkt zborny to przyczepa kempingowa na stanowisku nr 28. 

Tam na pewno ktoś Was przywita.:D

Odnośnik do komentarza

Czy miałby ktoś może miejsce w namiocie z piątku na sobotę ?  Bo bym zajechał w odwiedziny, ale tylko w piątek jak wspomniałem wcześniej, bo rodzinka przyjeżdża w sobotę do mnie i nie dam rady wiecej czasu spędzić u WAS :( 

Odnośnik do komentarza

Niestety z przyczyn od nas całkowicie niezależnych nie będziemy mogli uczestniczyć w tegorocznym leniwcu ☹️
W związku z tym zwalnia się miejsce noclegowe. Jeśli ktoś chętny proszę o kontakt z Basią.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Długi1973 - szkoda.Może następnym razem się uda.

Karolina - SUPER!!! Czyli robimy dyskotekę!! Ale, żeby łatwo nie było to zwiększamy poziom trudności po wiosennym i parkiet będzie w przyczepie kempingowej!!! Zobaczymy ile osób wejdzie. :) :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...